Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malutka ja juz se kupilam wszytstie takie rzeczy przez allegro bo zamawialam posciel na zmiane i pieluchy i takie tam tylko pytalam w aptece i byly po 5 a na allegro po 3.3 🙂
co sadzicie kobity o tym wozku?

http://www.allegro.pl/item1087253556_roan_marita_dodatki_od_super_sprzedawcy_3lata.html

kolor b-sk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oli to rzeczywiście masz powody do dumy 🙂 🙂
jak pochodzę troszkę to też mnie boli ale miednica,a czasem nawet jak tylko poleżę to już nie wstanę z bólu,więc nie wiem od czego to zależy...
a nie masz po prostu skurczy przepowiadających?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne te Wasze wózki. Ja dość szybko podjęłam decyzje co do wózka. Długo szukałam i żaden mi się nie podobał, aż raz weszłam do sklepu i stał ten mój wymarzony wózeczek 😁 Co prawda jeszcze go nie kupiłam, ale mam go na oku. 🙂
Buziaczkowe ciasto z truskawkami już po raz drugi w tym tygodniu w piekarniku 🤪 Jeszcze chwilka i bedzie gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂

Ja wczoraj byłam na badaniach ...mój synuś waży już 2400g i jest zwarty i gotowy do wyjścia 🙂...nadal mam leżeć, jutro ostatni dzień biorę lekarstwa i zaczyna się czekanie. W środę idę ponownie na wizytę sprawdzić czy coś się dzieje 🙂

Kornelia moja koleżanka ma ten wózek Roan granatowo-biały - jest bardzo zadowolona, jedyny mankament który wymienia to fakt, że jest dość duży 🙃

Anycool - ja nadal nie zdecydowałam co do szpitala 😞 przebywając na Polnej słysze same dobre opinie...pewnie pójdę na żywioł...zwłaszcza,że mój lekarz wybiera sie od czwartku na urlop 🙃

pozdrawiam gorąco ze słonecznego Poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...