Skocz do zawartości

Pierwszy poród - zawsze po terminie ??? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja, pierwsze dziecko mojej mamy, byłam przenoszona 2 tygodnie. Moja kuzynka miała wywoływane oba porody - dzieci jej się w ogóle nie pchały na świat 🙂 Myślę, że jest to kwestia indywidualna, stan zdrowia, kondycja i wiele innych czynników...

Najgorsze jest chyba to czekanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaSia86 napisał:
Nie,no ja mam nadzieje ze nie przenosze(chociaz slyszalam ze chlopcy zazwyczaj sa przenoszeni)... Anula,ja to tez tak za 4 tygodnie z checia bym urodzila, bo juz cieeeezko 😜 Masakra normalnie-duzo przytylam ale nie spodziewalam sie ze bedzie tak ciezko przy koncowce...:P





w ktoryms z numerów M jak Mama badania wykazały ze na swiat nie pchaja sie dziewczynki i zazwyczaj sa przenoszone...szczerze jakos w to srednio wierze i ja i moj brat bylismy przenoszeni (mama miala ze mna termin na 31 marca urodzilam sie 23 kwietnia 1985- teraz na szczescie wywoluja dzieci szybciej:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikusia no masz zupełną rację... na szczęście nie trzeba aż tak długo czekać 🙂 Tobie współczuję już 40 tydzień i to czekanie, ale czerwcóweczki są z Tobą... buźka i oby jak naszybciej przyszło rozwiązanie abyś nie musiała czekać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzia napisał:
Mikusia no masz zupełną rację... na szczęście nie trzeba aż tak długo czekać 🙂 Tobie współczuję już 40 tydzień i to czekanie, ale czerwcóweczki są z Tobą... buźka i oby jak naszybciej przyszło rozwiązanie abyś nie musiała czekać 😘



dziekuje Radziu 🙂 u mnie jeszcze nic nie wskazuje zeby synek pchal sie na ten swiat...no ale coz pozostaje czekac...a to juz jest dla mnie meczace... 🙂 pozdrawiam i trzymam kciuki za Was mamusie!czerwiec już blizej niż dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...