Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jasna choinka 😲 🤢 jeden dzien mnie nie bylo a tu taka strasza wiadomość kochana Dorunia i męzu doruni trzymajcie sie cieplutko,, kurcze nie wiem co powiedzieć az mi łezki polecialy ... 😞 😞 😞
jak bedziecie w stanie cokolwiek napisac jak sie czujecie to podaje maila [email protected] lub jak by potrzebowala rehabilitanta...
jestem z wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję sierpniówkom! a ja w sierpniu robiłam test 😁 hihihi jak ten czas leci! życzę Wam, żebyście poznały tylko uroki ciąży 🙂

Doruniu i mężu Doruni tak bardzo, bardzo Wam współczuję! Nie potrafię nawet wyrazić. Doruniu nie raz czytałam Twoje wypowiedzi, to, jak podtrzymywałaś na duchu inne dziewczyny, jak pomagałaś innym przejść przez trudne chwile...i mam nadzieję, że cała ta siła i optymizm Cię nie opuszczą, że się nie poddasz, że oboje się nie poddacie. trzymam kciuki i przesyłam ciepłe myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tu tez cisze ja cie krece ... dorunia mam nadzieje ze od czasu do czasu cos nam napiszesz ...DORUNIA700
moja
Kolezanka miala 4 poronienia pozniej urodzila dzidzie okazalo sie ze ma MPD jednak niedawno urodzila drugie
a z kolejnym jest w ciazy fakt faktem ze kazda ciaza jest zagrozona na wzglad poprzednich poronien ale los oddaje jej co zabral wczesniej wiec nie martw sie w przyrodzie musi byc rownowaga ... jej przyklad jest na to prawdziwym dowodem BEDZIE OK :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia musisz byc dzielna. Ciesz się że Bozia dała Ci Twoje skarbki. Przedemną długa droga i pełna obaw. Każdego dnia myślę czy będzie dobrze. Wizyte mam 26 stycznia- jeszcze kawałek czasu, obawiam się usg. Ostatnio za nim włączył usg to na głos powiedziałam-Boże oby zyło. I tak przed każdym kolejnym usg będę myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUZIACZKA kochana bedzie dobrze, nie ma sie co martwic na zapas, chociaz ja tez czasem miewam napady dziwnej histerii zwlaszcza ze moja praca mnie tak ukształtowała( rehabilituje male dzieciątka)sporo sie napatrzylam i teraz tez sie czasami boje ale przeciez nie mozna myslec negatywnie trzeba myśleć BEDZIE DOBRZE MUSI BYĆ DOBRZE 😁
DORUNIU bądz dzielna 😉 w tej chwili czas jest twoim najlepszym przyjacielem
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was sierpniowe Mamusie, gratuluję i życzę zdrówka 🙂 Zaglądnęłam na Wasze forum żeby przypomnieć sobie jak to było na początku ciąży i nie przypuszczałam że zobaczę tu taką wiadomość...
Dorunia jesteś po prostu WIELKA, na prawdę podziwiam Cię, jak po takiej tragedii masz siłę wspierać przyszłe Mamy. Mam nadzieję że jakoś Ci się ułoży, nie wątpię w to. Niby Cię nie znam ale od Twoich wypowiedzi bije ogromne ciepło i optymizm, mam nieodparte wrażenie że jesteś bardzo silna, dlatego wiem że poradzisz sobie, masz przecież wielkie wsparcie w Dzieciach i Mężu (czego dowodem były jego posty na tym forum). Pozdrawiam Was ciepło i życzę szybkiego powrotu do formy, zarówno fizycznej jak i psychicznej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...