Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki. My już po 6 wstaliśmy na śniadanko i syropek bo kaszel chciał nas wykończyć. Synek kopie sobie aż sikać się mi chce tak kopie po pęcherzu 😜 Łobuziak mój...I urósł mi brzuszek. Jak Krystian przyjedzie w sierpniu to mnie nie pozna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jak tam z rana?ja sobie jeszcze leżę w łóżeczku z laptopem ,a mężuś robi śniadanko jak to mówi swoim kobietkom 😁 córeczka też już od rana mamusię okopuję aż brzusio podskakuje 🤪 dziś chyba sobie gdzieś na jakąś ''niedzielną''przejażdżkę z teściami pojedziemy ,bo szkoda spędzić dzień w domu........dziś się na szczęście lepiej czuję i plecy póki co nie bolą,a co do brzusia to ja też mam wrażenie ,że z dnia na dzień robi się wyraźnie większy he he suuuuuuuuuper 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie z rana prawie nie było go widać. A teraz wstaje i mi odrazu towarzyszy ten mój brzuszek...I widzę po skórze, że już jest na skraju wytrzymałości. Mocno napięta i się świeci 😜 Żeby jeszcze ten kaszel mi przeszedł...A dzisiaj mam ochotę na spacer po bez pachnący ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=uMUw6Jk_sME&NR=1

szybki filmik a jaki fajny 😁 od rana oglądam 🙂

buuterfly zmień dostawcę suwaczków 🙂 pisałaś może jak tam meble te co mieli przywieźć? bo chyba nie doczytałam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wrześniówki 🙂
Aga cóż ja wprowadzę zamęt do Twoich statystyk, ponieważ na usg tym co miałam 11 wyszła dziewuszka 🤪 a jak poszłam do szpitala i tam miałam robione usg wyszedł chłopiec 😁 więc dalej nie wiem co będzie 😜 poczekam do września mam nadzieję, o na koniec sierpnia mam zdejmowane to cudo i mogę urodzić jeszcze w sierpniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdo, moje samopoczucie super, samo włożenie tego cuda było średnio przyjemne, teraz mam tylko opory iść do toalety...zobaczymy kiedy minie 😉 a i gratuluję córeczki 🙂 jak na razie u mnie wyszło 2x chłopiec raz dziewczynka zobaczymy co będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśki 😉)
dzisiaj obudziły mnie kopniaczki mojego skarbeczka, więc od rana tak radośnie,
Byliśmy na zakupach z mężem i maleństwem oglądaliśmy akcesorie do maleństwa i ciuszki znów chciałam wykupić pół działu 😜 hehe
Ale ta wstrętna pogoda wieje potworny wiatr, leje deszcze ;/
piękna ta niedziela 😜
Skończyłam przed chwilą robić obiadaek i teraz relax 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to widze ze nie tylko moja dzidzia tak szaleje od rana 🙂 Tez mnie obudziły kopniaczki i tak sie wierciłą ze rany. Strasznie ruchliwe to moja dzeciątko cos dzisiaj 🙂 Moj obiadek sie gotuje a dzisiaj mam urodziny mojego i jeszcze jechac do mamy musze ale pogoda u mnie paskudna!!! od wczoraj cały czas pada po prostu katastrofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa 🙂 jak masz życzenie to Cię wpiszę w chłopca...bo chyba USG ze szpitala pewniejsze? 🙂 albo na dziewczynkę, jak chcesz 😁

u mnie pogoda fatalna!! wieje i leje!! z kościoła wróciliśmy cali mokrzy, parasol się złamał 😜 kablówka znikneła...internet też raz jest, raz go nie ma 🙂 ogólnie piękna niedzielka! a wieczorem idziemy na urodzinki do 4letniej siostrzenicy męża 🙂 ale będzie zabawa 😁 😁

wg tej tabelki majówek to większość z nas ma duże szanse urodzić w sierpniu... 🙂
a czujecie np. ( czego żadnej nie życzę! ) urodzić w 7m-cu? czyli właściwie za pare tygodni?? masakra jakaś 🙂 zresztą....obojętnie kiedy - ważne żeby zdrowe były te nasze maleństwa 🙂

u nas też taka tabelka powstanie, zobaczycie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska Twój mężczyzna też ma dzisiaj urodziny? 🙂
to Ci powiem taka ciekawostkę, że jak pracowałam w poprzedniej pracy to i prezes, dyrektor finansowy i głowny księgowy urodzili się własnie 16 maja! 😁 więc mądrzy ludzie są z tego dnia 😁
nasza mała Madzia też z tego dnia i może też jakaś prezeską będzie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś też tak myślałąm wczoraj patrząc na tą tabele ze my możemy urodzić w sierpniu 🙂
Np moja mama bedąc w ciąży ze mną miała termin na 16 wrzesnia a urodziłam się 26 sierpnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jutro urodzinki 😁 😁 a mama termin miala na 15maja ale mi sie nie spieszylo a rodzilam sie ponad dobe 😁
mam extra wiadomość. sprzedalismy dzis wreszcie auto! oddamy dlugi i zostanie nam jeszcze 2tysiaczki na lazienke 😁 😁: wiec robota sie zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik nawet mnie nie strasz!!! Ja mam termin na 16 września 😁 i mam nadzieje ze wczesniej sie wyzbiera na ten świat 🙂 Chociaż nawet jakby był wcześniej to najważniejsze zeby bylo zdrowe maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cicho w to niedzielne popołudnie
Mamuśki pewnie odpoczywają po obiadku 😉
A ja sobie przeglądam jakieś kroje sukienek bo coś pwoli musze myśleć co ubier na ten ślub.
Maleństwoo tak jak cały ranek do południa szalało tak teraz chyba śpi bo coś bez kopniaczków, wyszła bym gdzies ale w tą pogode to nie ma nawet zbytnio gdzie 🙂
Póżniej pojedziemy do teściów i jakoś zleci ten szary dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
jak tam minęła wam niedziela mi dość ciekawie byliśmy z mężem i teściami w Szymbarku....nie wiem czy któraś tam była lub słyszała o tej miejscowości...tam jest odwrócony dom do góry nogami i łagry sowieckie..rekonstrukcje...najciekawiej było w bunkrach gdzie puszczano głośnikami dźwięki bombardowania....suuuuper sprawa,potem jeszcze byliśmy w ogrodzie botanicznym i do domku ,a pogoda wyjątkowo ładna 🙂moja córeczka już od rana nie śpi tak jak mama już się wyspała 😁
ANIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN,ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MALEŃSTWA!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...