Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak to moje pierwsza dzidzia 🙂 Staraliśmy się o nią cały rok i nareszcie się udało.
Powiem Wam dziewczyny że moje dolegliwości były wymarzone. Oczywiście miewałam mdłości i nudności ale wymiotowałam tylko 3 razy. Nie sypiam w ciągu dnia i tylko czasem bywam zmęczona. Jestem szczęśliwa że tak to przechodzę mam nadzieję że z maleństwem też wszystko w porządku.
Pozdrawiam i życzę miłych chwil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny - witamy nowe mamusie!!!!
trzymajmy sie byle do sierpnia 😎
kurcze mam dosyc juz zimy nie moge sie doczekac wiosny i lzejszech ciuszkow ubieranie na cebolke mnie dobija 🤨

my mamy 3 zdjecia usg oraz z 5 tyg , 7 tyg i 11 tyg ciazy oraz filmik z 11 tyg 😁

my na 4d zdecydujemy sie po 20 tyg ciazy w tedy juz wszystko ładnie widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.
My mamy pierwsze usg z 6t jak potwierdzałam ciąże, następnę mam z 8tc i z 9tc. To już moja 3cia ciąża bo 2 poroniłam ale wierze że tym razem się uda.. obecnie jestem w 10tc. następne badanie usg plus wtedy bede miala przezierność karkową 20.02. pozostaje mi czekać i wierzyć że wszystko będzie oki. Póki co leże plackiem w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaa84a Nie martw się nic...najważniejsze pozytywne nastawienie!!!! Ja też poronilam w lutym (22luty)) tamtego roku...matko jak to zleciało!!! Staraliśmy się długo i wkońcu nam sie udało. Każda wizyta to dramat, tak się stresuje że nie da sie tego opisać. Wizyte mam 16 lutego. Dołączałam na wcześniejszych postach zdjecia mojej dzidzi. Poszukaj to zobaczysz sobie 🙂

anycool Ja też już mam dosyc tej cholernej zimy...na dodatek dzisiaj cały dzień bez prądu miałam. Nudziłam się starsznie 😠 tesknilo mi się za grą na kompie 🙂hih 🙃
Tez tak zastanawiam się nad 4d genetycznym i najchętniej to juz bym poszła...ale pójde teraz a w 20tyg tez bede chciec ale nie stać mnie na tyle przyjemnosci...i chyba poczekam do tego 20stego tyg.

Dorunia700 Kochana jak samopoczucie? jak się miewasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dorunia super że do nas zaglądasz i ze sie jakos trzymasz 😎 jak przyjdzie wiosna i wiecej słoneczka to samopoczucie też sie poprawi :P pozdrowionka

buziaczka - nie fajnie ze nie miałaś pradu 😠 a co do gier komp to moj mąz jest fanatykiem mnie jakos nie udało sie tym zarazić :P za to przepadam za praca nad zdjeiami i ich obrabianiem mogla bym nad nimi spedzać całe dnie 😆
mimo że ślub mieliśmy we wrześniu nadal lubie siedzieć w tych zdjęciach i wyciągać z nich nowe rzeczy 😉
co do zdjec 4d to kurcze czemu one sa tak drogie w Poznaniu kosztują ponad 200- 300 zł katastrofa wiadomo ze jest o badanie, zdjecia i plytka z filmem z badania ale bez przesady 😠 wiec my tez zdecydowalismy sie na jednen po 20 tyg ciazy:P

kasia84a - nie martw sie bedzie ok najgorszy czas mamy juz za soba teraz tylko do sierpnia 😆 😎

pozdrowionka sierpnioweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool Ja gram w gry online takie bardziej dla dzieci 🙂 układanie kloców itd 🙂 wcześniej to miałam manie grać w karty w Pana 🙂 i układać pasjansa 🙂 zdjęciami też sie troche interesowałam ale do tego potrzebuje dobrego programu Jakiś zarąbisty PhotoShop nawet chciałam kupić ale ceny mnie zwaliły z nóg 😲 😮 😲

Biore od samego początku luteine- kazał dwa razy dziennie mi wkładac ale ja tylko na noc wkładałam i tak do tej pory i nie wiem czy jest jakaś norma że do jakiegos tyg trzeba i przerwac czy mam tak sobie brac i brac?

Druga sprawa jest taka : bo koleżanka nagadała mi ostatnio która już została mamusią że nie wolno antyperspiranu stosować...czy to prawda?

Nie wiem jak Wam ale mi ostatnio te dni tak szybko mijają, w pn zaczne 15tydzien już 😲 Zeby tak szybko mijał ten czas jak teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka photoshopa każdego można sciągnąć na 30 dni ale po upływie trzeba odinstalowac starego i sciągnąć nowego ... ale tez nie moge sobie pozwolic na kupno programu ... cały czas odkładam na super aparat ale nie wiadomo jak to bedzie jak zdaze do sierpnia to bylo by super bo pozniej to bedzie dzidzius tzw studnia bez dna 😎 a może w lipcu na urodzinki mąż sie rzucia i dostane 😉 :P

kochana antyperspirant szkodzi 🤨 to tak jak kremy , szampony do włosów, perfumy 😉 nie dajmy sie zwariować

mi za to dni dłuza sie strasznie bo nie pracuje i siedze w domu moj zawod nie pozwala mi pracowac w ciazy 😠 wiec zaczynam mnie nosić 🙃 nabralam juz sil wiec dom przewracam dogóry nogami 😁

pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny czy to mozliwe żebym odczuwałam leciutkie ruchy malenstwa - od jakis 2-3 dni czuje je coraz wyrazniej :P czy to moje jelitka tak intensywnie pracują 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaub Staram się myślec pozytywnie i tak szczerze Ci powiem że przychodzą mi te złe myśli i wyobraźnie sobie włączam to zaraz zaczynam robić byle co...za gary się złape za odkurzacz...co mam pod ręką oby tylko nie myśleć.
W tamtej ciąży myślałam wieczorem w łóżku o tym że tam mam fasoleczke,jak się zmienia z dnia na dzien itd... teraz tego nie robie...wogole staram się myśleć zupełnie o czyms co nie dotyczy brzucha,ciąży itd. Za 12 dni wizyta...doczekać się nie moge...ale się też boje...musi być dobrze!
NAJWAŻNIEJSZE POZYTYWNE NSTAWIENIE!!!!

anycool W jakich momentach lub w jakiej pozycji czujesz coś w brzuszku?
Mnie tak coś tak jakby sie rusza wtedy jak leże bokiem. i też zastanawiałam się czy to dzidzi czy flaczki, ale z tego co wiem to flaczki nam do góry podchodzą wiec może to nasze maleństwa!!!!!!!!!!!! Mam na srodku brzucha u samej góry taką kule jak napinam mięśnie, np jak stoje i się do tyłu odchylam..podobno to mięsień bo wszystko rozpycha się. 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka u mnie jak u ciebie taż jak leże na boku i mam kulke w tym miejscu co ty ostatnio myslalam ze nabawilam sie gdzies przepukliny ale mąż zbadał i mnie uspokoił:P to tylko rozciagajace sie miesnie i zmieniajace miejsce jelitka :P wiec mamy obie tak samo 😁 i TO MOŻE BYĆ DZIDZIUŚ
a co do wizyty i twojej dzidzi to sie juz nie martw teraz juz trzeba sie cieszyć... mi tez czasem dziwne mysli przychodza do głowy ze cos nie tak 🤨 ale nie ma co tak myslec i tych złych przywoływać trzeba myslec pozytywnie 😆

POZDROWIONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Buziaczka i inne sierpnióweczki 🙂

Cieszę się że u CIbie wszystko oki 🙂 TO chyba wspaniałe uczucie jak już minął ten czas kiedy straciłaś poprzednią ciążę...
myśle że to jeszcze Wasze jelitka, pierwsze ruchy można wyczuć około 16 tc takie bulgotki i to u kobiet które juz rodziły, ale rozumiem Wasze zniecierpliwienie tak samo na to czekałam 🙂 🙂 🙂

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczko ja miałam już trzy wizyty u ginekologa. I trzy razy usg. Dwa pierwsze dopochwowe i ostatnie w 9 tyg. widziałam już maleństwo przez brzuszek. Wszystko rozwija się ok. Następna wizyta 20 lutego. Nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam Was dziewczęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co prawda czesto chodze do lekarza ale niestety to przez wyniki ktore nie sa najlepsze ;/ ale za to mam juz 4 zdjecia z 4 tyg 5 tyg 7 i 8 tydz. 🙂 nastepna wizyta juz we wtorek 🙂 staram sie myslec pozytywnie 🙂


Dziewczyny mam do Was pytanie jesli chodzi o witaminki 🙂 bierzecie juz jakieś? a jak tak to jakie i od ktorego tygodnia 🙂 z gory dziekuje za odp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: to nie lelutki one inaczej pracują:laugh: tego sie bede trzymać - :P miło mieć wrażenie że tam jednak jest maleństwo i szaleje 😆 😁

buziaczka - ja i mąż jesteśmy rehabilitantami- zobaczył co i jak - jednak jak inna osoba pomaca to ma inne wrazenia i inaczej ocenia niż ja sama i moje odczucia


kornelia co do witaminek to biore feminatal -do 12 tyg 800, a teraz feminatal 400 - jest jesem minus są DROGIE 😠

a mam do sprzedania nowe opakowania feminatalu 800 - mąż sie pomylił i kupił złe a w aptece nie chca przyjąć ani zamienić 😠

my też mamy wizyte we wtorek:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilka zawsze mozesz iśc do innego lekarza , który ma możliwość wydruku zdjęć :P a jak nie macie zdjec to zawsze mąż może badanie nagrać na kamerke lub komórke...:P 😁 my takie mamy bo zdjecia sa takiej sobie jakość ale filmik - cudo :P całymi dniami moge go ogladać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Samopoczucie od dwóch tygodni mam super. Żadnych wymiotów ani nudności. Wystarczy że jem co trzy godzinki i jest ok. Nie sypiam w ciągu dnia bo nie mam takiej potrzeby. Nie kładę się spać wcześnie bo o 23:00 i wstaję ok. 9:00
Brzuszek mi tylko zaczyna rosnąć i trudno już go ukryć 🙂

Cieszę się bardzo i mam nadzieję że z maleństwem wszystko ok.
Ja nie biorę nic oprócz kwasu foliowego i luteiny 🙂
Pozdrawiam Was cieputko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...