Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc zabolki!!!!
jak dzis slicznie na dworku 😁 wczorajczy dol jeszcze troche trzyma ale juz jest lepiej 😉
bulka witam w klubie siedzacych w domku - jak dobrze pamietam od dzis masz juz wolne 😁
a ta twoja kumpela czyste złoto nie ma co ,tylko pierdalnac bejzbolem przez łeg zeby trybiki wskoczyly na wlasciwe miejsce 😉
wojojka wlasnie dlatego nie chodze do zoo ... nie lubie patrzec na te wszystkie pozamykane zwierzatka ... ale czasem sa przydatne gdyby nie one wiele gatunkow bysmy juz nigdy nie zobaczyli ...
malutka tylko nie zapomnij nam tu wkleic fotek z usg4d malej Klaudii... zobaczysz wszystko bedzie oki i moze w koncy dowiesz sie jaki jest najbardziej przyblizony termin porodu 😉
milego dzinka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

ide do mamusi mojej - tak kochane ide bo już nie siedze w biurze tylko w domku - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!! popołudniu idziemy wozki pooglądać 🙂

mialam dziś wymiane zdan z ta kolerzanka - powiedziałam jej że jebneła tym tekstem nieźle - przeprosiła ale co moje to moje i jakoś nie mam ochoty z nią gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie weszłam w moje ulubione i wyobraź sobie moją minę i to jak się mąż śmiał ze mnie i powiedział mi jeszcze bezczelnie "kochanie ale mi się tak podobasz" no myślałam,że zabije na miejscu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu się nago podoba mój pępek wystający 😁
ale wprowadziłam w łóżku takie podchody,że tu go dotknę,tam go dotknę,tu i tam chuchnę i dam buzi,on udaje,że go to nie rusza mimo,że jego męskość wręcz przeciwnie-zainteresowana na całego no i jak on tak dalej udaje to ja mówię, "nie to nie" i odwracam się tyłkiem do niego i jeszcze się wypnę do niego i udaje,że idę spać,to on już odpuszcza i słyszę zza pleców "no kochanie i czego się obrażasz" i już on się zaczyna dobierać do mnie 😁
a jak się to kończy to już chyba wiadomo 😁
wczoraj np.jak się przebierałam w piżamkę to zdążyłam ubrać tylko spodenki,a reszty już nie bo mnie chwycił i przytulił,a potem przykrył kołdrą no i ... 😁 😁 😁
chyba do niego dotarło,że można 😁 😁 😁 ale dziwne,że teraz,jak mnie brzuszek boli a nie wcześniej jak było ok. to powinno być na odwrót-to teraz się powinien bać,ale podczas seksu nie boli mnie nic więc tak spokojnie się można czasem pokochać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka super, ze się poprawiło życie łóżeczkowe 🙂
mała nadal delikatnie się rusza, ale zdarza jej się mocniej kopnąć, mam wrażenie że to głowa 🙂 na grila to sama co najwyżej, bo mojego ciągle w domku nie ma 😞
ufffff ale gorąco, ale byliśmy na basenie i trochę się odświeżyłyśmy, zjemy obiadek i lecimy do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja to jak główkę wyciśnie a ja jej położę rękę na tą główkę to mała idzie na opór i trzyma głowę dopóki nie znajdzie lepszego zajęcia 😁
moja to szaleje tak,że aż czasem troszkę nieprzyjemne się robi no ale przynajmniej wiem,że u niej wszystko dobrze 😁
dziwne jest to,ze już się do tych ruchow mocniejszych przyzwyczaiłam i te słabiutkie ruchy to jak trzymam rękę na brzuchu to czuję pod ręką jak się rusza a jak zdejmę rękę to już nie czuję mimo,że brzuszek się rusza,więc tych słabszych już nie czuje jak nie położę ręki na brzuszku. dziewczyny,które są tygodniami mniej więcej jak ja macie też tak?
dodam,że moja dzidzia jest wrażliwa na odgłosy nawet mojego telefonu jak leżę na łóżku i przyjdzie sms to się poruszy tylko raz i znowu spokój i tak przy większości głośniejszych dźwięków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam wrażenie,że Klaudia reaguje na swojego tatusia,bo jak śpi a Łukasz jest obok mnie i coś się odezwie to też się budzi 😁
niesamowite,że taki maluch w brzuszku potrafi rozpoznać tatusia,bo mamę to ma cały czas i słyszy i czuje,ale tatę to chyba instynktownie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...