Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hyhhhh ale mamy dzisiaj dzień 😁

a mi się coli zachciało 🙂 chyba się uzależniłam...bo ostatnio piłam w czwartek, a dzisiaj już jej potrzebuję znowu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie marudzic tak! ja musze sie sprezyc i szuybciej sie uczyc bo czas leci nieublaganie, a mi idzie to jak krew z nosa! padlam przy notatkach na godzine i snily mi sie straszne rzeczy, ze urodzilam dziecko i zdrowiutkoie bylo panie mi go zabraly i tyle go widzialam bo pozniej mowily ze juz nie zyje! nie mialam sily sie przekrecic przez sen, dobrze ze moj J przyszedl do domu to sie obudzilam bo bym cala zdretwiala a bym nie wstala.
Wy tu o sexie piszecie, nawet nie bede sie dolaczac do tematu bo nie ma z czym, u mnie tez kiepsko z checiami ale powiedzmy tak raz na miesiac przychodzą czaasem ale rzadko, no jakoś się żyje, mój mąż też na poczatku mial obawy ale juz chyba nie, teraz czeka na checi moje. ale jak narazie sie nie zapowiada 😁
Ela facet jak sama piszesz 1000km od Ciebie a i tak Cie wkurzył? zdolny 😁 nie zalamuj sie, widzisz ze tu każda predzej czy póżniej pisze ze ja facet denerwuje, przyszla i na ciebie kolej. a za pare dni bedzie dobrze.
jade za chwile do rodzicow pewnie odezwe sie jutor wieczorem albo w poniedzialek, nie spiszcie sie za duzo bo chce nadrobic czytanie jak wroce, a jeszcze nie opuscilam ani strony od poczatku wąstki 😁: 😁 😁 😁 😁 buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam swoja cole i już dzisiaj nie bedę marudzić 😁
zaspokoiła mnie 🙂 hyh 🙂
Ania trudno by było gdybyś opuściła jakąś strone - Ty założycielka wątku 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no staram sie zawsze nadrabiac straty, ochoty mi narobilas ta cola, ja mam ale taka wygazowaną blee...
wlasnie sie wkurzylam bo zobaczylam nastepna wadę tej cholernej szafy a maz powiedzial ze nie powie temu gosciowi bo wymyslam, jeszcze mnie wkurza ze to wina hormonow !!! sama mu powiem, trudno. a teraz juz zmykam serio, juz jestem gotowa do wyjscia ale ten laptop tak sobie stal i kusił "siadz chwile na forum" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sobota tak mi sie jakoś dłuży 😞i tylko bym spała i spala z przerwami na jedzonko,bo ostatnio jak odkurzacz wszystko wciągam i dalej jestem głodna.i jeszcze dostaliśmy zaproszenie od mojej teściowej na grila i teraz mi sie grilowanego miecha chce mniam mniam,no ale niestety musze sie obejsc smakiem,bo nasze stosunki niesą najlepsze 😞plotkara jedna!!! 😠 😠już prawie 3 lata jak nieutrzymyjemy ze soba kontaktu a jak zobaczyli że w ciązy jestem,to im sie coś w głowach poprzewracało 😠 i udają że jesteśmy jedna wielką,wspaniałą rodziną 😠dziwni ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O skąd ja to znam...Mnie nawet szwagier, przez którego często płakałam teraz głaszcze po brzuchu i oferuje swą pomoc..hehe...Podłe to takie. Ale nie martw się czekoladko.Jak urodzimy to znowu nas odstawią w kąt:P
ania ja się ze swoim nie zamierzam kłócić przez kilka dni...Takie nerwy wyjaśniam odrazu i tak było tym razem i sprawa załatwiona i poszła w zapomnienie. Ja nie umiem tak dniami strzelać fochów. Szkoda nerwów.I humoru 🙂 A na smutki polecam zalać cytrynkę i miodek wodą gotowaną i pić. Poprawia humorek i na pewno nie zaszkodzi. Lece zaraz zrobić drugą szklaneczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie co znalazłam:
[URL=http://img692.imageshack.us/i/majwki.png/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9938/majwki.png[/IMG][/URL]

mam nadzieje że majówki się nie obrażą.... 🙂
mnie osobiście zaciekawiła majówka Moretta 🙂 termin na 1maja a urodziła 11kwietnia 🙂 zresztą poczytajcie sobie same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...