Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no u mnie 13zł :/ ale nie mogłam się oprzeć 🙂 a monte wcinałam dzień w dzień w trzecim miesiącu, kiedy jeszcze mnie mdłości trzymały, bo jako jedno z niewielu przysmaków nie wzmacniało pierwszotrymestralnych dolegliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karulina, współczuję ci :/ Na szczęście już bliżej porodu niż dalej 🙂 Jeszcze tylko 3 miesiące- trzymaj się! 🙂 Moja znajoma też bardzo ciężko znosiła drugą ciążę i była przykuta do łóżka prawie przez 9 miesięcy, a urodziła zdrową i piękną córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, kupowałyście coś ostatnio na Allegro, bo jakieś jaja są teraz z płaceniem, nie udało mi się normalnie zrobić przelewu za zakup bezpośrednio do sprzedającego, musiałam wpłacić kasę na konto Allegro i oni chyba dopiero płacą temu sprzedającemu. Nie podoba mi się to 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny dziękuję za wsparcie 🙂
Leżenie to nic dla takiego Skarbu jakie ma się w brzuszku ale radość byłaby pełniejsza gdybyśmy mogli wygrzewać się na słonku, pójść na basen itp. prezentować całemu światu nasze Szczęście a mężuś mógłby pokazać jak bardzo mnie kocha 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam ze langosza można znaleźć w czechach. dla mnie to był zawsze przysmak węgierski, który z resztą uwielbiam 🙂 taki tłusty placek podawany najczęściej ze śmietaną i żółtym serem. W czechach to też taka potrawa?

anochi smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięi dziewczyny 🙂 dzisiaj mam ochotę na placki ziemniaczane 🙂
Kornelia fajnie, że wróciłaś do nas 🙂 słabsze dni? coś się stało czy ciążowe hormony?
Langosz, mniaamm pycha, ale jakoś nie spotkałam tego u naszych południowych sąsiadów, muszę następnym razem poszukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, prosimy o przepis na langosza 🙂

anochi, narobiłaś mi smaka na placuchy ziemniaczane ze śmietaną i cukrem 🙂 wieki nie jadłam 🙂

kurczę, ja to bym mogła non stop o jedzeniu rozmawiać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny moze zaserwujcie sobie gorzką czekoladę z chili 🙂 taka dawka endorfinek, jak wówczas powstanie powinna zadziałać na poprawę nastroju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...