Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

z dnia na dzien daje czadu coraz bardziej a w szczegolnosci jak leze na wznak , jak poloze sie na boku to czuje jak by nozkami odbijał sie od łózka a głowa po drugiej stronie wychodzi jakby dawał znak ze mu niewygodnie , jak Jakub polozy na brzuch głowe i sie do niego odezwie to ma ją odrazu skopaną ... a wieczorem przed snem zebym mogla usnąć spokojnie to musze mu wlączyc 2 wybrane melodyjki bo bez nich to do poznej nocy moze buszowac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my idziemy w czwartek do nowego lakarza zobacze jaka bedzie ta nowa gin i zobacze jak mały sie sprawuje i rosnie ,ciekawe ile urosł przez 3 tyg. 😁 niestety sama bo Jakub bedzie w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuszki 🙂

U mnie juz 71,5 na wadze czyli 6,5 do przodu. Coś czuję że na 75 się nie skonczy 😉 No i w koncu ledwo, ledwo dopinam niektóre koszule na brzuchu 🙂

Mój mały do tej pory leżał główką w dół, a dziś na usg pośladkowo, ale podobno jeszcze ma sporo miejsca, więc miejmy nadzieje, że zmieni pozycję 🙂

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Melduje się po weekendzie z lekko obolałym brzuchem. Dzwoniłam do swojej gin i to powiedziała mi, że to może być kolka nerkowa. Mam brać nospę , troche poleżeć i powinno przejść. Miłego dzionka. aha , 35 stron zaległości, nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek, też na to liczę, tyle ze u mnie to i tak będzie juz prawie 80, a to strasznie brzmi jak dla mnie hehe

a jeszcze Wam zrobie smaka- a co 😉 (bo tu ostatnio kulinarnie było) Wczoraj byliśmy w Czechach, no i oczywiście jak zawsze jadłam knedle z gulaszem i kapustką zasmażaną- PYCHAAAA! 🙂, a mój mąż smażony ser z tatarską omacką 🙂 smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA TAK DOKŁADNIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO NIE WIEM ALE OK 14 kg DO PRZODU NA PEWNO ........a co dziwne brzuszek nie jest wielki i ja sama nie wyglądam na strasznie przytytą 🙂 no to nie wiem jak to jest z tymi kilogramami tak na prawdę 😞

u mnie sie właśnie zachmurzyło wygląda mi ,że będzie burza ...............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, widocznie masz fajną figurkę, skoro dodatkowe kilogramy prawie niewidoczne 🙂

Ja w sobote byłam z moim M. w ryneczku i jego znajomi (tacy nowi z pracy) się dziwili czemu piwka nie piję ze wszystkimi, a ja mówię że nie mogę, na co oni że jak jestem kierowcą, to przecież mogę zostawić auto na miescie. Jak się dowiedzieli, że jestem w ciąży i to w dodatku w 6 miesiącu, to zrobili wielkie oczy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ika nigdy nie narzekałam na figurę ale jak czytam jak mało przytyłyście a ja tak dużo to zastanawiam sie nad tym jak to mozliwe ? przy wzroście 162 cm waże teraz ok 63 kg powinnam wyglądać jak kula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara. 5kg, ło matko boska, to stanowczo za dużo heheb chyba musisz zacząć się odchudzać hehehe

mój mały w 23 tyg też ważył 540, a dzisiaj 680 (a wg innego lekarza w ubiegłym tyg. 860 🥴 i bądź tu człowieku mądry :/)

A, no i możliwe że też będzie Dominik 🙂 (to imię zajmuje miejsce medalowe u nas, ale na 100% jeszcze się nie zdecydowaliśmy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, a ja przy każdej wizycie pytam gina, czy to normalne że mam taki mały brzuch 🙂 ale olać kg, cieszmy się, że jeszcze się nie toczymy, a jak będziemy się już turlac, to trzeba cieszyć się z pięknego brzucha 🙂 grunt żeby maleństwa były zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Między 24. a 28. tygodniem ciąży dziecko będzie się wyjątkowo dużo ruszać, bo jeszcze pozwalają mu na to warunki w macicy - wkrótce zabraknie mu miejsca na figle. Zapamiętaj, jak rozkłada się aktywność dziecka w czasie doby - po porodzie może być podobnie."

Mój się rusza po śniadaniu, po obiedzie i po kolacji, czasami również w aucie, w nocy spi razem z mamusią- czyżby czekały mnie przespane noce? uff 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂

Mufka; mama już śmiga i ma się dobrze, dzięki za pamięć a jak Twója mamusia sie miewa?

dzieeeeewczyny znalazłam wózek moich marzeń : super lekki, ładny nie skrzypi, wygodny no poprostu mega mega cudo...oczywiście poza ceną ale trudno, teście mówią ze mamy się ceną nie przejmować 🙂 o to i on:
http://dino.sklep.pl/nowy/emmaljunga-nitro-city-spacgondolafotelik-2010-kurier-gratis-p-6747.html?zenid=33b24cd8e29521b4ea4b319607f2e0e7

kolor z dupy ale jest milion do wyboru 🙂 jak go wziełam do ręki to normalnie jak piórko 🙂 rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...