Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamuśki co tam nowego?
jak tam wasze bobasy ,bo mój szaleje znowu od rana 😁 😁
ale mam dziś od rana apetyty........na śniadanko zrobię sobie jajecznicę ze szczypiorkiem a potem do mamy się wproszę na torcik bezowy 🤪 🤪 🤪 🤪aż dzidzia na samą moją myśl aż się wierci 😁 he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Sioperka 😘
Kurcze ja od 3 dni to normalnie mam wariacjie w brzuszku non stop tak kopie ze to jest az dziwne 🙂 zazwyczaj wlasnie mowia ze po 20 tyg mozna juz dokladnie poczauc dziecko i z tym sie w 100% zgodze 🙂 Brzuszek mi dzis od rana ten skacze jak galaerta 😁 raz w jedna raz w druga ale chociarz wiem (moze to zabrzmi jakos brutalnie) ze moja dzidzia zyje i ma sie dobrze 🙂
Mmmm jajeczniczka tez bym zjadla ale ostatnie jajeczka zjadlam 2 dni temu :P
Zycze oczywiscie smacznego i udanej niedzieli obys ja nie spedzila w domku tak jak ja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczyny opowiem wam jak tam było na tej akcji w plazie !! 🙂
Więc było dużo szkoleń tam można było porozmawiać z dietetykiem, z facetem od fitnesu dla kobiet w ciąży, z położną, z pielegniarką rodziną, z stylistką mody ciążowej no i ejdna babka od mebli dzieciencych. Niestety na te USG 4D dostało się tylko 23 osoby i w ogóle akcja zaczeła sie o 10 a jedna babka mówiła mi że zapisywali od 8 :| no i dostałam się na liste rezerwową do USG 2D i nawet byłam na nim bo sporo babek się zapisało a nie sotarli póżniej. Było dużo konkursów, były ćwiczenia w których ćwiczyło sie przebieranie noworodka, masaże antykolkowe, pokazywana była prawidłowa bezstresową kąpiel powiem wam fajna akcja 🙂 Dużo się dowiedziała. I widział znów mojego skarbka na USG i dziewczynya na 80% to chłopak 😁 ale miał podkurczone nóżki ale pani od USG mówiła ze jakby widziała ze coś tam rośnie miedzy nóżkami hihi a fajnie bo ponad 25 minut robiła mi usg i moglismy z mężem patzreć na szego skarba sobie 🙂 Wygrałam nawet w konkursie nakładke zapachową na ubikacje z disneya 🙂 i bluzeczke. A tak to podostawałam pełno próbek kremów gazet, pampersów itp 🙂
Hee ale się rozpisała 🙂)


Pozdrawiam was Moje drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik gratuluje 80% synka 😁 super że chociaż na to się załapałaś 🙂 ja w końcu wybrałam się na zakupy ciuchowe do Katowic...nic nie kupiłam 😜
ogólnie to jakaś padnięta dzisiaj jestem...
Dosik dziekuje za informacje 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje chlopczyka 🙂 no to co dziewczynki kolejny facecic do kolekcji 🙂 ile to juz mamy tych jaderek malych 😁 hihih
Kurcze ja sie dowiem jutro co mam 😁 powiem wam dziewczynki ze sie lekko stresuje jutro mam na 10 rano wjec pewnie jakos sie odezwe w poludnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik gratuluje chlopca 😁 😁 😁 i swietnie ze udalo Ci sie wogle dostac tam.. 😉i wygrac nagrody i te gadzety dostac 🙂 szkoda ze takie akcje czesciej sie nie zdarzaja i w mniejszych miastach 😉

ehheeh 🤪 🤪 🤪 laski jak to tam jest w tych statystykach?? 😜
1 dziewczynka i same chopaki nie? 4 juz bedzie?? 😜 mmm... same ciacha beda 😁

Dzis z mezulkiem tradycyjna niedzielka, obiadek u rodzicow potem wizyta u babci, dal mi nawet kierowac autem 🙃 heeh ale wcisniety byl we fotel na maksa i tylko jedz tak rob tak.... hahah dodam ze nie mam prawka 🤪 i odpoczynek przed TV....takie dni to mi odpowiadaja 😜

;** laseczki i dla tych malych szkrabow tez 😉

Loli jutro koniecznie dawaj znac co tam na USG 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No samee ciachaaa 😁 męski wrzesień to będzie 🙂
No Anula88 mimo iż jestem zmęczona po tej akcji bo dość troche tam spędziłam to uważam że warto 🙂 , chociaż nikłe było ze dostane się nie USG bo byłam 31 na liscie rezerwowych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik kto wie, może uda nam się jeszcze spotkać 🙂
tak Ania, jest 4 do 1, wydaje mi się też że albo Perełka, albo amarta też ma już mieć syna...nie pamiętam 🙂
Loli życzę Ci córeczki!! 🙂 niech no trochę te damskie statystyki podskoczą 😁
a za mnie trzymajcie jutro do południa kciuki! Idę do tego nieszczęsnego ZUSu...dam znać jak wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 dziewczyny moje maleństwo się dzis tak ruszało jak to widziałam to nie umiałam uwierzyc jak on tam grymasi, machał rączkami, dotykał sie po buziii 🙂 alez bylismy z moim zadowoleni ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuski 😉

co tam nowego aga koniecznie daj znac co tam te czubki powiedzieli w ZUSie , a loli ty co tam na USG 😉

Dzis taka piekna poghoda to sie wybiore na dzialeczke 😉)

;** milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki 🙂 widze ze o jednego chlopaka wiecej gratuluje 🙂 no tak ja mam miec tez chlopca.A ja nic nie przytylam za miesiac czasu 😞 az dziwne w koncu mamy pogode jak tam wasze malenstwa moje przed chwilka fikalo sobie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...