Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim 🙂
u nas znowu upalnie i chyba jeszcze przed grillem wskoczę pod wodę 😁
jednak mężuś jedzie ze mną,więc może to i lepiej,bo miał iść z kolegami do baru na urodziny jakiegoś tam kumpla i przynajmniej nie będę go musiała szukać 😁 😁
ciekawe czy wcisnę się w moją żółtą kieckę,bo to taka luźna bombka więc może wskoczę do niej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześc KOBITKI

mnie też hormony szaleją , myśli różne przychodzą do głowy od eufori , po kompletne zdołowanie , czasem pól dnia płaczę i nie wiem sama dlaczego 😞 ale ogólnie jakoś prę do przodu BĘDZIE DOBRZE DZIEWCZYNKI GŁOWY DO GÓRY

choć wiem że leżenie w szpitalu potrafi zagiąć najtwardszego dlatego Sara nie poddawaj sie smuteczkom 🙂 🙂



a takie maluchy czy nie są słodkie ? TO DLA WAS NA POPRAWĘ HUMORKÓW MOJE BRZUSZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie
a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie.
Składam Ci szczere życzenia,
aby spełniły się Twe marzenia !!!


WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO BUŁKA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, dobra propozycja, ale ja już jeden wypad dzisiaj miałam, mąż oczywiście zapomniał coś wziąć do pracy, szukałam go po całym mieście, bo zapomniał mi powiedzieć, gdzie jest 😉 i teraz jestem już po zimnym prysznicu i na razie nie mam zamiaru wystawiać nawet palca na słonko 🙂 ale dziękuję za zaproszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grrr... właśnie wróciłam z zakupów i jestem zniesmaczona... zero życzliwości wśród ludzi, nie dość, że wszyscy gapią się na mnie jak na ufoludka, więc widzą, że ciężarna, ale nikt nie ustąpi mi miejsca, a wręcz ryją się do kolejki. i wszyscy mają krzywe miny... po prostu cud miód..

Buziaczka, i dobrze, że Bułka odpoczywa, bo się chyba narobiła przy tej przeprowadzce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki,

Zapewne za chwile zauważycie nieobecność Anycool na forum - od wczoraj jest w szpitalu, macica szalała i pojawiły się skurcze 😞 na razie leży pod kroplówką. W poniedziałek okaże się co dalej. Mam nadzieje, że wszystko się wyciszy i sama Wam opowie co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kARULINA a masz może do niej tel ? oj bardzo mnie zmartwiła ta wiadomość , bardzo ja pozdrów , wyściskaj i powiedz ,że myślę tu o niej ale chętnie powiedziałabym jej sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chciałam Wam powiedzieć,bo tak ładnie ten nasz remont szedł do przodu,ale ostatnio coś się zwolniło z tym i jeszcze nie wiadomo kiedy Łukasz zrobi tam wylewkę,która około 4tyg musi schnąć,potem grzejniki,lampy,malowanie,panele na podłogę no i na ten moment gipsowanie...no więc jeśli do porodu się nie wyrobi (a podejrzewam,że tak będzie) to prosto ze szpitala pojadę do mamy i będę tam do czasu skończenia tego pokoju,bo pisałam kiedyś,że do naszego obecnego nie wejdzie nawet sam wózek,a i łóżeczko trzeba wcześniej przewietrzyć...więc tam nie ma neta i raczej mnie tu z Wami przez jakiś czas nie będzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze chyba nie teraz,bo według usg mam "donoszoną" ciążę 20 lipca,a według tej reszty łącznie z miesiączką miesiąc wcześniej,czyli jestem już zielona,ale nie czuje się jakbym już się do tego zbliżała 😁
poczekam na Was 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...