Skocz do zawartości

Na jakie jedzenie nie możecie patrzeć ? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 256
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ostatnio znowu mam mdłości 🤢 i mieso u mnie absolutnie odpada! u mnie to jakoś dziwnie jest bo czasem nie moge jeść w ogóle mięsa czy jakiegoś serka, za jakieś dwa tygodnie moge jeść nic mi nie przeszkadza a po kolejnych dwóch tygodniach nie moge znowu na dany produkt patrzeć!
juz mnie to męczy, a ciąże niestety znoszę ciężko 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę jeść pizzy i mięsa. Śmiejemy się z mężem , że nasze dziecko będzie wegetarianinem bo jem tylko warzywa i owoce 🙂 i strasznie smakują mi ziemniaki, pod każdą postacią - frytki, gotowane młode z koperkiem, pieczone w piekarniku ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
A ja od kiedy pamiętam nie jadałam czerwonego miesa i wogole żadnej wędliny... Nie moge powiedzieć ,że byłam wegeterianką bo jadłam ewentualnie pierś z kurczaka i lubiałam parówki takie drobiowe. A teraz... to nawet tego nie jem. Nie moge patrzeć nawet na devolaja. Mam nadzieje ze te vitaminy ktore przyjmuje jakos mi zastapią mieso a biore ELEVIT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
WITAM PRZYSZŁE MAMUŚKI.MNIE NA SAMYM POCZĄTKU ODRZUCIŁO OD JEDZENIA-NIE MIAŁAM NA NIC OCHOTY A WSZYSTKO MI ŚMIERDZIAŁO I NIE NADAWAŁO SIĘ MOIM ZDANIEM DO SPOŻYCIA.STRASZNIE PRZESZKADZAŁ MI ZAPACH DYMU Z OGNISKA I MAM TO DO TERAZ ORAZ ZAPACH KISZONYCH OGÓRKÓW.TERAZ JEDNAK MAM WSTRĘT JEDYNIE DO MIĘSA I KALAFIORA A OGÓRKI KISZONE JEM NA PRZEMIAN Z LODAMI CZEKOLADOWYMI 🤪 [link=http://pregnancy.baby-gaga.com/][image noborder]http://tickers.baby-gaga.com/p/car053pb___.png[/image][/link]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Aniu78 ja w tym tygodniu tez tak miałam jak ty potem zaczna się owoce 🙂 i teraz zacznij jesc mieso jak możesz bo potem bedzie tak jak u mnie zobaczysz .. Będziesz uciejkała od surowego miesa i ogolnie .. i bardzo duzo pij wody i zacznij jesc banany by mieć na czym utrzymac organizm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:
Aniu78 ja w tym tygodniu tez tak miałam jak ty potem zaczna się owoce 🙂 i teraz zacznij jesc mieso jak możesz bo potem bedzie tak jak u mnie zobaczysz .. Będziesz uciejkała od surowego miesa i ogolnie .. i bardzo duzo pij wody i zacznij jesc banany by mieć na czym utrzymac organizm


staram się pić dużo wody. ale jedyny pokarm, jaki mogę przełknąć i nie wywraca mnie na drugą stronę to kanapka z pomidorem. och, mam taka nadzieję, że to chwilowe, bo już ledwie żyję 😞


a czy któraś z Was reagowała nudnościami na widok czegoś tylko? i na jakieś dźwięki? bo ja tak mam ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
>kasenn88 napisał:

staram się pić dużo wody. ale jedyny pokarm, jaki mogę przełknąć i nie wywraca mnie na drugą stronę to kanapka z pomidorem. och, mam taka nadzieję, że to chwilowe, bo już ledwie żyję 😞


a czy któraś z Was reagowała nudnościami na widok czegoś tylko? i na jakieś dźwięki? bo ja tak mam ;(


Nie marwt sie ja miałam taak samo 🤪 tylko kanapakpa z serkiem topionym i pomidorkiem nic wiecej zero miesa zero czegokolwiek! wszystko bylo beee no i nadrabiałam owocami tzn nektarynkami i piłam soki gęste tj jablkowy pomaranczowy ale np wypiłam pomaranczowy a na drugi dzien na jego widok biegalam do kibelka.
PRzy mnie zjeść nie można byłooo pistacji boo biegłam od razu do kibelka:P

no i nie mogłam sie dotknąc i czuć miesa bo dzialo sie taak samo.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak czasami mam do teraz chociaz juz o wiele wiele rzadziej kazdy przezywa ciaze inaczej...
mi jest niedobrze jak czuje perfumy ktorymi wypsikałam sie na poczatku ciazy, nie moge czuc dymu papierosow, obrzydza mnie widok pasztetu i niektorych mies...troche to dziwne ale zle mi sie robi tez jak słysze jakis hałas np. wiercenie mojego bloku, którego własnie remontuja, nie daja mi spac od godziny 8! 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78- hmm pocieszyc Cie t może tak że każdy przeżwa ciąże inaczej, moja siostra np miala nudności dopiero od 4m. Mi do 3m przeszło ale zaczął sie okropn ból głow któr trwał do połow 16tgodnia. Lekarka mowila ze hormony stabilizuja sie do 16tgodnia, Wiec spokoj mam od 17 🙂 no i jem wszystko od 3m 🙂 powoli powoli. Dla mnie z jedzeniem 2m był najgorszy potem juz ustepuje. W 1m nic nie było tylko senność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki, jestem tu nowa własnie załozyłam konto, chciałabym sie dowiedzieć od kiedy występowały u was mdłości, jestem po dwóch ciązach biochemicznych, obecna na duphastonie, dzisiaj 36dc (moje cykle 26 dniowe), na usg już pecherzyk widać że się zagnieździł, pani doktopr ostrzegała ze bedą okropne mdłości a mi nic, poza bólem piersi zero objawów a i on delikatny, nie wiem czy to dobrze rokuje, jestem ogólnie bardzo wrazliwa na hormony i tak pytam bo nie mam żadnych objawów i nie wiem może się ze mnie pośmiejecie, ale się czuje jakby ciąża wyparowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja początkowo za każdym razem mojej babce gin narzekałam, ze nie mam mdłości i czuję się jakbym w niej nie była, a gdzieś w 2 mc chodziłam do niej i narzekałam na to kiedy te mdłości się skończą ( a skończyły się dopiero w 6mc.- codziennie rzygałam:/)a ona miała ze mnie ubaw 🙂 wiec nie martw sie. kazda kobieta różnie przechodiz ciążę i życzę ci jednak abys nie miała tych strasznych mdlosci. pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem przepadałam za lodami ,frytkami no i ziemniaczkami duszonymi z cebulką.A teraz gdy spodziewam się drugiego dziecka to zupełnie nie mogę na to patrzeć.Teraz mam ochotę na ciepłe zupki ,no i oczywiście na słodkie. 🙂:laugh: 😆 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mdłości nie miałam prawie wcale, czasami z rana było mi nie dobrze ale nigdy nie wymiotowałam 🙂 i jak do tej pory się trzymam 🙂 Smakuje mi wszystko a najbardziej ciągnie mnie do słodkiego 🙂 Nie mogę patrzeć na smażoną kiełbasę..bleee..ogólnie odrzuca mnie od mięsa..wędlinki, paróweczki o matko!! hehe jedynie mogę jeść gotowanego kurczaka 🙂
Pozdrowionka 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...