Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Ale paskudna pogoda leje jak niewiem,oszalec mozna raz 38 st ,a dzisiaj 13 brrr,i jak wytrzymac te skoki temp 😞
Lusiu trzymamy kciuki,i jak przyjdziesz od lekarza to napisz co i jak 🙂
Ja musze dzisiaj prasowac,i troche ogarnac w domu,a tak mi sie nie chce ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
u nas burzowo i deszczowo od wczoraj ale przynajmniej chłodno.
tez mialam isc zaplacic achunki ale nie ide chyba...
posprzatam sobie skoro pogoda sprzyjajaca.
byłam w ty kauflandzie wczoraj, wziełam pampersy z pampersa, 74 szt chyba za 42zł, ale te żółto zielone 3-6, nie te premium. wydaja sie fajne. te premium to są chyba z tą siateczką na kupkę, może jeszcze takie dokupie.
no i wzielam wkładki laktacyjne z bella mama, te z przylepcem. po 8zł/30szt były. może już spakuje do torby szpitalnej.

potem maja przyjechac moi rodzice 🤨 znowu tata moj bedzie przezywac ze taki mam brzuch wielki. ale maja mi czeresnie swoje przywiesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama też bym się bała z tym kremem tam wjechać.... 😉 😁
No ja jeszcze nisko bardzo nie mam, ale wyglądam jakbym sztuczny miała, taki do przodu wystający i duży... a wszyscy mnie pamiętają że w poprzednich ciążach miałam niby nie duży bo cała byłam gruba i tego nie było widać... to teraz się dziwią. ale przez ostatnie dni mam huśtawki nastroju więc najwyżej mogą żałować że coś mówili na ten temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh problem golenia to dośc teraz częste u Nas 🙂 🙂 kama ja też mam w przedpokoju wiszące lustro i za kazdym razem je sciagam jak ide sie golic bo przy małym nic nie zdziałałabym...mój ogolił mnie raz ale tak sie cackał ze myslalam ze zwariuje ale chciał dobrze wiec nie moglam sie gniewac...
Od jakiegos czasu dziewczyny mam przeczucie ze moja mała bedzie chciała szybciej opuscic mój brzuszek....chyba ze to nbormalne i wy tez tak czujecie\???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 🙂 🙂

niewiem jak wam ale mi ta pogoda duzo badziej odpowiada od tej ktora byla przez ostatni tydz choc nie powiem chcialam chlodniej nie koniecznie zeby tak lało .. . . . .. . ehh i dogodzic tu kobiecie . . . . .
jA przez ostatnie dni miałam glowe pelna roznych zadan wiec nie mialam czasu za duzo na myslenie ale tak sobie mysle dzis od samego rana jak sobie damy z wszystkim rade gdy to upragnione malenstwo przyjdzie juz na swiat , przerazenie porodem, opieka i w ogole ehh wiem,ze zycie przewroci sie nam do gory nogami ,ale kurcze przeciez tego strasznie chcielismy . . . . niestety strach przed nieznanym jest duzy . . ...

a wszystko przez to ze mielismy wczoraj wielkie rodzinne grilowanie i moja babcia mowi no ostatnie tyg macie takie spokojne, beztroskie wszystko sie wam zmieni . .. ale przeciez my to wiemy obawiam sie ,ze bedzie tysiac roznych ''uprzejmych" rad i nieoczekiwane bardzo szybkie ( za szybkie ) odwiedziny po powrocie nas do domu ze szpitala niestety nie naleze do osob ktore mowia kategorycznie NIE . . . . zapraszamy was za tydzien czy dwa jak sie uporamy z nowa sytuacja w domu . . . . ehhh depresja mnie łapie czy coś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Kama niestety chorzy tak jakby sami nie mieli dzieci i nie byl najszczesliwymi ludzmi na swiecie,ze sa z nimi/przy nich . . . . . . . .

Ja widze troszke to inaczej oczywiscie poczatki beda bardzo trudne nie dosc,ze my bedziemy obolale to musimy sie uporac z nowa sytuacja w domu wydaje mi sie,ze najtrudniejsze pierwsze tygodnie , a pozniej z dnia na dzien bedzie tylko lepiej 🙂 i bedzidmy najszczesliwszymi lipcowymi mamuskami 🙂 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...