Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

😎hejka - odebrałam wyniki gin mowi ze sa ok ale na moje oko takie sobie wszystko przy dolnej granicy 😞 malego tez nie widzialam 😞 😞 nie wiem co tam u niego i nie wiem ile wazy i jak sie rozwija 😞 😞 nasza gin chyba dzis sie gdzies spieszyla 😠 fakt zbadała mnie na szczescie wszystko ok ale nie widzialam sie z małym 😠 😞

uplawy w ciazy zazwyczaj sa wieksze i tak jak pisaly dziewczyny jak sa biale i brzydko nie pachna to jest ok !!! ja tez mam uplawy jednak jakis czas temu dostalam globulki i jest lepiej juz ze mnie tak nie cieknie 😎

ja juz mam poprane ciuszki dla malego i czeka wielka sterta na prasowanie jeszcze tylko posciele do łózeczka i wózka , i pieluchy tetrowe...

a co do wyprawki do szpitala to ja mam chyba wszystko - brakuje mi chyba tylko wielkich podpasek poporodowych i stanika dla karmiacej ...

ide zrobic obiadek milego dzionka kochane brzuszki

a wlasnie moj cukier mnie zaniepokoił bo po wypiciu tego swinstwa wynik był 121mg/dL
a przed wypiciem bylo 75mg/dL a gin powiedziala ze jest ok juz sama nie wiem chyba zadzwonie do jakiegos innego gin i sie zapytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja pilam 50 glukozy a norme mam 60-120 mg/dL sama juz nie wiem moze 2 tyg zrobie sobie ponownie to badanie zobacze jak wyjdzie

a jutro ide na ktg - tez juz mialyscie robione 😎 wkurzylam sie na gin bo musze za nie zaplacic 50zł i tak co 2 tyg 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo niestety, 😠
ja tez mam upławy i bez wkładki ani rusz, zmieniam kilka razy dziennie, bo teraz jak jest tak gorąco to dodatkowo musimy dbać o nasze cipuszki,
ale gorąco jak holera, uda mi się parzą, jak ocierają o siebie masakra!!!!
ja do szpitala mam wkładki laktacyjne i majtki jednorazowe, jaki szlafrok dorwę z szafy, a do siostry po koszule rozpinane na biuście muszę iść,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety mam pytanie z całkiem innej beczki..
nie znacie jakichś preparatów na pająki i robactwo..?? 🤔
Ja panicznie boję się tego wszystkiego..najbardziej pająków..a ciepło się robi i one się pojawiają nie wiedzieć czemu 😞 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byście widziały jak dziś walczę z takim wielkim obrzydlistwem..dla obserwatorów kupa śmiechu..a dla mnie tragedia.. 😠 Siedział takie ogromniasty na suficie..a ja rzucałam w niego butami i psikałam płynem do okien..kiedy to nie dawało rady to poszłam po mopa i w końcu z jak najdalszej odległości go zabiłam..a ile przy tym stresu.. 🤨 ☺️ człowiek stary a głupi.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś mi ten nasz "brzuszek" szwankuje ostatnio.. 🤨 i 2 te same posty wkleiły się 😠
Buziaczka pytałam kuzynki o wózek ona twierdzi że da się nim bujać na boki..ale dodała że jeszcze później sprawdzi dokładnie i da znać..
Nic idę wziąć prysznic i może zdążę jeszcze do jakiegoś sklepu..jutro mój luby ma urodzinyyy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...