Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie oplacalo mu sie ale co zrobic?mial wcale nie spac,a ze oczy mu sie zamknely to coz...A z ta restauracja to smiesznie bo jak nie chodzilismy to i przez rok nas tam nie bylo a jak raz poszlismy to teraz co tydzien tam jestesmy bo juz sie obiadow robic nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heheheheh człowiek się szybciutko do wygody przyzwyczaja 🤪 😁 😜 Mnie też się szczerze mówiąc już nie chce gotować, ale cóż jak mus to mus...Ale tez sobie co jakiś czas pozwalamy na jedzenie na mieście 😉 Ostanio otworzyli taką fajną knajpkę z przepysznym jedzonkiem i mają dowóz. Także nawet się nie musieliśmy ruszać z domku. A jak byliśmy w sobotę w kinie, to wpadliśmy do Dominium i zjadłam najpyszniejszą zapiekankę makaronową z sosem po węgiersku mnnniammmmm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

hej dwupaczki i mamuski 🙂
przede wszystki Izunia trzymam bardzo mocno kciuki by wszystko bylo ok i czekam na wiesci NA PEWNO BEDZIE DOBRZE . . . MUSI byc

ja wróciłam od ginka zrobil mi to badanie na paciorkowca przebadal i cisza . . .. . kompletnie nic sie nie dzieje 🤢 nie takiej odpowiedzi od niego oczekiwalam ehh no , ale wypytalam go jak przyspieszyc porod to odnosnie mycia okien i innym prac domowych tylko siE ironicznie usmiechnol . . .. powiedzial tylko,ze jak dla niego najbardziej sprawdzonynm sposobem jest "wykorzystywanie swojego chlopa w łożku"
i 3 razy powtarzal,ze on nie zartuje i to na prawde dziala !! takze kochane do mezusiow 😜 😁

swoja droga ciekawi mnie czy to nie byla taka meska przysługa/solidarnosc hehe pewnie pomyslal . . . . . . . niech sobie facet przed połogiem jeszcze pouzywa 😜

no nic kochane jestescie blizej terminu porodu mozecie wiec szalec 🙂
mnie tylko troszke pocieszyl bo powiedzial,ze dzis moge byc pozamykana , a jutro moze sie zaczac akcja . . . . wiec jak kazda z nas w sumie wie nie znamy dnia ani godziny


Termin mam na 25.07 a L4 dostalam do 8.08 tak na wszelki wypadek ehh chial byc dowcipny bo mam urodziny 31.08 i stwierdzil, ze do tego czasu na pewno urodze ☺️ pomyslalam bardzo zabawne ehh
a jesli nie urodze do tego 25.07 no to mam wizyte na 26.07 mimo,ze ma urlop no , ale jak wiadomo za pieniadze i ksiadz sie modli brzydko mowiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Justi to faktycznie nic ciekawego ci nie powiedział niestety 😞 Musisz być cierpliwa kochana...jak my wszystkie 😜
Ja w najbliższym czasie mam zamiar wykorzystać metodę proponowaną przez doktorka hehehehe 😉 Akurat teraz mężuś ma cały czas wolne, to jest wypoczęty, zwarty i gotowy heheheh 😉 Anuż się może coś ruszy...kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Kaczuszko Ja czekam na ciebie 😜 wiesz mamy taki układ pamietaj 😜 😎 😎
choc kurcze u ciebie to z dnia na dzien blizej sadzac po twoich objawach

Ja dzis stwierdzilam,ze o moje ostatnie wyjscie na miasto i zaszyje sie w domu jak chomik w trocinach po prostu mam dosc nie moglam wyjsc z auta pozniej zanim sie rozchodzilam to znow trzeba bylo do niego wracac i jakos sie poskladac trauma . . . . o nie Ja sie juz na taki przejazdzki nie nadaje 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja odziwo mimo tego, że też już chodzę jak pingwin z pełnymi gaciami heheh to cały czas chce mi się jeździć autem, ruszać się z domu...chyba mam już poprostu dość tego siedzenia samej w mieszkanku i jak tylko jest okazja to uciekam heheh 🤪 Dobrze, że teraz chociaż mężulek ma wolne to się nie nudzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedyny plus to zakupilam 3 bluzeczkiz krotkim rekawkiem dla naszego szkraba bo bylo 50% taniej ☺️ ale na rozmiar 12-18 m. hehe bo tych malych juz mam za wiele 😮

no ciekawe co z Izunia ehhh


Edytko to jak cie ruszy to bedziemy wiedzialy od czego ☺️ 😜 😜 😜 szalej szalej poki mozesz 🙂 pozniej conajmiej 6 tyg nic . . ..

Ja w przyszlym tyg zaczne tak gdzies jak bede 10 dni przed terminem 🙂 hehe 😮 a co sobie bede zalowala 🙂 i mezulkowi rowniez . .. . choc w tym wypadku to on sie napracuje bardziej niz Ja ☺️ ale coz zrobic taki los u nas na koncoweczce . . . kiedys sobie to nadrobimy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi moja droga wszystko jest możliwe i pamietaj, gdyby była sytuacja, że jednak będziesz pierwsza nie będę miała żalu 🙂 🙂 🙂 podziwiam Ciebie...ja osobiście poruszam sie juz jakbym miała kołka nie powiem gdzie 😁 i z ledwościa idę do Intermarche, które jest niecałe 5 min od mojego domku tak więc jestem już zmęczona tym wszystkiem a jeszcze na poród trzeba siły zebrac...
Nie ma co się sugerować tym co której dolega ja może mam jakieś tam rozwarcie ale czy rozwiązanie szybko nadejdzie???? hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fajnie macie ,ze jestescie razem w domku . . . a moj m. zostawil sobie 2 tyg wolnego jak urodze no i plus dodatkowe 2 dni jeszcze okolicznosciowe 😉 takze poki co siedze do 15 w domku ,ale jakos mi ten czas leci 🙂

a teraz juz moj spioch spi zzZZZZ Ehh bede musiala sie i Ja zbierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi jak ruszy mnie od tego to od razu dam wam znać cobyście wiedziały jak postępować hehehhhe 😜 Tylko muszę sobie jeszcze jakąś datę wybrać 🤪 🤪 🤪
A z koszulkami zaszalałaś hehehhe jeszcze nie urodziłaś a tu Wojtuś ma już wdzianko na roczek heheheheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem Kaczuszko tylko Ja jechałam do tego doktorka z takim nastawieniem,ze cos sie tam juz dzieje , a tu cholerka nic cisza pewnie przed burza u mnie w rodzinie wszystkie dzieci terminowe wiec pewnie nie mam co liczyc na wczesniejszy porod . . . byle tylko byl o czasie 😉

tez juz chodze jak pingwin a kiedys nie bedac w ciazy zastanawialam sie czemu te kobiety ciezarn etak dziwnie chodza ehhh jaka Ja bylam durna ☺️ ☺️teraz juz wiem

i tak jestesmy wsyztskie blizej jak dalej takze damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mężuś też będzie miał ok 3 tygodni wolnego jak mała się urodzi. On pracuje w firmie swojego taty, więc z tym nie będzie najmniejszego pproblemu, a teraz dodatkowo tak się złożyło, że nie ma dla niego kursów, więc ma dodatkowe wolne 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Edytko bedzie mial w sam raz bluzeczki na nasze wspolne pierwsze wakacje 😆
szczerze wzielabym mniejsze,ale na prawde tych malych rozmiarow mam mnostwo, a moj m. powiedzial, ze jak chce to mam kupic ,ale te wieksze heheh wiec go grzecznie posluchalam co sie zadko zdarza ☺️ byle tylko je kupic hehe a jak nie moglam miec malych to mam wieksze 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Edytko kombinuj nad data pozniej wiesz jka cie ruszy to nei bedzie wyjscia bedziesz musiala nam zdradzic recepte krok po kroczku 😆 jak mamy postepowac
to dobrze,ze u mezulka u ciebie taks ie ulozylo te osttanie chwile spedzicie razem,a pozniej juz z Emilka 🙂

Kaczuszka pewnie,ze tak odbijemy sobie to pozniej po pologu 😆 i na penwo wytrzymamy ten okres bedziemy tak zakochane w swoich pociechach .ze nie bedziemy myslaly o figlach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Justi a moja mama mnie przenosiła 2 tygodnie więc chyba nie ma reguły, że niby dziewczynki szybciej sie pchaja na świat 🙂 🙂 🙂
Edzia nie zadobrze Wam??? Tyle dni urlopu???
Mój ma od czwartku 2 tygodnie, ale tamte dni spędził ucząc sie do obrony a reszte urlopu spędzi na remoncie chaty bo oczywiscie podczas urlopu musi sobie dorobic 🙂 🙂 a ja chciałabym urodzić w przyszłym tyg zeby on jeszcze był ze mną bo tacierzynskie ( 7 dni) weznie dopiero we wrzesniu a po urodzeniu te 2 okolicznosciowe weznie ;/ a co mi po tych 2 dniach bedzie moja mama chciała wziazc urlop jak urodze to w pracy sie ktos jej wepchał w termin i pozostaje jej brac dopiero 26 lipca ahhh mówi Wam , życie takie figle plata i zawsze pod górkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie Edytko 🙂

Ehh Iza juz sie chyba dzis nie odezwie tez mi sie wydaje,ze ja zostawili na obserwacji w szpitalu szkoda ,ze nie mamy do niej nr tel.

Ann tez sie dzis nie odzywala

nic uciekam kochane spac a wlasciwie to tv wlaczyc bo za duzo mam na dzis wrazen i nie chce mi sie w ogole spac

DOBRANOC Mamuski i te obecne i przyszłe 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdradzę wszystko, nie martw się hehehehe 😜 Możecie na mnie liczyć 😉 O ile to pomoże 🤪
Ja teraz uciekam się kąpać, ale kompa nie wyłączam to może jeszzce po kąpieli zajrzę do was na momencik 😉
Może Izunia się jeszcze odezwie, wolałabym iść spać z wiedzą, że wszystko z nimi wporządeczku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka no to rzeczywisice kurcze nie ciekawie z tym urploem od mezusia twojego wyszlo,a le dacie sobie rade z Hania same na pewno 🙂 odpowiedzialny jest widzisz skoro i na urlopie chce dorobic by jego dziewczyna nic nie zabraklo

jesli chodzi o ten tacierzynski to my go bedziemy wykorzystywac chyba po nowym roku . . . . moze jak Ja pojde do pracy ehh nie wiem zobaczymy . .. . . moj m. narazie wziol tylko 1 dzien nowego urlopu na to wesele i poki co oszczedza by spedzic ten czas z nami jak najwiecej . .. po co ma mi teraz siedziec na glowie jak moze pozniej mi pomoc czy mozemy razem spedzic w trojke jakies mile chwile


uciekam juz powaznie

pa pa pa całusków 102 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko to rzeczywiscie dobrze, ze teraz tak sie wam ułozylo 🙂
A u nas niestety tak wyszło, pracujac w "obozie" ( firma) nie miał innego wyjscia musial brac teraz urlop, zadncyh przesuniec bo wtedy wszyscy pracownicy ida na urlop i firma nie funkcjonuje niestety takie uroki 🙂
dobra ja juz naprawde mykam do jutra kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...