Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kobitki doczytalam was po lebkach ☺️ale pozniej nadrobie teraz uciekam na dwor z dzidzia szwagierki 😉)ale on jest rozkoszny i ma tyle samo miesiaczkow co nasz wiktor tylko juz poza brzuszkiem czyli jak sie narodzil to splodzilismy naszego hehehe 😉)ma sie to wyczucie czasu 😉)caluski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki kurdę 1 dzień mnie nie było a do czytania aż 16 stron ......... muszę was doczytać my włóaśnie malujemy pokoik dla niuni piękna pogoda sprzyja tylko mój tata dziś wylądował na pogotowiu z ciężkim bólem brzucha po wczorajszym grilu możliwe że to wrzód rzołądka mam nadzieję że to nic poważnego kurczę a wy co porabiacie w majówkę???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to niedobrze że tata na pogotowiu, ale głowa do góry, wszystko będzie dobrze!!!

Ja niestety z przyczyn ode mnie niezależnych, a zależnych od lubego - czyli jego praca - siedzę w domu 😞 Szkoda, bo dzisiaj piękna pogoda, słonko świeci, jest cieplutko, tylko nie wiem czy to nie cisza przed burzą, bo jest trochę za duszno. Może jutro grill...ale wole nie zapeszać 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj moj mial powazna rozmowe z mamusia kazalam jej wkoncu uswiadomic ze nie bede z nia mieszkala w starym pokoju krzyska bo juz najchetniej to by to tu to tu ustawiala i tak caly czas,a mowilismy ze jak cos to tylko tam na dole sobie wyremontujemy i sie urzadzimy ,a ta dalej swoje i sie wkurzylam mowie ze jak tego nie zalatwi to mnie szlag trafi bo ona caly czas,a tu dasz to ,a tu tamto noz kurwa mac najlepiej to wogole jakbym im malego urodzila oddala i sobie poszla tak mnie traktuja 😠bez przesady...
po rozmowie miny nietegie stara zla ,stary mowi ze jeszcze przyjdziemy wtedy on nas nie przyjmie 🥴no bez jaj czy to zle ze chce byc sama z facetem i naszym dzieckiem,a nie z nadgorliwa tesciowa co sie za dzieckiem az trzesie bo widdze co odstawia jak jej corka przyjezdza z malym,a to tylko przyjezdza i ja tak non stop nie chce miec zwlaszcza obolala po porodzie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobrażam sobie ich miny, ale to normalne, że chcecie byc sami. Przecież potrzebujecie intymności, sama chcesz robić po swojemu, dbać o maluszka. A teściowym się wydaje, że jak same kiedys wychowały dzieci, to są najmądrzejsze na świecie - tak jak moja mama i teściowa. Wiadomo, że napewno często będziesz się jej radzić, i nie powinna czuć się odstawiona w kąt, ale bez przesady!!
Ja wiem jak moja teściowa reaguje jak przyjeżdza jej wnusio, to nas po prostu szlag trafia!!! Chłopak ma 8 lat,a ona go traktuje jak malutkie dziecko, nawet mu picie podstawia do buzi, czyści nosek, i nie śpi calą noc, bo pilnuje żeby się nie odkopywał. A nasz Franek to czasami jakby był zbędny 😞 Kiedyś jej to powiedzieliśmy, to nas bardzo przepraszała, ale ja i tak wiem że tamten będzie ważniejszy.
Na początku teściowa wychodziła z papierosem, teraz już tego nie robi dla mnie, ale jak przyjeżdza mały, to zawsze wychodzi, jakby zdrowie tamtego dziecka było ważniejsze 😞 😠

Pogadajcie z rodzicami, że tak będzie najlepiej, bo w końcu będziecie miały siebie dość i się znienawidzicie, a szkoda by było, przeciez macie dobre relacje. Mam nadzieje, że wszystko ułoży się po twojej myśli 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh dzis mnie moj m. tak wkurzył w sumie klotnia jedna z takich " bo zupa byla za slona" zupelnie nie potrzebna i tak po 30 minutach brzuch mnie rozbolał,ze nie wiedzialam jak sie sie nazywam 😞 jeszce bardziej sie wkurzalam bo wszystko jakos nie jest jak byc powinno My sie klocimym, a dziecko najbardziej na tym cierpi 😞 😞 😞 😞 😞 😞
to pozniej widzial moj bol to juz chcial ze mna do szpitala jechac na szczescie wszystko minelo ale sie strachu najadłam 😞 i wydaje mi sie, ze im bardziej sie staram byc spokojna tym czesciej sie wkurzam o byle co . . . . 😞 😞 😞 ehh naszego Skarba mi tylko zal bo biedny cierpi za swoich glupich rodzicow 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Justi 😞 My też się kłócimy i czasem mam wrażenie że bardziej niż kiedyś, ale często to ja przeginam, po prostu zrobiłam się nieznośna 😞
Ja mam tak czasami, że jak bardzo jestem zła i próbuję opanować nerwy, to przechodzę to bardzo ciężko, bo stłumione emocje zaczynają brać górę, a jak się wydre, wyładuję, to od razu lepiej 🙂
Ale też wtedy pobolewa mnie brzuch. Najgorzej jak np. jest w pracy, i ostatnio zostawił w samochodzie tel i wyszedł pogadać z kumplem, a ja dzwonie i dzownie i nic....od razu czarna wizja, serce się tłucze, i wtedy brzuch chce mi odpaść. Takie sytuacje najgorzej przeżywam.

Też mam wtedy ogromne wyrzuty bo cierpi dziecko, a stesu jeszcze będzie miał dość w swoim życiu...i wtedy sobie myslę, że teraz te problemy z serduszkiem to ma przeze mnie, bo mogłam się nie złościć, nie kłócić....ale w życiu codziennym nie da się uniknąc nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czaderska kurteczka 🙂 🙂 też muszę mieć jakąś dla Franka 😉

a ja własnie wycisnęłam sobie sok z grejfrutów, ale nie takich zwykłych 😉 od stycznia miałam 3 grejfruty, i kompletnie nie miałam na nie ochoty, i tak sobie leżały leżały, a ja nic...nic się z nimi nie działo, tylko trochę skurka miękka była. Ale jakie pyszne, jakie słodziutkie, mówię wam!!! Palce lizać, tak dojrzały 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki 🙂))dzieki za wsparcie 😉)jestescie nieocenione 🙂))...
u nas pogoda pod psem,zaraz wyruszamy do niemiec na zakupki 😉)
szwagierka spisala mi liste co potrzebuje jeszcze do szpitala i dla malego 🤪kuzwa ile ja rzeczy nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
kurcze ale mam do czytania 🙂
u nas długi weekend deszczowy. udało nam się pojechać do takiego mini zoo z dziećmi.... 🙂 fajnie, las, świeże powietrze.
no ale teraz siedzimy w domu. wczoraj mieliśmy jechać do moich rodziców, sami nas zaprosili, dzieciakom powiedzieli że dostaną niespodziankę, i wywinęli taki wałek że poprostu.... 😞 szkoda gadać.
pojechaliśmy do teściów.... nie było nawet źle 🙂 szwagra nie było, więc bylo ok.
śniło mi się dzisiaj że byłam na Usg i to badanie bylo takie ż lekarz mi brzuch kroił itd 🤨 ale powiedział że będzie chłopiec. ciekawe czy sie sprawdzi.
jak wam mija weekend majowy? mam nadzieje że macie ładną pogodę chociaż 😉
buziaki dla was i pozdrawiam serdecznie! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm..... sprawdzałyście kochane tą chińska metodę planowania płci?
piszą że sprawdza się w conajmniej 8 przypadkach na 10... a w chinach twierdza że w 99%....
https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski
a mi maluszek jakos upodobał sobie prawą stronę mojego brzucha... nie wim czy to normalne, że po jednej stronie jest "częściej"..... 🙂 ale dzisiaj daje czadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Tobie MIchalindzior wedlug tej metody wychodzi chłopczyk czy dziewczynka >>?? Jesli chodzI o sny to podobnio sparwdzaaj sie ale na odwrot mojemu m. snilo sie ,ze bedziemy miec dziewczynke, a tutaj wszystko wskazuje ze bedzie synus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wg tabeli też wychodzi że chłopak, więc niby wszystko się zgadza 🙂 🙂

Moje małe ostatnio buszuje po całym brzuchu, ale wcześniej to lubił lewą stronę 🙂
Dzisiaj nie czuję się najlepiej 😞 Niedosyć że mam humor nie za bardzo, to jeszcze na dodatek ten brzuch i mdli mnie 😠 Przeleżałam cały dzień.

A jutro idę na to nieszczęsne badanie cukru 🤢 Już sobie wyobrażam co się będzie działo...niedosyć że od samego pobierania robi mi się niedobrze i niewiele brakuje żebym zwymiotowała, to jeszcze ten ulepek...jak zobaczyłam tytkę z tą glukozą, to się załamałam 😮
Luby mi dzisiaj kupił tą glukozę, to pani w aptece zdziwiła się, że przecież ciężarnym podaje się 75g a nie 50g...jeszcze czego?? A później to może 100g?? 🙃 I jak tu wierzyć farmaceutom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...