Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie mówię,że ja jestem idealna,23 kwietnia skończe dopiero 20 lat,ale życie mnie doświadczyło na tyle,by nie wierzyć zbytnio w szczęśliwe zakończenia,z tym,że ja już patrze na to inaczej,dla mnie liczy się budowanie tej naszej małej rodziny z NIM i dzidzią a nie z kimś jeszcze i ja robię wszystko,żeby był szczęśliwy,wiem,że źle robię,ale mogłabym go na rękach nosić żeby tylko było dobrze,ale wydaje mi się,że to mężczyzna powinien dbać o kobietę a nie każdego dnia uświadamiać ją,że musi żałować tego,że z nim jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem Ci,że już kilka razy było tak,że dałam mu do zrozumienia,że ma wyjść... no i co usłyszałam jak raz o 10 wieczór powiedziałam,żeby sobie wyszedł (o 22 przyjechał!!!) bo chce spać? że jak chce spać to mam spać i tyle... a dlaczego ja mam wychodzić z domu i pokazać,że się łamię? wtedy będą mieć na mnie sposób. raz wyszłam i szwagierka mnie przywiozła przemarzniętą do domu i mam im robić satysfakcję??? szczerze? raz mnie wkurzyli i rozbiłam temu kretynowi lampy w pożyczonym aucie,mąż musiał się tym martwić,jeszcze dostał przy nim w twarz a potem wyszłam i miałam nie wrócić,żeby mnie szukał,ale przemarzłam po kilku godzinach na mrozie. i co to pomogło??? nie kosztem mojego dziecka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Że się tak wtrącę...Malutka Kornelia ma chyba rację..twój mąż źle robi..a ty pozwalasz mu na takie traktowanie..wiem że łatwo mówić..ale daj mu jasno do zrozumienia..kto dla nie go ma być najważniejszy i z kim będzie żył..Bo koledzy dziś są jutro ich nie ma..Może pokaż mu że poradzisz sobie bez nie go żeby trochę się pomartwił o to że może cie stracić..może gdy dotrze do niego że nie będziesz tego zachowania dłużej tolerować to przejrzy na oczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa ja już tak próbowałam 😞 i owszem,powie,że ja jestem najważniejsza,a robi coś innego. nie mam już siły na to a uwierz mi,że gdybym sobie dała radę bez niego to już by mnie przy nim nie było i on o tym dobrze wie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz do kogo uciec? schować się? koleżankę? znajomą? wiem, że bardzo chcesz stworzyć rodzinę, ale czasem facet nie rozumie tego, twoja historia przypomina mi moją ciotkę, w wieku 18 lat urodziła dziecko, szybki ślub itd, oboje wyjechali do szkoły zdobywać zawód a moja mama przez 2 lata wychowywała siostrzenicę, wujek był totalnym egozistą, wiele razy ciotke zdradzał, nie oddawał swojej pensji a córkom w ramach miłości kupował najdroższe komórki, choc w domu nie bło ziemniaka, liczyli sie koledzy, a nie dobro domu, ciotka wiele razy się załamywała, wiele razy mówiła by odeszła, ale nie chciała, bo nie rozbije rodziny, bo dzieci musza mieć ojca a ona męża i że on sie zmieni, niestety nie zmienił się i dopiero po jego śmierci ciotka odetchnęła
Malutka nie życzę Ci takiej historii, bardzo boli, że w tak młodym wieku już nie masz nadziei na szczęście i przyjmujesz, że życie usiane jest kolcami 😞 przepraszam za słowa, ale znam z doświadczenia podobną historię i wtedy górę biorą emocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka nie musisz sie wyprowadzac... po pierwsze wywalilabym go z lozka a niech se spi ze swym przyjacielem;p albo na podlodze po 2 koniec obiadkow sniadanek itd. i prac tez bym mu nie prala. a tesciowej tez bym swoje powiedziala ze jak tak dalej pojdzie to sie pozegnacie.... matka ma wplyw na swoje dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może póki co staraj się traktować go jak powietrze..A co do kumpla to mógłby wyloozować skoro kolega założył rodzinę..Ale jeśli się to nie zmieni to musisz podjąć jakieś decyzje..bo być z kimś by być a czuć się nie szczęśliwym też nie można..Fajnie się udziela rad gorzej działa..ale pamiętaj życie ma się tylko jedno..i trzeba żyć jak najlepiej się potrafi..a mąż kiedyś będzie sobie za przeproszeniem w twarz pluć..
Biedulkoo głowa do góry musi się jakoś poukładać..ale pamiętaj na ile pozwolimy tak będziemy traktowani..
Kornelia jak ząbek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka: wow ale duża Livka już tam jest w tym brzuniu 😁 😁 😁 😁 😁

Malutka: niezły syf, kurka najlepiej byłoby do kogoś uciec tak jak napisała anochi, utrzeć mu nosa. ALe jak to jest możliwe że on przyjmuje tego kolegę że nadal sie z nim kumpluje skoro tamten jawnie Cie obraził, co to za jazda jest?? kurde jaki człowiek jest bezsilny gdy słucha takich historii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia: ja mam to samo, moja pani dentystka niezle sie nagłówkowała zanim wpadła na to że ból zębów wynika ze ścisku szczęki, rano się budziłam i bolały mnie zęby i biegałam do niej z pretensją że coś mi źle zrobiła 😜 😜 podobno działa taka wkładka relaksacyjna na noc - u mnie koszt 400 zł!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...