Skocz do zawartości

Od jakiego mies kupowalyscie ubranka dla dziecka? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć
zapeszanie to raczej zabobon moim zdaniem.
Ja z ciuszkami czekałam do poznania płci( ok. 23tc.)- wtedy to sprawiłam sobie różowe spioszki 🙂 ale do tej pory nie kupuje hurtowo ubranek, chyba że jakaś fajna promocja sie trafi. Wyprawkę mam zamiar robić od lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja odkąd sie dowiedzialam o ciązy sporadycznie kupowalam ubranka 🙂 Wybieram kolorki neutralne aby pasowały i do chłopca i do dziewczynki. Kiedy już wiedziałam jaka płeć to wiadomo zakupy nabrały tempa. Ale nadal staram sie wybierac uniwersalne kolory bo nie podobaja mi sie landrynkowe córeczki i błękitni chłopcy 🙂 Teraz mam juz wszystko oprócz Synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówko i życie dziecka nie zależy od przesądów!!!!

Ja kupowałam od jakiegoś 3 ms jak tylko miałam na to ochotę.Sprawiało mi to dużo radości i kochane nie pozbawiajcie się jej przez jakieś głupie przesądy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ja zaczęłam od 4 tygodnia ciąży hehehe
jak tylko odebrałam wyniki poleciałam do sklepu MALUCH i tam kupiłam pierwszy komplecik cały biały...i dałam go przyszłemu tatusiowi i tak sporadycznie co miesiąc coś kupowałam . Nie wierzyłam w żadne przesądy które są zabobonami i są nawijane młodym matką jak makaron na uszy przez inne osoby. Nie wierzcie w nic takiego!!!!!9 miesięcy to nie tylko ciąża i rozwój dziecka w nas ale także przygotowanie do przyjścia maleństwa na świat...w każdym razie nie wiem jakbyśmy nawet finansowo wydolili jakbyśmy mieli kupować wszystko na raz...
ciuchy,wózek,łóżeczko etc.a ciuszki???Będziecie je wkładać do szafki i wyciągać. oglądać i przekładać tyle razy ile będziecie miały ochotę na to...a zakupy dla maleństwa to sama przyjemność 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie żałuję a wręcz cieszę się że tak przez całą ciąże kupowałam teraz już mam wszystko poprane i wyprasowane...a kupuję już większe dla małego , ale tylko jak spotkam coś fajnego i ładnego.
pozdrawiam was i zachęcam do zakupów już teraz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie wierzę w przesądy i uważam że czas ciąży jest też czasem przygotowań 🙂 ciuszki zacznę kupować w nowym roku już - co jakiś czas coś :P też nie ma co przesadzać, ponieważ dzidzia szybko będzie rosła 🙂
A reszta rzeczy już praktycznie jest, tj.: łóżeczko, lezaczek, kojec, krzesełko - to akurat w spadku dostaliśmy 🙂
Wózek mamy już wstępnie wybrany - jeszcze chcemy sie porozglądać i bedziemy kupować 🙂

Tak więc moim zdaniem smiało dziewczyny przygotowujcie się na przyjscie maluszka!! Byle z umiarem 😁

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście to pojechaliśmy z mężem do sklepu Mama i Ja i...nie mogłam się powstrzymać - kupiłam pierwsze skarpetki 🙃
Robiłam zakupy systematycznie na tyle na ile pozwoliły mi finanse.I tak w 8 miesiącu miałam już wszystko więc pozostał mi spokojny czas oczekiwania maluszka...
Polecam takie zakupy,bo odkładanie na ostatnią chwilę niczego nie zmieni a czasami to i sił brak z wielkim brzuszkiem latać po sklepach...
Pozdrawiam i życzę szalonej radości z zakupów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja pierwsza rzecz kupilam jak dowiedzialam sie ze bede miala coreczke czyli w 17 tyg, potem byl spokoj i dopiero teraz troche znowu zaszalalam i mam juz praktycznie wszystki ciuszki na poczatek zostaly mi tylko najdrozsze rzeczy ale to juz po nowym roku zaczne kupowac, mam troche czasu na rozlozenie kosztow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...