Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzunie 🙂

Melduje się niewyspana - wczoraj późno poszłam spać a dziś od rana sprzątanie, musze zmienić pania sprzątającą wiec na dziś teściowa mi pożyczyła pana który u nich pracuje i mi poodkurzał i myje podłogi - uffff bo nie wiem jak bym to zrobiła. Ale łazienki i wszystkie górne partie - dla mnie 😉

Gotuje kapuche na gołąbki - uwielbiam mniam 😉

My sie dziś wybieramy do fryzjera i do pracy na chwilke dać zwolnienie. Potem podskoczę do rodziców i tatusiowi złoże życzenia 🙂 taki plan - zobaczymy jak wyjdzie bo od rana boli mnie brzunio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułko, a Tyś dopiero co była u fryzjera na irokeziku... ja też muszę się wybrać pod nożyce, bo mi się końcówki rozdwajają i grzywkę muszę podciąć...
fajnie się masz, że ktoś Ci sprząta... a ta Pani - co miała też prasować - okazała się niewypałem???

Anochi, czytałam gdzieś, że Tantum Verde można stosować na gardło w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elooo kobitki

ja sie pochwalę od samego rana mój syn ten starszy oczywiście skończył 3 klasę technikum informatycznego z 2 lokatą w szkole 🙂 🙂 🙂 jutro jestem zaproszona na APEL będą mu nagrode wręczać ALE JESTEM DUMNA 🙂 🙂 🙂 a już w przyszłym roku matura i ucieknie mi do Wrocka na studia 😞

poza tym czujemy sie nawet nawet nie spałam od 2.30 do 4.30 za to odespałam to i wstałam dosłownie przed chwilką , Max trzyma się dziarsko , kopie jak szalony , ale brzuszek nie boli więc są powody do zadowolenia , czas na śniadanko i może małą kawusię 🙂

ILONA nie sądzę zeby podróż miała ci jakoś zaszkodzić 34 tydzień poza niewygodą w aucie jest raczej bezpieczny dla maluszka 🙂

Bułeczka podeślij do mnie te ekip sprzątającą bo ja mam nastrój NIC NIEROBIENIA POZA TYM NIE MOGĘ I NIE CHCE MI SIĘ 🙂 😞 mam lenia 🙂

miłego przedpołudnia dziewczyneczki moje

BRZUSZKOWYM TATUSIOM ŻYCZENIA NAJ NAJ ..............I OBY DALI RADĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Mufcia jak sie ma takie krótkie włosy to trzeba strasznie często odwiedzać fryzjera - irokez tak mi szybko odrósł że teraz średnio stoi 🤪 🤪 🤪

płaciłam tej pani 150 zł tygodniowo - co według mnie jest kupę szmalu a była bardzo niedokładna - no powiedzcie same czy da rade sprzątnąć dokładnie mieszkanie 140 metrowe z 2 łazienkami w 3h i do tego wyprasować pranie? kurcze można być szybkim ale bez przesady! jak się wyprowadzaliśmy dopiero zobaczyłam ile w domu było kurzu i brudu - a za takie pieniądze to ja sobie wole sama sprzątać powolutku, spokojnie, dokładnie. Moja ciocia która mi ją poleciła też ją zmieniła i muszą od niej wziąć namiary na jakieś inne panie.

Ja też jak mnie bolało gardło dostałam tantum verde i pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
melduje się,że wszystko u mnie dobrze 🙂 🙂
rano co prawda troszkę bolał brzuch jak przed okresem,ale to chyba każdą z nas ostatnio tak boli...zrobiłam sobie pranie,zaraz jak się wypierze-włączam drugie,brata był,zrobiłam mu jedzonko i pojechał do pracy,mąż też spakowane jedzenie i zaraz też pojedzie o 12.00. przydałoby się ogarnąc jeszcze pokój,ale bałaganu raczej nie mam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi jak u Ciebie zacznie padać to pisz,bo mam pranie na podwórku i akurat zdąże pozbierać 😁 😁 ale u mnie co chwilę się chmurzy na zmianę ze słońcem,więc może wytrzyma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITANKO

A JA PIEKE PLACEK URODZINOWY - I TAK ZADNA KOLEŻANKA NIE PAMIETAŁA O MNIE WIEC PLACEK SAMA ZJEM 🤢 TROCHE PRZYKRO MI BO JA O NICH ZAWSZE PAMIETAŁAM I Z PREZENCIKIEM JECHAŁAM NA KAWE. A TE FRANCE?? ZADNA NAWET NIE PIERNEŁA. AHHH SZKODA GADAĆ.

CZEKAM NADAL NA KASE Z ZUSU- JUZ POWINNAM DOSTAC A TU DUPA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BUZIACZKA STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tu masz prezencik, w środku jest to, co sobie wymarzysz:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/a09e1b6f/prezenty-na-kazda-okazje.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/a09e1b6f.jpg[/IMG][/URL]
a tu pyszny torcik specjalnie dla Ciebie:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/37e32cf6/birthday_cake440.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/37e32cf6.jpg[/IMG][/URL]

a te zapominalskie kumpele, to niech się w tyłek ugryzą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...