Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie masakra jakaś z pogoda bo leje i to bardzo bez przerwy,dojście do samochodu z domu= mokre buty,już dzisiaj dwa razy suszyłam i mgła jest taka szara do tego...blee... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia się znowu próbowała przewrócić,ale znowu nic...pewnie już nie ma miejsca na takie wybryki...
wczoraj wieczorem mąż położył rękę na brzuchu jak delikatnie się ruszała-z początku nie czuł (tak delikatnie),a jak poczuł to wiecie na jakiej wysokości?? bez jaj ale w miejscu gdzie już rosną włosy łonowe-tak niziutko ☺️ no i zastanawiałam się wczoraj,że jakbym miała ją urodzić skoro jest tak nisko to pewnie by szybko poszło 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety, znowu biedni ludzie zamartwiają się z powodu zagrożenia powodziowego... to straszne, mój mąż ma bzika na punkcie wybuchów wulkanów, ogląda programy z tym związane, czyta o tym wszędzie, i niczym Nostradamus 😉 przepowiada tragedie z tym związaną,,, ja przymykam na to oko jednak słucham co ma do powiedzenia, bo to co dzieje sie ostatnio na świecie to straszne,,, same katastrofy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak Marcin wziął do ręki moja maszynkę i zabrał się do tego, to wybuchłam śmiechem i powiedziałam, że jednak sama sobie poradzę, taki chciał być delikatny że odwrotną strona maszynki chciał mnie ogolić... hahahahah
ale świetne są kremy do depilacji, tylko trzeba dłuuugo czekać zanim można je zmyć,,, na opakowaniu jest napisane "po ok 5 min zmyć", ale w rzeczywistości można to zrobić bo dobrych 15. skóra po kremie jest delikatna a włoski później odrastają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...