Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba,że stanie się tak,że nagle odejdą Ci wody bez żadnych bóli,bo też się tak zdarza podobno 😁 ale o wtedy sie zorientujesz jak "woda" Ci się wyleje a ilona pisała,że jest ona ciepła jak mocz,więc na pewno zauważysz. zresztą pewnie do tego wszystkiego odezwie się kobieca intuicja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziaczka Stara Wariatko STOOOOOOOOOOOOOOOO LAT! moj aTy mordeczko kochana!

Wiojojka: ja też mam coś w podobie do Ciebie - takie skurczo coś 😉 KOCHANA TRZYMAM JUTRO KCIUKI ZA CIEBIE I PAMIETAJ ŻE TO TYLKO FORMALNOŚĆ! proszę wiec nic się nie stresować i szybko zameldować jak Ci poszło 🙂 ja mam za sobą i licencjat i mgr daje rade 😜 kciuki wiec trzymamy razem z panem F. 😉

ja dopiero wróciłam, moj fryzjer dziś sie nie opierdzielał i potraktował mnie maszynką 🤪 🤪 🤪 ale jest dobrze 🙂 pogolił mnie 15 minut i skurwiel wziął 100 zł nie mam już sił do tych cen! a ja sie dziwie co sie dzieje z moją wypłatą!
posiedziałam u rodziców, tatusiowi kupiłam fajną książkę o fotografii - to jego pasja 🙂 i płytę - zadowolony 🙂 no i jak wróciłam do domu to pokłóciłam się z tym wariatem i teraz najchętniej poszłabym w pizdu! gryyyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułko, wrzucaj fotkę nowej fryzury!a i brzuszek by się też przydał 🙂

A powiem Wam, że wydrukowali mi te koszulki, więc jestem mega zadowolona, a Tato i mój Tomek jeszcze bardziej, Tato kochany to się nawet wzruszył, taki misiu wielki, a się wzrusza, kochane to.

ja zajadam lody sorbetowe - truskawkowe i cytrynowe. pyszne.

Wiojojka, trzymam kciuki za obronę!!!!!!!!!! No a za niedługo ja ide pod ścięcie, ale sądzę, że to bardziej psorzy będą przerażeni - moim brzuchem, niż ja obroną 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam masę kanapek z serem żółtym,jajkiem i majonezem ale zjadłam zaledwie kilka i herbatkę,a cała kupa została 🥴 no mężuś przyjdzie i zje i będzie zadowolony 🙂 chyba,że miał zły dzień w pracy i rzuci mi kanapkami o ziemię a takie jajko to chyba się gorzej sprząta niż ogórki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też, jak się wkurza to czymś rzuca w kąt, albo np. idzie sobie i walnie pięścią w ściane, albo musi wyjść sobie pobiegać i tak wyładować swą złość. Taki ma sposób na wyładowanie, bo się generalnie nie kłóci, tylko dusi wszystko w sobie. Ja to zawsze gadam i gadam a on siedzi zamknięty w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój to klasyczny furiat nauczony że tupaniem nózkami coś osiągnie. Poza tym jest wiernym wyznawcą zasady: zrobię na złość tacie i se nasram w gacie! szkodzi tylko sobie, ja sobie czekam aż furia przejdzie a przechodzi jak to u choleryków w jakieś 30 sekund i potem jest dla mnie przemiły 🙂

ale czasem nie wytrzymuje i jak walne focha to się musi się trochę powysilać i pobiegać w koło mnie a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo cholerycy to nic przyjemnego niestety, dobrze że szybko się reflektują - chwilka i im przechodzi ale nerwusy są straszne. Dobrze że ja mam dużą cierpliwość i w sumie ignoruje te ataki furii i nawet nie przeżywam tego jakoś specjalnie tylko ta akcja z ogórami rozwaliła mnie na łopatki dlatego Wam napisałam 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...