Skocz do zawartości

zmiany w wyglądzie | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AKIDO NO MI UDAŁO SIĘ SKOŃCZYĆ SZKOŁĘ,BO MAMA MI POMAGAŁA CHOWAĆ CÓRCIĘ I W SUMIE NIE CZUJĘ,ŻE MNIE COŚ OMINĘŁO BO MAMUSIA MI SIĘ DZIECKIEM OPIEKOWAŁA A MI KAZAŁA WRĘCZ CHODZIĆ NA DYSKOTEKI ITP,DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ JEJ ZA TO WDZIĘCZNA 🙂JA TEŻ MIAŁAM TROCHĘ POPIERNICZONE ŻYCIE,ALE CO BYŁO NIE JEST NIE PISZE SIĘ W REJESTR:P 🙂

NO U NAS NA 4D BYŁO WYRAŹNIE WIDAC WARGI,ALE JA BYŁAM W 28 TYGODNIU I NA POWTÓRCE W 30 BO LEKARZ CHCIAŁ DOGRAĆ NAM BUŹKĘ,ALE MAŁA I TAK ZA DUŻO NIE POKAZAŁA I JESZCZE MIAŁAM ŁOŻYSKO NA PRZEDNIEJ ŚCIANIE I PĘPOWINE 🙃 ALE ZAWSZE PAMIĄTKA JEST I TO NIEPOWTAŻALNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Masz rację ważne jakie teraz mamy życie 😉Ja byłam w 19 tygodniu.Mała ułożyła sie poprzecznie i twarzy wcale nie pokazała.Płyty nie mam więc to chyba 3d. Ale też mam miłe wspomnienia.Zwłaszcza ze mała tak się wierciła że lekarz sie wkurzał. Powiedził że nie często sie zdarza tak ruchliwe dziecko bo serce ciężko mu było do zbadania złapać. 🙂 I tam dowiedziałam się że to napewno dziewczynka aż płakałam z radości.Moja córka z mężem skakali z radości a syn się załamał.Bo liczył na brata.Dobra ja zmykam do łózeczka! Miłej Nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wchodze , zeby poczytac jakie macie zmiany w wygladzie i porownac ze soba a tutaj o jajeczkach i wargach sromowych hihi 🙂 No u mojego synka zobaczylam caly jego interes w 36 tygodniu 🙂 Juz wczesniej w 21 mi lekarz mowil ze chlopiec , ale ja na wlasne oczy poznalam co tam ma w 36 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BO MY BABY LUBIMY ZBOCZYĆ Z TEMATU:P :laugh:

JUSMARK JEŚLI URODZIŁAŚ W 36 TO TE KEVINY LUBIĄ SIĘ SZYBCIEJ PCHAĆ NA ŚWIAT,MOJA KUZYNKA TEŻ BĘDZIE MIAŁA KEVINA,JEST W 34 TYGODNIU I JUŻ LEŻY NA PATOLOGI Z 2 CM ROZWARCIEM,LEKARZE ZADECYDOWALI,ŻE MAŁY JEST DOŚĆ SPORY I MOŻE RODZIĆ JAKBY CO,TAKŻE NAJPRAWDOPODONIE BĘDZIE JUŻ W TYM TYGODNIU NA ŚWIECIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...