Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny witam z córeczką z rana obie już nie możemy spać ...mężulek ma wolne to pojedziemy sobie na jakieś zakupy dla maleńkiej na taki wielki targ...pogoda ładne więc może będzie coś ciekawego w dobrej cenie 😉a potem śmigamy z samochodem do mechanika i tak jakoś cały dzień będzie z głowy.Miłego dnia wam i maleństwom życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry brzuszki 🙂 Mój maluch jak zwykle rano spi ale jak coś zjem to się napewno obudzi 🙂 ja dzisiaj musze jechac po prezent na urodziny dla mojego i jeszcze sprzatac uuuh ciężki dzisiaj dzien sie zapowiada. Ania87 nie przejmuj sie ja tez nie pamietam kiedy spałam po południu 😉 nie jestes sama ale jak wszystko sie pozałatwia to wtedy sie wyspimy chyba ze przed wrześniem sie nie uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!
dziś mam humor niespecjalny...otóż pamiętacie pewnie jak Wam pisałam o moich problemach z 'oziębłym' mężem? 🤔 no więc jeśli myślicie że mu przeszło to NIE!! a mi by się chciało tego seksu...może być tylko raz, jedeeeeen!! a on nadal stanowcze nie 😞 teraz jak brzuch jest jeszcze większy to tymbardziej... moje przekonywania i mizianie, dotykanie itd na nic się zdają...że już możemy przyjąć pozycję że on brzucha widzieć nie będzie - też nie... 😞 no i masakra! bo ja coraz większa...coraz 'brzydsza' i coraz gorzej się czuję ze sobą tak wiecie...nieatrakcyjnie, aseksualnie oo! 🙂 NIe jest to jakiś problem nie do przeskoczenia...jakoś sobie z tym poradzę...tylko czasem mnie takie myśli przychodzą, że przecież po porodzie to on dopiero nic nie będzie chciał ze mną... 😞 głupi ten mój chop 🙂 proszęęęę...powiedzcie że któraś z Was ma ten sam problem 😜 to pocieszy 🙂 hyhhh... a tak na powaznie to napiszcie jak jest u Was...
bo skoro już pisałyśmy o lewatywie i kupie to taki temat : seks to sama przyjemność 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa hehe jasne ze o seksie mozna gadac 😁 bez zadnego krempowania sie, ja wsumie mam na odwrot bo moj to non stop gdyby sie dalo to nawe 2 razy dziennie wjec czasem nie mozna sie opedzic od niego 😉 ☺️
Tylko ze ja teraz jakos nie mam zbytnio ochoty na sex podobno w pierwszym trymescie ciazy sie nie chce ale w drugim owszem u mnie wsumie nie ma postepow malo dochodzi do jakich kolwiek zblizen, no chyba ze akurat mi sie podniesie cisnienie na chcenie no to czemu nie 😁 hihihih
Ale wsumie moj sie juz przyzwyczail do tego ze nie za czesto chce.
Hmm nie wiem Agus moze twoj sie boi ze zrobi tobie i dziecku jakas krzywde?? Bo moj zawsze sie pyta czy mnie cos nie boli i wogule, tez pare razy od niego uslyszalam ze sie boi ze mi nie zrobil krzywdy.
Moim zdaniem powinnas go raz zwiasc na jakas wizte i otwarcie zapytac sie doktora przy nim czy sex nie jest szkodliwy dla dziecka , moze doktorek bedzie mu przemowi przecierz podobno sex pod koniec ciazy jest naj najbardziej wskazany nawet dla ciebie jest puzniej lepiej urodzic nawet takie teskty na niego nie dzialaja??
Ja to bym sie nie zastanawiala Agaa tylko na lozko ,sciagaj spodnie i sama 😁
A jesli chodzi o brzuch to wcale on nie przeszkadza przy sexie jak sie w dobrej pozycji ulozysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe sama 😜 no ale sama to tak głupio 🙂 poczytałam troche w necie, strasznie dużo jest takich facetów...więc to troche mnie pocieszyło!
dokładnie jest tak jak napisałaś: on sie boi że dziecku zrobi krzywdę...że jak on mu potem w oczy spojrzy... 😞 chyba sobie całkiem odpuszczę...nie będę o tym myśleć i tyle :/
idę sobie wymyśleć jakąś robotę i zająć głowę innymi myślami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie no spoko 🙂 wytrzymam 😜 nie pociacham się z tego powodu...mi by raz wystarczyło, więcej nie chce 🙂 🙂 nie mam aż takich potrzeb i nigdy nie miałam 🙂 to zawsze on bardziej chciał niż ja...
dam radę...jeszcze jakieś pół roku, może więcej poczekam...aż mi się tam wszystko zarośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie agus nie wiem ile mam wagi na + ale cos mi sie wydaje ze z 5kg jak nic :/
No i o to chodzi ze wlasnie nigdzie nie stanelam zle od wczoraj zaczela mnie tak bolec pod wieczor 😞
Wlasnie mialam jechac do sklepu i nie wiem czy sie wybierac czy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79 ja jakis czas temu wytlumaczylam wojojce na czym polkega ten macierzynski ... fakt to bardzo proste ale niestety nas juz nie dotyczy i fakt jest haczyk.. idealne jaest dla dziewczyn ktore sa w ciazy i zaloza co dopiero dzialalnosc ale nie pozniej niz 3 miesiace przed porodem i musza zrezygnowac z preferencyjnego zuzu i musza placic ten duzy od pierwszego dnia ... nie maja na to szans osoby majace juz dzialalnosc lub ktore kiedys mialymchyba ze bylo to juz ponad 5 lat temu... wiec nici z tego ,,,, nie wiem tylko jak buziaczka stoi z zusem bo ona tez prowadzi dziłaność...

malutka maly daje coraz wiecej czadu i coraz bardziej bolesnie 😎

a co do zakupow to sie powstrzymuje jeszcze troche ,fakt po troszku cos tam dokupuje ale jedno wiem napewno ze wozek kupie na samym koncu fakt mam wybrany i czeka na zakup ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Cię boli...i to kostka a nie łydka, bo podobno jest coś takiego jak skurczy czy ból nóg ze względu na brak żelaza...może to ma jakieś znaczenie? Mnie czasem stopy "łamią" mam ochotę je wykręcać...takie dziwne uczucie.
a kiedy masz wizytę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 🙂
Jak wam mija sobota ?
Dziś wkońcu nie pada nawet troche widze słoneczko wychodzi 😉
Widzie laski się skarżycie na ból w nogach
ja na nogi narazie nie narzekam alle coraz częściej zaczynam czuć kręgosłup 😞
Mówiłyście tam też o seksie, Loli ma racje jak się wybierze wygodną pozycje to nie ma żle,
powiem wam na poczatku ciąży obawiałam sie ze przez stosunek mozemy zrobic krzywde dziecku ale rozmawiałam z lekarzem i uspokoił mnie ze nie ma żadnych zagrożeń 😉
ja mam teraz dużo częściej ochote niż na pcozatku ciąży 😁 hi hi
W ogole dziewczyny powiedzci mi Podoba wam się imie Kacper ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie leje deszcz i wieje...A w środę muszę ponad 50km autobusem jechać do miasta sprawy załatwiać. Aż się boję...Zwłaszcza, że kaszle na okrągło i od tego cągłego napinania mięśni już boli mnie brzuch i plecy. Wcinam miód,mleko i czosnek, ale na razie nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja poczatkiem kwietna sie tak rozchorowalam ze w 1 dzien mnie polozylo i goraczke mialam, jak dzwonilam do lekarza to moowil ze moge brac nawet 3 tabletki dziennie czegos na paracetamolu np apap, (500mg) po 1 przeszlo praktycznie od razu, takze czasem lepiej cos wziac niz sie na dobre rozchorowac, moze jak ten miodek nie dziala to dzwoni do doktorka i moze cos poleci, jak sie rozlozysz to kto ci uslugiwac bedzie jak ty sama teraz i zalatwiac trzeba to i owo, Bierz sie w garsc, musisz byc zdrowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly mi pomógł syrop dla kobiet w ciąży Prenalen z malin i czosnku...za jakieś 13 zł w aptece i jakiś tam homeopatyczny syrop mi farmaceutka poleciła bezpieczny w ciąży i po dwóch czy tak 3 dniach było u mnie po chorobie chyba drosetux to był...nie pamiętam i tona cytryn...kuruj się.Co do sexu to mój chciałby co chwilę ,a ja nie mam zbytnio ochoty...mało kiedy mi się ''zachce''he he 😉
ale na szczęście on chociaż lekko czasem marudzi to dzielnie to znosi 😜 😜
byłam dziś na zakupach i nic ładnego nie znalazłam dla malutkiej tylko dwie pary rajstopek dla niuni kupiłam nie było żadnych ładnych sukieneczek, a to miałam w planie kupić....za to sobie tuniczkę i leginsy kupiłam bo w coraz mniej rzeczy się mieszczę heh 😜 😜 😜 a co do imienia Kacperek to bardzo ładne!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi znowu Prenalen nie pomógł w ogóle! odbijało mi się tylko czosnkiem...ohyda!
przy pierwszej chorobie dostałam antybiotyk, a jak mnie brało drugi raz to połknełam połowę panadolu i przeszło 🙂
zdrówka Eluś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to i na mojego chłopa przyszła pora , że mu za przeproszeniem odjebało...Do tego moi rodzice mają iplusa a to taki zapyziały szajs , że szkoda gadać. A po syrop cóż...Nikt mnie nie zawiezie a do najbliższej otwartej apteki mam ponad 20 km. Elegancko...Chyba już nawet moje pokłady wyluzowania i posiadania wszystkiego głęboko w d...się wyczerpały. Co do sexu...Nie wiem czy mam ochotę bo o tym nie myślę...Boli mnie brzuch a facet ponad 1 000 km ode mnie więc to niemożliwe nawet w najbardziej wyszukanej pozycji. Porzebuje sobie popłakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...