Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik ja przy mojej mamie to boje sie mowic nawt o fakcie ze dowiem sie plci na usg bo zawsze mi zwraca uwage ze mozna sie pomylic a ja sie tak nastawie itd itd.. ze jakis tam facet dowiedzial sie ze bedzie mial syna i sie cieszyl bo mial juz 2 corki a na porodowce sie okazalo ze córka no i ten gosc nie wiedzial co ze soba zrobic, i moja mama wogole twierdzi ze lepeij poczekac do porodu, ale ja nie chce bo jestem niecierpliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też tak ma jak jej powiedziałam że to na 80% syn że ta pani doktor tak stawia, to mi powiedziała Ty sie jeszcze nie ciesz bo to tylko widok z USG który jest złudny i bla bla bla 😁
z mamami to tak jest chybaa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, to będę podróbką 😜
może mi odblokują tamte konto...
co do szkoły rodzenia, to mam nadzieje że mojemu M nie przyjdzie do głowy nie iść ze mną! chociaż on z takich jest co się 'boją' 🙂
ach jak tak patrze, to ja chyba ostatnia się dowiem o płci dzieciątka 🙂 chyba że pójdę na to 4D...czekam aż chyba Ania0303 napisze czy warto i jak było 🙂
Dosik wydaje mi się że chłopaka w tym tygodniu to widać nie na 80% a na niecałe 100 🙂 zresztą na następnym USG na pewno się to potwierdzi 🙂
Loli mam dla Ciebie idealne imię dla dziewczynki i tu w PL i tam 🙂 Ewa 🙂 Eva 🙂 to mój faworyt 🙂 ostatnio nikt tak nie daję, co dziwne, bo bardzo ładne imię 🙂 albo Marta 🙂
dla chłopca ja niezmiennie Szymon, czym doprowadzam do szału mojego M, bo jemu się bardzo nie podoba 🙂 phi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczynki ja to nie mam jakich kolwiek watpliwos co do plci mojego dziecka sama zobaczylam zanim pani mi odpowiedziala wiedzialam ze bedzie dziewczynka bo nic tam nie latalo 🙂 i bardzo wyraznie bylo widac jeszcze nozki jakis tak rozlozyla 🙂
No widze ze dziewczynki zaczynaja doganiac chlopakow 🙂
Kurcze no ciekawe ciekawe jaki bedzie ten koncowy wyniczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chodzimy tak często bo potrzebujemy L4, więc może dlatego...
ja mam dzisiaj jakieś straszne pragnienie! wypiłam już litr soku wrozcieńczonego z wodą i półtora litra mineralnej...co jest dziwne, bo do tej pory ciężko mi było wypić drugą herbatę w ciągu dnia 🙂
suszi mnie 😜 wczoraj zrobiłam lyk piwa bezalkoholowego - to pewnie przez to 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki 😉)
ja dzis jezdzilam troche, eh najpierw do kamerzystki po wszytskie dvd i zdjecia dla gosci....
potem szukac auta... ehhh 🤢 jakas masakra jest z tymi samochodami ☺️ ten sie uparl na jakiegos nissana.... nie podoba mi sie ma zarysowania itd Karol ze to sie da zrobic...ale jak sie kupuje auto to chyba nie po to zeby go poprawiac itd a ja chce focusa....a ten caly czas mi gada ze ford gowno wart... 😠 i nie kupilismy nic... ehh ☺️
i po hurtowniach dzieciecych... wybralismy lozeczko komode, i wozki byly....mmmm... bajera miekkie lekkie takie jak trzeba ale 1700 😞 😞 to odrazu mi mina zrzedla... 🤨
potem inny to tez kolo 1000... dobrze ze to kupuje babcia ale kurcze za taka cene, trzeba bedzie poszukac chyba po komisach...



A Loli mi tez sie podoba Aleksandra albo Nicola.... 🙂
No widze ze statystyki sie doganiaja... 😁 zobaczymy jak to wyjdzie na koncu... 😜
Aga nie przejmuj sie tym bo teraz jest duzo zmian w brzuszku i potem nie idzie wszystkiego zgrac razem... wazne ze jestes 🙂
A jak sie czujecie dzisiaj mamuski?? 😉
Perelka ta kobieta jakas walnieta.... 😠
Wiecie moze co jest z amarta?? dawno jej tu nie bylo no nie??


;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak mam z tym piciem 😁 raz wjecej raz mniej nawet z jedzeniem 🙂
Kurcze normalnie teraz sobie leze patrze na brzuszek a tam jedna strona jakas wielka a druga wklesnieta 😁 dotknelam tylko lekko brzuszka taki twardy a zaraz uciekla 😁 kopie mala gwiazdeczka 😁 przemieszcza sie z jednego miejsca na drugie.
Jak bylam wczoraj na tych badaniach to patrzyla mi czy dziecko nie jest w miejscu do porodu 🤪 jakos sie tak troszke zdziwilam ze cos takiego robia ale wszystko wyszlo wpozadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to świetnie 🙂
Dzidzia dzis cały czas kopała :P
Wiec byłam zadowolona. Tylko w południe jak wracałam to jakaś przemeczona się czułam chyba przez słonce :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lilo bo teraz jakos w tych tygodniach nie jestem pewna czy nie obracaja sie dzieciaczki glowa do dolu powoli... 😉To moze ci sprawdzala to i czy nie jest za nisko 😉

ale z tym piciem to ja tez mam..a jak tylko wezme kilka lykow to odrazu moglabym z litr duszkiem wypic... nie wiem czemu tak jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...