Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://allegro.pl/item1080797072_podklady_poporodowe_bella_mamma_10szt_promocja.html

http://allegro.pl/item1064088874_podklady_higieniczne_poporodowe_bella_mk.html

dziewczyny a ktore kupilyscie podklady ?? Ja nie mam jeszcze ale pewnei kupie z 4 paczki na poczatek powinno wystarczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam Justi te czerwone bo u nas takie wymagaja innych nie mozna miec,mam 3 paczki do szpitala wezme dwie a jakcos to Rafal mi dowiezie,albo dokupi,ale siora mi mowila ze w zupelnosci 2 wystarcza 🙂 Olusiuu u nas nie mozna miec nawet bezbarwnym pomalowanych paznokci,a co dopiero tipsy,ostatnio polozna zwrocila dziewczynie uwage zeby zdjela przed porodem tipsy,i nie mozna miec zadnej bizuteriiani w uszach na palcach,ani nigdzie,kaza sciagac w domu,bo pozniej jest problem z przechowaniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😜
Ja wstałam dzisiaj dopiero o 10:20 bo kurcze pół nocy się budziłam 😞 W nocy wogóle obudził mnie ból w lewym biodrze, to pewnie przez rozszerzającą się miednicę... Teraz wstawiłam pranie i powiem szczerze, że już nie mam weny na dalsze porządki...a przydałoby się poprasować...ehhh
Justi ja mam 3 paczki tych różowych podkładów z belli.
Mnie cholirka ostatnio męczy straszny kaszel, dusi mnie jak nie wiem, dlatego muszę odpuścić sobie narazie lody, na szczęście pogoda się uspokoiła i zrobiło się chłodniej, więc wytrzymam bez nich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, ale się rozpisałyście, doczytam was później. Teraz wpadłam tylko odsapnąć i idę dalej.

Tak zerknęłam na link z tymi wkładami poporodowymi, i ja mam te czerwone bella 2 paczki, i nawet taniej je troszke kupiłam 🙂 Mysle ze do szpitala wystarcza, a jak nie, to zawsze Robert może mi dokupić.

Kupiłam teraz kremiki bambino których mi brakowało, szkalną mała butelkę i paczkę Huggisów 90zt 3-6kg za 15zł, bo koleżanka która pracuje w markecie miała dla mnie lekko uszkodzona paczkę, a za tyle one chodzą w przecenach. Niestety nie moga ich robic za często, ale powiedziala ze jakby co, to zebym dała znak 🙂

No i wizyta u ginka ok, wyniki badan miałam idealne, mówił ze takie bóle krocza to normalne, bo teraz tak brzuch bedzie sie stawiał, ale niestety dojrzał moje spuchnięte kulosy i musze isc do szpitala 😞 😞 😞 Więc pojutrze na parę dni musze się położyć 😞 Po prostu wykrakala to sobie 😠
Trudno, jak mus to mus. Muszę tylko dokupic koszule i łapcie. Położe sie do tego szpitala w którym chce rodzic, to dowiem sie chociaz konkretów na temat porodu, obejze porodowke - i to jedyny plus. Mam nadzieje ze wyjde do niedzieli, bo w niedziele tesciowie maja rocznice slubu i zaprosili nas do restauracji...
Gin powiedział mi, że w tak zaawansowanej ciazy z tak suchnietymi nogami (teraz jakos mi ta opuchlizna zeszła - chyba ze strachu 😉) nie można ryzykowac zatrucia ciążowego, poza tym to ze przytyłam 20kg tez go zaniepokoiło chociaz było to rozłożone na całą ciąże, ale jednak boi się. Uznał że musza mnie odwodnic, bo w domu sobie z tym sama nie poradze. Także cóż...nie jestem pocieszona za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Lusiu szkoda, że musisz iść do szpitala, ale może faktycznie to lepiej, bo przynajmniej będziesz pod stałą opieką lekarską a poza tym poznasz dokładnie szpital od środka 😉 Ale nie rozsiadaj się tam za bardzo i wracaj do nas szybciutko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bardziej sie martwie o Roberta, musze nagotowac mu zeby mial jak bedzie wracał z nocek, bo przeciez bedzie musial zjesc cos ciepłego, no i musimy nakupic suchej karmy dla pasa, bo tak to ja gotuje psiakowi, ale Robert nie bedzie miał na to czasu, więc pies siedziałby głodny...
myslałam ze uda mi sie uniknąc szpitala, i mam nadzieje ze nogi nie beda mi puchły i ze jak to zobacza, to mnie szybciej wypuszcza 😉 chociaz bede miała usg, przycisne ich z płcią zeby miec pewnosc wieksza niz mam, no i badania mi porobia, więc to tez na korzysc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...