Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla Frania z okazji kolejnego ząbka 🙂 Ależ ma teraz pokaźną szczękę 🤪

Kurcze ja muszę wkońcu zakupić tą pastę Nenedent...coś się nie mogę zebrać...

A wogóle dziewczyny powiedzcie mi, czy wasze dzieci same trzymają sobie butelkę? Bo Emi za cholerę nie chce sobie jej trzymać 🤨 🤔 Jak jej daję mleko i trzymam butlę to ładnie wypija wszystko a jak daję jej butlę do rączki to zaraz wyciąga ją z buzi i wyrzuca 🤢 Nie wiem jak ja nauczyć samodzielnego picia, tym bardziej, że teraz chcę wprowadzić kubek niekapek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta moja mala sama pije z butli, bardzo wygodne 😉nawet w samochodzie, tyle, ze jeszcze nie umie podnosic jej do gory i czasem jak usiadzie to chce pic i ciagnie powietrze.Ale zawsze ja klade w kojcu i daje butle i nie ma problemu.Tez fajnie bo wieczorem jej daje i sama wypisa i spi a jak ja jej dawalam i kladlam do lozeczka to nie chciala spac.
Teraz tez kupilam jej niekapek ten treningowy, super sprawa, mala nawet juz herbatki i wode pije 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko moj maly tez nie umie sam trzymac butelki czasem mu sie uda,ale zazwyczaj konczy sie zabawa 😉
A co do niekapka to mamy lovi ale ciezko sie z nigo pije,sama probowalam i trzeba sie niezle nameczyc zeby zaciagnac,a ostatnio mu kupilam kubek treningowy z canpol babies balonik i jest rewelacyjny,super maly z niego pije ale mamusia trzyma hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że Emi nie jest wyjątkiem...ulżyło mi, bo już myślałam, że tylko ona jest taka uparta i, że to nie jest normalne...My narazie mamy zwykły niekapek z twardym ustnikiem ale mała nie może zaczaić jak się z niego pije, chyba będę musiała zainwestować w treningowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franek trzyma sobie, ale z reguły ja muszę, bo on jest czasami zbyt leniwy na to.
Kiedyś kupiłam butelke treningową Lovi, ale porażka. Monica tez ją ma, i Gabi też ma problem z niej pic - krztusi się.
Wczoraj w realu znalazłam sam ustnik razem z nakrętką Lovi niekapek - zamiast kupowac kolejną butelkę, wystarczy zmienić smoczek na ustnik od niekapka - koszt 6,99zł, a nie 19,99zł za nową butlę. Narazie uczy się.
Irka - jak Kacprowi ciężko się ciągnie, to zobacz, czy w ustniku nie ma silikonowego zaworka, można nim regulować moc ssania.
Szukałąm tez tego balonika z canpolu, ale nigdzie nie widziałąm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedzcie mi z czym zasypiaja wasze babelki bo moj maly musi miec kocy swoj do spania 😮 bo inaczej nie zasnie a jak go niema,albo jest wyprany to ryk na maksa,byscie to widzialy jak on sie w niego wtula przyklada go sobie do buzi i mizia normalnie szook,a w nocy jest nim owiniety i cala noc trzyma go w raczce,z jednej strony fajnie,a z drugiej teraz takie upaly a ten wszedzie z kocem nie dosc ze bez niego jest caly mokry to jeszcze z nm 2 razy mocniej sie spoci wiec jak zasnie w dzien to po jakims czasie mu go zabieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas z piciem też jest ostatnio problem...Soczek jest cacy choć nieraz nawet na niego się obrazi, wodę po posiłku wypije, ale normalnie nie jest zaintereswana mimo upałów...Troszkę udaje mi się jej wcisnąć jak daję jej się napić ze zwykłego kubka (zatyczki od butelki) ale nie ma tego dużo...Nie chcę jej faszerować słodkimi napojami...pocieszam się, że dwa razy dziennie pije jeszcze po 200ml mleka więc napewno się nie odwodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu kiedys mi kolezanka kazala regulowac tym zaworkiem to maly sie o malo nie zakrztusil na amen serio ledwo doszedl do siebie,jemu tez ciezko zaczaic ciagniecie z niego,a tez balonik z canpola jest superowy i chociaz nawet ma pokazna dziure to sie nie krztusi jak dla mnie pierwsza klasa ja go kupilam w intermarchu i kosztowal cos ok16 zl,na allegro tez sa ale trzeba doliczyc kszt przesylki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi zasypia z misiem (Pik Plik z Fundacji Nie jesteś sam) ale nie musi go mieć koniecznie do uśnięcia, bez niego też zaśnie. Ale jak już zasypia z nim to też się w niego wtula, kładzie sobie go na głowie i wogóle cuda z nim wyprawia 😁 A ostatnio jak buszuje w łóżeczku tuż przed snem to lubi go łapać za ubranko, stoi z nim chwilkę a potem wyrzuca za łóżeczko i patrzy się za nim hehehe, słodko to wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na picie nie narzekam bo np wczoraj maly wypil caly soczek z bobo fruta i 2x herbatke 120 ml i troche wody no i 2x mleko po 120 wiecej ostatnio nie wypije mleka,ale cos obiadku nie chcial jesc chyba przez ten upal zobaczymy dzis czy zje teraz spi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ten kubek treningowy z nuka, smoczek jest troszke sztywniejszy ale nie calkiem twardy wiec mala od razu zakumala jak pic,a ze zwyklego niekapka nie ma szans, jak juz zaciagnie to za duzo leci i nie chce wiecej pic.

A co do przytulanki to mala ma taka owieczke co gra jak sie naciagnie i ta owca ma taki sznurek i ona go ciagle gryzie i mietoli w rekach i ja ja piore raz w tygodniu bo od tej sliny jest cala sztywna.
A raz zapomnielismy owcy od kuzynki i moj juz o 11 w nocy zrezygnowany chcial jechac po miska 15km ale na szczescie mala zasnela po prawie 3 godz ryku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam zla wiadomosc.poronilam...wiecie co jest najgorsze ze wszyscy sie z tego cieszyli....a ja chodze zalamana bo chcialam tego dziecka poniewaz byloby mnie juz stac na drugie dziecko.....nie mam slow ani sily......za bardzo mnie denerwowali....jakbym nie miala kuby to bym zwariowala.....nie wiem co mam jeszcze napisac....nie mam slow....to juz moja druga strata....cholernie to boli...a snila mi sie ostatnio dziewczynka.....ide w cholere bo znowu zaczynam plakac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...