Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to łóżeczko mi się wogóle nie podoba 😁 😁 okropne jak dla mnie. u mnie znow szara rzeczywistość. zabieram sie do nauki, chcialam wczoraj pare waznych spraw pozalatwiac zeby miec wrzesien wolny i nic z tego nei wyszlo, caly wieczor beczalam z mojej bezsilnosci..nie wiem jak to dalej bedzie, dzis wracam do nauki a problemy zostawiam na pozniej bo znajac zycie na weekendzie okaze sie ze problemy mam dalej + nic nie umiem = jeszcze wieksze problemy! pozdrawiam wszystkie mamusie i mam nadzieje ze wy lepsze humory macie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ania87 ja myślę że nie będzie tak źle jak piszesz...że mimo wszystko pozdajesz to wszytko, bo w końcu się uczysz i dużo wiesz, tylko za dużo masz na głowie i Ci się miesza 🙂 nie zazdroszczę, bo w życiu nie chciałabym się teraz stresować i przejmować szkoła....ale dasz sobie radę! przyszłe mamuśki mają więcej siły niż pozostałe kobiety 😁

eloite...hmm oryginalne. Sasza jak dla mnie to bardziej dla dziewczynki imię...dwie Sasze znam i akurat to dziewczyny są 🙂 a Jaśmina mi się nie podoba, bo tak nazywają koleżankę której nie lubię 😜 Jagoda ładnie 🙂 a Malina...nie słyszałam takiego imienia jeszcze 🙂 wg mnie Jagódka najładniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite nie wiem czy wiesz ale zamknęli w Krakowie most Dębnicki 😞 więc jeśli masz gdzieś tam się dostać do lekarza dzisiaj to wyjedz wcześniej bo możesz nie dojechać na czas...
Ania nie martw się łączę się z Tobą w bólu egzaminów ale damy rade nie ma wafla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki agaa za pocieszenie, mam nadzieje to pozdawac ale to bedzie stres bo wszystko na raz mam, i mase innych spraw poza tymi egzaminami. ale sie musze pozbierac.
co do imion to mi sasza tez kojaży się z dziewczyna, a pozostale imiona moze i ladne ale do mnnie jakos nie przemawiaja, bo poprostu nie lubie imion od roślinnych i od kwiatowych, ale znam wielu ludzi którzy uważaja ze jagoda to pieknie, z tamtymi dwoma sie nie spotkalam, Malwina slyszalam ale malina nie, niby ladnie ale po zdrobnieniu wychodzi malinka i kojazy sie nie koniecznie z owocem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki,dawne mnie tutaj nie bylo i nie przeczytalam wszystkiego jak narazie bo maly mnie meczy bo chce grac ,ta pogoda dobija w sobote byla ladna bylismy w Krakowie na pielgrzymce komunijnej 🙂 z tego co przeczytalam to brzusie rosna moj tez ale powoli juz od dwoch miesiecy waga malo mi wzrosla ale mi sie jutro dostanie buuu od lekarza a my na imie narazie nie umiemy sie zdecydowac nawet nie pytam o samopoczucia .Pozdrawiam Was serdecznie znowu tutaj za jakis czas zerkne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu z nami wszystko dobrze tylko po komunii caly tydzien zawalony mialam i maly jeszcze tydz w gipsie musi lazic masakra dzis mnie cos brzuszek poboluje ale to chyba dlatego ze maly sie rozpycha jak mi wczoraj zasadzil kopa tak nie wiedzialam jak sie nazywam 🙂 hehe a jak leze na prawym boku to mu sie nie podoba i wypycha sie a jak sie przewroce to spokuj mam maly cwaniak tez tak masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mala tez od samego rana wariuje ale to juz normalna codziennie tak jest, no chyba ze tatus jest w domku to coreczka caly dzien taka grzeczniutka ze az 🤪
My juz wsumie po sniadanku 🙂
Wjec wszystkim beboszkom zyczymy smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałam wcześniej, że nie można leżeć na prawym boku bo tam właśnie umiejscowione jest łożysko...a mój gin mi ostatnio mówi że 'łożysko umiejscowione na przedniej części brzucha'...ale i tak wole jakoś na tym lewym.
a ja tylko raz dostałam takiego kopa że aż zabolało! jednorazowo...nie wiem w co to bobo kopnęło ale uhhh 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 no niestety wybieram się do lekarza, więc zamierzam wyjechać przynajmniej 2h wcześniej i w razie czego dostać się pieszo..
Mam nadzieję, że przynajmniej komunikacja działa jeszcze choć trochę sprawnie, ale już słyszałam o gigantycznych korkach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki w Krakowie sa po prostu straszne. Nie mówie juz o Wielickiej. Ehh ja sie bede musiała dostac do szpitala do mamy i po prostu dramat... a komunikacja działa jak działa u mnie ledwo co :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dokładnie z Włoskiej więc też pod Wole podlega 🙂
a to dla Agi
Staraj się spać na lewym boku (połóż poduszkę między nogami) - macica nie uciska wtedy na duże naczynia krwionośne biegnące po prawej stronie kręgosłupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wszyscy nazekaja ze ulewy w polsce w krk , podobno powodzie?? itp wlasnie mi kolezanka mowila bo ja wsumie to tez z waszych stron dziewczyny 🙂
U mnie dzis rano pogoda byla piekna , i wsumie zapowiadal sie boski dzien ale teraz cos sie popsulo wszystko 😞 i chmurki na niebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety powodzie są... zamknęli juz most w Krakowie kurde ale mam pecha ze mieszkam blisko Wisły yyyhh... aż boje sie wychodzić. U mnie paranoja ciągle karetki jeżdżą, policja po prostu dramat 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus a ty co robisz ta tabelke ??
Bo ja sie wlasnie zastanawiam nad tabelka naszych pomiarow brzuszkow :-) bo wsumie to ja pierwsze wypisalam poscik o pomiarze brzucholka :-)
Co o tym sadzicie ? Czy to bedzie wogule przydatne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...