Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Amelia współczuję tej infekcji 😞 A Hania to uparta sztuka, podejrzewam, że moja Emi jest taka sama 🥴 Ja dzisiaj miałam z rana troszkę silniejsze mleczne upławy, mam nadzieję, że to macica się przygotwuje do porodu a nie, że to infekcja... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Amelka mysle, ze jednak twoaj Hania moze i jest uparta, ale te skurcze nie sa na daremno 🙂 no i wciaz jest twoja kolei . .. . . .i reszta dziewczyn czeka na ciebie w koncu porzadek musi byc 😜
i wierze ci ze juz jestes bardzo zniecierpliwiona ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do igraszek z mężem to Wam powiem,że w pierwszej ciąży ostro szaleliśmy (może dlatego synek wcześniej się urodził 😉) a w tej to jakoś na początku ja miałam opory (bałam się po wcześniejszym poronieniu) teraz mężuś ma opory. Oj i teraz ta infekcja.
Idę posprzątać szafe z ubraniami. Może to przyśpieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
info od Ann
hej u nas bez zmian . czop odszedl, skurcze i rozwarcie mizerne. Stas przywykl do ktg, jestesmy w kolejce do indukcji , ale wyniki badan pozwalaja czekaqc na miejsce na pordowce. jeszcze urodze po termninie . POzdrawiamy


takze cos tym naszym lipcowym dzieciom sie poki co nie spieszy na przyjscie na swiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wspolczuje ci Amelio,tym bardziej ze dzisiaj dzien terminu,a tu zadnych oznak porodu niema,ale trzeba miec nadzieje,ze Hania sie zdecyduje i przez weekend zechce mala ksiezniczka opuscic swoj palac 🙂
a co do Ann,to masakra,zeby czekac w kolejce do indukcji to tak jakby po bulki stac w sklepie co teraz mamy za swiat,dobrze ze ja nie rodze w tak duzym miescie bo chyba bym oszalala tylko w malym szpitalu gdzie niema do niczego kolejek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

ehh dzis do nas rodzice przyjezdzaja o 3 i pewnie beda do nocy bo musza balkon skonczyc malowac . . . . . pozniej bede caly weekend to odchorowywac, bo tu cos podac tu siedziec cos tam pogadac nie mam siły. . . . . . . powiem wam, ze jak przed ciaza mialam nadmiAr energii wciaz bylo mnie wszedzie pelno tak przez okres ciazy tak sie wyciszylam,ze az mnie moj maz nie poznaje ☺️ mam nadzieje,ze moja energia powroci krotko po porodzie , bo wolalam siebie w poprzedniej wersji ;p 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nieciekawie ma dziewczyna,najpierw jej naopowiadali ze urodzi w polowie czerwca,a tu juz niedlugo polowa lipca i nic!!!I niedosc ze sie najezdzila tam i z powrotem przez tyle czasu do szpitala,i bezpszerwy ja odsylali z kwitkiem,to teraz jeszcze jej przyszlo lezec tak dlugo w szpitalu!!!A pozatym to jest chore przeciez powiedzieli jej ,ze przynajmniej 2 tyg wczesniej musi urodzic bo jest cukrzycowka!!!
Zeby niedoszlo do tego,ze urodzi po terminie,i przyplacze sie jeszcze z tego wszystkiego jakies zatrucie ciazowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja mialam tak samo energia mnie rozwalala,a teraz jestem len do potegi N!!!nic mi sie nie chce,nigdie nie wychodze,a przed ciaza bylam imprezowa dziewczyna i taki tryb prowadzilismy z mezem,a teraz nawet mi sie nie chce ubrac i wyjsc ze znajomymi,bo trzeba by sie pomalowac,a pozniej to znowu zmywac,a to dla mnie za duzo!!!!
Ale dzisiaj sie umowilam z kolezankami z ktorymi sie kumpluje jeszcze od czasow liceum,no i niestety bede musiala isc,a tak mi sie nie chce ehhhh......gdzie ta Irka co byla kiedyss????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki ja tylko na chwilke 🙂)doczytalam was i lece dalej sprzatac bo dzis mnie straszna faza na to naszla hehehee...
noc mialam okropna bo caly czs mnie ciagnelo na wymioty potemm doszedl okropny bol glowy ale wzielam kolo 4 apap i jakos przespalam do rana 🙂...teraz czuje sie pelna energii i dlatego postanowilam ja sporzytkowac 😉)
co do sexu to my z mezusiem cos tam dzialamy ale to na wiktorka nie dziala niestety;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje Edytko,ze masz racje . . . . 😆

a co do Ann to rzeczywiscie jak dla mnei to jakies sa jaja najpierw ja strasza mowia cos o polowie czerwca ,a tutaj wciaz cisza . .. ale tak to czasem bywa . .. . najwaznijesze ze sa pod dobra szpitalna opieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki ja tylko na chwilke 🙂)doczytalam was i lece dalej sprzatac bo dzis mnie straszna faza na to naszla hehehee...
noc mialam okropna bo caly czs mnie ciagnelo na wymioty potemm doszedl okropny bol glowy ale wzielam kolo 4 apap i jakos przespalam do rana 🙂...teraz czuje sie pelna energii i dlatego postanowilam ja spozytkowac 😉)
co do sexu to my z mezusiem cos tam dzialamy ale to na wiktorka nie dziala niestety;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia podziękuj mężowi ☺️ A my od początku miałyśmy praktycznie takie same brzuszki 🤪 A teraz musisz namówić mężusia, coby zrobił ci taką sesję, bo to naprawdę super pamiątka, potem zdjęcia będziecie cykać już tylko Kacperkowi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to miałaś rewolucje w nocy. Ale dobrze, że już się dobrze czujesz i energia cię wręcz rozpiera 😉 Pożytkuj ją, pożytkuj to może się Wiktorek ruszy z brzuszka hehehe. Ja też lecę sprzątać łazienkę, bo też mam jakąś werwę od rana 🤪 Już zrobiłam pranko jak tylko się obudziłam 😉 Także do później laseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko z niego taki fotograf,ze brak slow,jak ma mi jedno zdjecie zrobic to jest chory jakby to niewiem jaki wysilek byl,a jak mowie wezmiemy ze soba aparat to mowi,a po co pozniej go trzeba ze soba nosic i pilnowac!!!Jakby wazyl tone hehe...tak to z nim jest!!!
kama,to mooze u Ciebie sie juz cos zaczyna dziac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...