Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm pasuje czy nie pasuje nie mam pojęcia ale ładna jest 🙂 .....niedługo też będę miała taki dylemat ,bo idę na wesele w lipcu i potem w sierpniu....ciężka sprawa z sukienkami ciążowymi w moim małym mieście też chyba przez internet będę szukać 🤢 ja muszę mieć jakąś elegancką sukienkę ,bo w jednej z lepszych restauracji są obydwa wesela,a wolałabym bardziej luźne przyjęcie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly ja też wg tego jestem w 20...wg każdego inaczej 🙂 ale co tam 😉

byłam na zakupach właśnie i coraz gorzej z tym dojściem do domu...w 25 min pokonałam trasę która normalnie robiłam w 7 i 🤨 ciężka tasia cholernie 😞 następnym razem wezmę rower i tasię na ramę przewieszę i tak będę rower pchać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 o rany 9 stron do czytania uhuuu 🙂 my juz wróciliśmy od lekarza i od mamy ze szpitala tez. Zupka sie gotuje więc mam chwilke czasu, żeby napisac 🙂 U lekarza wszystko ok serduszko w normie a USG dopiero 25 maja 😞 czemu tak długo?? 🤢 Wogole to mnie babka w rejestracji tak wkurzyła ze rajciu.. Miała jakiś zły dzien i na pacjentkach sie odgrywała dodatkowo było tak duszno ze myslalam ze tam umre... uff ale nareszcie w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do suwaczka to mój akurat dobrze pokazuje 🙂
Aaa i mi przepisała żelazo do łykanie jedno dziennie. Zapomniałam napisac 🙂 a teraz dzidzia sie obudziła i zaczyna szaleć sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Eluska 🙂 dobrze, że z dzieciątkiem wszystko OK 🙂
taaak...wredne baby w recepcji...znam takie 🙂 należy na nie przymknąć oko...może ją mąż rano wkurzył...albo dziecko 🙂 i na pewno się nie denerwować z jej powodu, bo nie warto.
szkoda że tak długo musisz czekać na USG 😞
no ale podobno jak się chodzi państwowo to przysługują tylko 3 USG! chore! za resztę proszę płacić.

ja idę się powoli kąpać i też do lekarza 😁 a podekscytowana jestem jak diabli 😁 😁 i chyba będziecie pierwszymi osobami którym napisze...mój mąż jedzie o 17 na robotę i prędko nie wróci... 😞 a przez tel mu nie powiem 🙂 kurcze mam nadzieję że w ogóle się dowiem!! 🙂 bo się tak nastawiam, a tu dzieciątko się pupką odwróci i co? 😜
trzymajcie kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa będziemy trzymać 🙂 Napewno sie dowiesz chyba, że dzidzia będzie chciała Ci zrobić niespodzianke 🙂 Ale myśle ze ułoży się ładnie żeby było widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
cóż ja nie mam partnera, ale planuję rodzić z najbliższą mi osobą jaką jest moja przyjaciółka.
jestem niemal przekonana, że rozładuje sytuację i będzie mnie należycie wspierać.
uważm ze to dobry pomysł 🙂oczywiście to ty tu decydujesz,ale napewno z najbliższą osobą bedzie ci łatwiej.mam wiele znajomych,które rodziły z koleżankami,bo mąz sie nieodważył a ona niechciały być same i nieżałują tej decyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka a Ty z mężem na pewno? 🙂
bo mój powiedział, że nie pójdzie...boi sie 😞 nie zmuszam go, bo wiem że też ciężko to przeżyje...ale nie wiem z kim iść? z mamą? z koleżanką? nie wiem czy bym chciała żeby widziały mnie w 'takim stanie' 😉 ale chyba stanie na mamie, o ile zdąży przyjechać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska też mam USG dopiero 25 maja 😞 to sobie poczekamy razem, a na wizytę śmigam jutro, ciekawe co mi na ten mój nieszczęsny cukier powie 🤔 bo miałam zawyżony troszkę.
Agaa trzymamy kciuki żeby maluszek pokazał co tam ma dla mamy 😉 moja niunia tak się pięknie ułożyła do USG że jeszcze lekarz nie zdążył powiedzieć a mąż już krzyknął ze dziewczynka - 🤪 🤪 🤪bezwstydnica mała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAA no ja raczej z meżem,przeciesz musze mieć na kogo krzyczeć 😁 😁 😁jak ból bedzie niedozniesienia 😁 😁 😁ale jak to bedzie w rzeczywistości to sie okarze.znając zycie to pewnie po 5 minutach pocałuje podłoge 😁 😁 😁ale liczą sie chęci 😁 😁 😁poród to niejest wcale taki fajny widok wiec niedziwie sie twojemu meżowi że sie go obawia.mój maż już był przy porodzie i bardzo długo dochodził do siebie po tym widoku i miał problem przez jakiś czas z sexem,bo mu sie kojarzył z porodem.ale mimo wszystko chce rodzić zemną-z czego ja niezmiernie sie ciesze 🙂A JEŚLI TWOJA MAMA MOŻE CI TOWAŻYSZYĆ TO SUPER,JEST KOBIETĄ DOŚWIADCZONĄ I RACZEJ JEJ NIC NIEZASKOCZY ,BO TEZ PRZEZ TO PRZECHODZIŁA 🙂A TY BEDZIESZ CZUŁA SIE BEZPIECZNIEJ,BO BEDZIE PRZY TOBIE KTOŚ BARDZO CI BLISKI.ALE DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😉
Ja dopiero teraz bo jak zwykle po leakrzu musiałam skoczyc tu i tam.
Aguś byłam u ginekologa ale bez USG niestety, ale na szczęście wszystko jest wprządku,
słyszałam serduszko mojego skarbeńka i znów zadowolona jestem 😁
Mnie lekarz powiedział ze on wymaga USG dopiero po 30 tygodniu:|
kurde ale tyle czekać, myśle że zrobie sobie po 25 tygodniu też bo i tak robie je już na własną ręke 🙂
Aguś i trzymam kciuki by dzidziuś pokzał ci co tam kryje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihih 🙂 wrocilam 🙂 wkoncu 🙂
Ela lozeczko wyszlo zajebiscie.... 😁 😁 😁 ciezko sie napracowalas 😉 no i super ze dostaniecie te ciuszki 😉) kit ze na pozniej ale zawsze sie przydadza 🙂 w wozek otworzyl mi sie i masz racje nam spacerowka az tak potrzebna nie jest a faktycznie ten wozek jest bardzo tani i jak dokupisz potem spacerowke to cie taniej wyjdzie 🙂
A widzialam u nas w sklepach ze wozki niektore te z gondola maja tak ze mozna regulowac zaglowek to tez jest dobre to pozniej sobie male moze siedziec tez 😉
Agaa jak tam u ciebie????

Ja wlasnie tyle co wrocilam od gin... wiec ode mnie najpierw... 😜
schudlam kurde... w poniedzialek mialam na liczniku 57.700 a teraz juz 57.200 ale tam lekarka mowila ze maly rosnie to najwazniejsze...
Ale te moje bole brzucha i twardnienie moze byc od nerek ( a mam problemy ciagle z nimi) i mam je pilnowac.... mam zbyt napiety i twardy trzon macicy... a to nie dobrze i musze lezec a jak chodzic to wolno i nic nie moge dzwigac...
A malutki.... ahhaha 🤪 🤪 🤪 widzialam kopnol nawet w ten przyzad od usg heheh 😜 gin pokazala mi jaeczka ..znowu 😁 hihi
ma 24.5cm wazy 760g - KULSEK 😁 🤪 mam zdjecie jak ma 1 oko otwarte hehe mruga oczkiem do mamuni 🙂 no i termin... 30.8... heh ale ze wzgledu na ten trzon macicy i te bole i lekkie skurcze bedzie wczesniej... 😉 noo obyy 😁 😁 😁 hihih nie zebym we wrzesniu nie chciala rodzic ... 😜 tylko ze szybciej bede miala go przy sobie 🙂
a to moj malutki klusek 😜
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4084f6d552d502f4.html][IMG]http://images50.fotosik.pl/294/4084f6d552d502f4m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wyobraźcie sobie że nie było widać 😞
nie ma co tam mam w środku jeszcze!!!!!! cwaniak mały no 🙂 albo cwaniaczka 🙂
szkoda, że nie wiem...następna wizyta za dwa tygodnie.

a ciążę mam książkową 🙂
aaa i dziewczyny termin mi się przesunął na 8 września!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka ale masz dużego bobaska 🙂 moje ma ponad 500g 🙂
i znowu fotki nie dostałam...ale trudno 🙂 też widziałam twarzyczkę...boski widok 🙂

no i skierowania na wszystko możliwe badania mam...i ten test glukozy fujjj 🙂

jestem szczęśliwa 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, mi się wydawało że widzę tam jajeczka...i mówię lekarzowi "to jest chłopczyk?" a on na to że gdzieś mu tam mignęła dziewczynka...i później byliśmy między nóżkami...ale nie było nic widać.
a dzieciątko wstydliwe - po mamusi hyhy 😁

termin się przesunął bo....jak pomierzył całe dzieciątko to ta maszyna mądra mu tam liczy ile wg niej serduszko ma tygodni, nogi, rączki, brzuszek czy główka. suma sumarum wyszło że to 23 tydzień... 🙂 troche jestem w szoku 🙂 celnie na mamy mojej urodziny, zobaczycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...