Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja tam farbuję włosy w czasie ciąży..odczekałam tylko do 12tyg..W ogóle z początku byłam u takiego dość dziwnego lekarza..który stwierdził że mogę farbować włosy a i na solarium pójść jeśli zechcę bo to nic nie szkodzi dzieciaczkowi.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak..dlatego też zmieniłam tego lekarza..był dość..yyy.."dziwny" 🤔
Ja to i bym zjadła kanapeczkę standardowo z pomidorkiem ale obawiam się że nie wcisnę już nic w siebie.. 🙃bo cały dzień coś przeżuwam w buzi.. 😁 tak co jutro zakwasów nie będę mieć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie jest tak objadać się do woli 😁 😁 😁 to mi się podobaa.. 😆 każda zachcianka zostaje zaspokojona bez większych wyrzutów sumienia...że która pora lub ile to ma kalorii 😁 😁 😁 Jak dla mnie żyć nie umierać hehe..gorzej co będzie później 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany julek!!! Dziewczyny opamiętajcie się! Wczoraj po jednym dniu miałam 35 stron do przeczytania, dziś 45... Książki, którą obecnie czytam chyba nigdy nie skonczę... przez Was :P

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wykąpana i pachnąca,obejrzałam też film 🙂
mój oczywiście mimo gadki-tyłkiem do mnie i śpi,nawet nie przytulił 😞standard 😞
a Wasze brzuszki coraz większe 🙂teraz to z dnia na dzień rosną w oczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Malutka trzymaj sie i dbaj o malenstwo, nie denetwuj sie meze. Moj tez nie jest idealny ehh wyszedl z domu po 15 i jeszcze go nie ma 😞 dupek nawet nie raczy odebrac telefonu ;( ale jak tylko wroci musze z nim porozmawiac na powaznie....
Ahh ale paskudny sobotni wieczor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek, współczuję... Czasami kop w dupe jest naprawdę potrzebny. Niestety nie wszyscy chłopcy stają się mężczyznami po uzyskaniu dojrzałości, a tym bardziej odpowiednimi partnerami, niektórych trzeba sobie wychować i czasami warto poświęcić na to troche czasu i nerwów. Ale podkreślam- wychować, a nie przeczekać. Cierpliwości życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...