Skocz do zawartości

Pierwszy poród - zawsze po terminie ??? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kobitki, mam pytanie, wczoraj moja gin. powiedziała że pierwszy poród praktycznie zawsze jest po terminie. Ja mam na 27 kwietnia,a ona mi powiedziała że urodzę gdzieś 2 maja.
Do tego czasu to ja się chyba nie uwlekę.
Miałam zamiar pociągnąć najwyzej ze cztery tygodnie 🙂
Piszcie mamusie, jak było u Was. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Hej 🙂 ja swojego synka urodziłam przed terminem,miał na 1 czerwca a urodził się 26 maja 🙂 taki mały prezencik mi zrobił na Dzień Matki 🙃






O właśnie o tym pisałam dzisiaj ja mam teraz termin na 1.06 i tak sobie myślałam,że fajnie bybyło na dzień mamy jakby córcia mi prezencik zrobiła:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super sprawa ,cudowne uczucie 🙂 zostajesz matka w Dni Matki 🙂 no i dla swojej mamy prezent piękny 🙂 zostaje babcią w Dniu Matki 🙂 🙃
Teraz mój syn skończy 6 lat 🙂 Ja jemu składam życzonka a on mi wierszyki mówi 🙂Jednym słowem piękna data 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zwykle jest po terminbie , bo kobiety nie doswiadczone na zbyt na siebie uwazaja , znaczy w ostatnim trymestrze nic nie robia , bo niby trzeba duzo odpoczywac. Ja uwazam , ze jesli bedziesz aktywna , codzienny spacer i wogule to urodzisz normalnie 🙂 .... a o sposobach wywolania porodu wczesniej to juz nie bede pisac - lepiej pozniej niz wcale jak to mowia. I tak po wszystkim powiesz , ze warto bylo czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie,no ja mam nadzieje ze nie przenosze(chociaz slyszalam ze chlopcy zazwyczaj sa przenoszeni)... Anula,ja to tez tak za 4 tygodnie z checia bym urodzila, bo juz cieeeezko 😜 Masakra normalnie-duzo przytylam ale nie spodziewalam sie ze bedzie tak ciezko przy koncowce...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama przenosiła mnie o 2 tygodnie ( tyle że ja jestem z zatrucia ciążowego) a mój młodszy brat też jest przenoszony o 2 tyg. Brat urodził się zdrowy a poród musiał być wywoływany kroplówką.
Ciekawe jak będzie ze mną ale ja bym tam w sumie nie narzekała bo dziecko ma termin na 18 lipca a ja się urodziłam na 26 lipca, więc marzy mi się by się urodziło 25 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na dziecko nie ma rady...jak będzie chciało to się szybciej na świat będzie pchało, a jak mu za dobrze u mamy to najlepiej by tam 2 lata siedziało 🙂
Ważne by nie za wcześnie i nie za późno się urodziło i by zdrowe było...a co tam dziewczyny reszta, reszta nie ważna 🙂 [img size=342]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3_Bdzie_CRECZKA_5485-adebc88d9e39501fcb121873f0fcc887.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula napisał:
Kobitki, mam pytanie, wczoraj moja gin. powiedziała że pierwszy poród praktycznie zawsze jest po terminie. Ja mam na 27 kwietnia,a ona mi powiedziała że urodzę gdzieś 2 maja.
Do tego czasu to ja się chyba nie uwlekę.
Miałam zamiar pociągnąć najwyzej ze cztery tygodnie 🙂
Piszcie mamusie, jak było u Was. Buziaki
Urodzilam corke dwa tygodnie przed terminem.Mialam termin na 21 lutego a przyszla na swiat 6 lutego.Moja siostra urodzila 5 dni przed terminem.Raczej nie zgodzila bym sie z teoria Twojej gin.Anula urodzimy na Swieta Wielkanocne:laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...