Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
facet to ma dobrze....zrobi co swoje, a na kobiecie spoczywa wszystko, począwszy od zapłodnienia do narodzin, plus wychowywanie, bo nie raz przecież facet umywa rączki od wszystkiego...no i do tego nie raz wygląda się po ciąży jak po jakiejś wojnie...same blizny
ale z drugiej strony obce jest facetowi takie wspaniałe uczucie, kiedy czujemy pierwsze ruchy, matczyny instynkt....to są uczucia których nikt nie jest w stanie odebrac kobiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
lusia1982 napisał(a):
mój tata też jest z pomorza, i mam tam rodzinkę 🙂 nie znam się na okolicach, ale mieszkają w sępólnie krajeńskim - nie wiem czy to wam coś mówi - to jak na tuchole się jedzie 🙂


nie mam pojęcia Lusiu 🙂 ale pomorze piekne jest 🙂 ☺️


już wiele lat tam nie byłam, ale zawsze myślami wracam do chwil które tam spędziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Naczytałam się 19 stron waszych postów, bo od wczoraj jakoś nie miałam czasu zajrzeć 😜
Ja dzisiaj byłam na tym USG 4D, które było w CH Plaza za darmo i powiem wam, że lipa jak cholera 😞 Przyjęli mnie, ale.....lekarz to był chyba jakiś początkujący, bo siedział z takim drugim i zdawało mi się, że dopiero uczy się obsługi tej maszyny. Poza tym ekran był ustawiony tak, że tylko oni go widzieli i mój mąż, a ja nie widziałam nic!!!!!!!!!!!! 😞
Mała niestety źle się ułożyła i praktycznie nie dało jej się uchwycić. Mamy tylko jedno zdjęcie i to takie, na którym bardziej się trzeba domyślać co tam jest niż coś widać. Jedyne, co z tego wyniosłam, to infpormacja, że moja córcia waży już 1253g!!!!!!!! Masakra jaki kolos się z niej zrobił. W poniedziałek idę na normalną wizytę do mojego gina, to zobaczę czy on też tą masę potwierdzi. Ale jeśli tak, to ja też chyba załapę się na wcześniejszy termin 🤪 🤪 🤪
Zapisy były od godziny 10:00. Ale oprócz tego nabrałam troszkę próbek dla niemowląt, oglądałam jak się wiąże chustę, a mój mąż brał udział w instruktażowym masowaniu noworodka (oczywiście na lalce). Zgłosił się na ochotnika 😜 Pani położna powiedziała mi też, że bardziej zaleca gruszkę niż fridę i teraz sama nie wiem co robić...
Także ogólne wrażenia nawet fajne, tylko, że tak jak się spodziewałam za darmo za wiele człowiek nie może oczekiwać...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybacz ale choziło mi o tą pierwszą ewkę tą taką nie dobrą
a co do instynktu to facet nie przeżyje nigdy tego co my dla nich brzuch to brzuch a dla nas coś więcej bo jest tam maluszek którego cały czas czujemy a ich może co jedynie kopnąć raz dziennie i tyle my je karmimy itp to jest ta cała przyjemność a facet musi tyrać tyrać i jeszcze raz tyrać łachy nie robi he he i kto jest górą a kto doliną????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szwagierka mojego Roberta, która jest policjantką i zarazem bardzo nieprzyjemną osobą - jest w moim wieku, przez całą moją ciążę nie zapytała się ani razu jak się czuję. Patrzy na mnie jakby chciała mnie zabić, codziennie chodzi na fitness, nawet wczesnie rano przed pracą i nienawidzi dzieci!! W święta wielkanocne jak pojechaliśmy po babcie, ona do tesciowej powiedziała , ni z gruchy ni z pietruchy, że ona nie byłaby w stanie poświęcić pracy dla dziecka i że jak po niej widać od małego siedziała w złobkach i przedszkolach i nie wpłynęło to na jej emocje. Jak to usłyszałam, to odebrałam to dość osobiście, ale moze to i lepiej że nie lubi dzieci, bo pewnie swoich nie bedzie miała i dzieki temu o jedno nieszczęśliwe dziecko mniej. Co za oziębłość....a jest tak wyrachowana i podła że normalnie od razu widac efekty złobków i przedszkoli a brak miłości.

A ja tam poświęcę pracę, chyba że nie będę miała co do gara wrzucić...a tak bede siedziała z dzieckiem w domu 🙂 Tego uczucia dla nie zamieniłabym na żadną pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze chociaż Edyta że za darmo było. Ja za swoje zabuliłam 150 - chociaz nie policzył 3d bo nie wyszło, ale i tak szkoda mi było z jednej strony tych pieniedzy - jedyny plus to taki ze wiem ile maly wazy i ze moze sie zmienic termin porodu - za nie mogłabym kupic łóżeczko...ale tak to jest, jak jest na cos moda, to wszystkim sie wydaje ze moga zdziałc cuda,a po prostu nie maja o tym pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko dziekuje za info odnosnie tych badan heheh to podejrzewam,ze u mnie jutro bedzie tak samo no nic pojde co mi szkodzi . . . . moze maly bedzie troszke lepiej wspolpracowal, ale przynajmniej twoj maz sobie wasza coreczke poogladal 🙂 zacisnoł wiezi 🙂 hehe
sprobuje byc na otwarcie moze sie zalapie 😉 🙃 no nic dam wam jutro odpowiedz . . . . a to z twojej malej juz jest fajna panienka 🙂 kurcze wszystkie bedziecie jeszcz czerwcowkami, a ja zostane sierpnioweczka 🙂 cos tak czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka23 napisał(a):
lusia to jest straszne jaka ta kobieta jest zła że tacy ludzie się jeszcze rodzą???? bez urazy ale mam nadzieję że nie


tez sie dziwie ze sie rodza....co ten biedny chłop w niej widzial ze sie z nia ochajtał to ja nie wiem, a na pytanie o dzieciach, to odpowiedział, że on chce miec dzieci, ale o niej juz nie wspomniał. no ja mu nie urodze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi możesz spróbować. Wszystko zależy od tego jak się dzidzia ułoży i od ilości i jakośi wód płodowych. Może tobie uda się lepiej podejrzeć dzidzię 😉 Tylko najlepiej jak sutawisz się w kolejce już od otwarcia marketu czyli od 9:00 bo było naprawdę dużo ludzi i potem możesz się nie załapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki mialam az 24 str do nadrobienia,ale w koncu przeczytalam 🙂 Anulko gratuluje corci i to w dodatku tak dlugiej hehe...Moj ma tez byc duzy i dlugi zobaczymy ile bedzie wazyl 6 maja na kolejnej wizycie???? Edytko szkoda ze nic nie widzialas,ale tak to jest jak robia cos za darmo to wpuszczaja jakiegos poczatkujacego majtka 🙂 Dzisiaj mamy sliczna pogode az zal siedziec w domu,ale ja sie cos zle czuje od rano caly brzuch mnie boli i prawa strona plecow ciekawe co to znowu jest??? milego dzionka dziewczynki 🙂 ps A co do ppco to zajefajny sklep u nas tez jest i troche ciuszkow tam juz zakupilam i calkiem dobrych gatunkowo 🙂Wiec polecam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje, Lusia, że takie są efekty podrzucania dzieci od urodzenia do jakiś żłobków.... ja również mam zamiar siedzieć w domu z dziećmi tak długo jak to możliwe, materialnie i psychicznie jeżeli o mnie chodzi 😉 chociaż mój synek chodzi w tym roku do przedszkola. ale ciesze się bo duzo się tam uczy, ma przyjaciół, i bardzo to lubi. a ja mam trochę lżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
Lusiu super masz brzuszek ehh Ja nie mam jeszcze zadnego zdjecia w ciazy musialabym to nadrobic . . . potrzebuje fotografa ;p 🥴 musze mojego nakłonic


te fotki to sobie sama robiłam 🙂 🙂 więc do dzieła, bo niektóre panie to unikają pokazania sie na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie dzisiejsza wizyta w Pepco ominie, bo tesciowa sie zadeklarowała że pojdzie z małą i kupi jej tą sukienusie 🤪 ciesze się. chwila spokoju, miły gest ze strony teściowej, i mnie ominie koszmar 😉 bo z dziećmi to czasem do sklepu nie warto wchodzić.
ja juz po obiadku, ale się napchałam.
A tak jak juz przy temacie to jak wam se z teściowymi układa kochane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...