Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My teraz remon zaczynam naszej sypialni gdzie będzie też maluszek 🙂
Chcialiśmy pojeżdzic po sklpach porozgladac sie ale w taką pogode to sie nawet ruszać z domu nie chce.
A to wszystkie będziemy miały te badanie z piciem ochydnym ? ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka hmm czasami 🙂 tzn zazwyczaj jest jakiś powód...minimalny ale się znajdzie 🙂 np. dzisiaj ryczałam przy tym filmie co rano dała buuterfly...poród itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik tak, raczej tak. Po tym poznać właśnie czy masz cukrzycę ciążową czy nie...
dlatego mam nie jeść słodyczy dzień wczesniej żeby nie zawyżać wyniku, bo wtedy od gina dostaje skierowanie do szpitala na dodatkowe dokładniejsze badania...trzymają pare dni podobno...a wolałabym unikać tego miejsca jak najdłużej! 🙂 wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhym 😉 no wiadomo też bym wolała unikać szpitala jak narazie 🙂
Jejku jakie ja mam sny dziś śniło mi się że już mi wody płodowe puściły i ze dostałam
skurcze, ale przeżywałam ten sen :P
że już rodzić zaczynam hehe macie też takie sny ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapytam lekarza o tą glukozę pewnie da mi skierowanie....teście czasem nam coś kupią dla małej i tak jak mówisz miłe to jest ,ale bez przesady wszystko praktycznie kupiliśmy sami,wózek za to moi rodzice chcą kupić 🙂 co do snów to nigdy nie śni mi się poród tylko już jak trzymam moja córeczkę i jak rośnie zaczyna mówić ,chodzić suuuuuuuuper sny 😁 😁 😁 😁
a co do nastrojów to też czasem mam ale jakoś się powstrzymuję w ostatniej chwili od łez heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂
Agaa dzięki za link 🙂
Mój maluszek też ma być wrześniowy, płci jeszcze nie znamy ale w czwartek mam usg i mam nadzieje, że dzidzia dobrze się ułoży. Z mężem jesteśmy teraz na etapie szukania wózka... jej ile tego jest!!! szok taki wybór i weź teraz się zdecyduj 🙂
Co do obwodu brzucha to mam 91 cm ale na oko wydaje się być większy 🙂
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka wooow 😁 to musisz mieć piękny brzuszek!! chyba prowadzisz 🙂
ja mam tylko 93...czyli tyle co miesiąc temu 😞 rano wygląda jak bym w ciąży nie była...gdyby nie ruszające się w środku dziecko to nadal bym chyba nie wierzyła 🙂 a to już przeciez 6.miesiąc!

maniurkaj witamy 😁 dobrze, że do nas trafiłaś 🙂 skoro nie znasz płci to na razie ( mam nadzieje, że się nie obrazisz :> )przyporządkowałam Cię do jajek niespodzianek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela nie martw się ja mam tyle co Ty 🙂
co do testu na krzywa cukrową to miałam go w szpitalu, ble jakie to słodkie w zależności od wyników dostaniecie albo 50 albo 75...
co do pobytu w szpitalu to Aga super sprawa sale wieloosobowe jak trafisz na ciężarne, które beda miały robione ktg masz przegwizdane bo robią je o 6, 12, 18, 24;
jedzenie cóż 6zł na pacjenta to maleńko więc bez smaku 🤢 jak byłam 3 dni to codziennie na śniadanie i kolacje była mielonka 2 plasterki i 2 kromki chleba - pycha mniam
grapefruit doskonale obniża poziom cukru we krwi
a w szpitalu za dużo z cukrzycą nie robią, wiem bo miałam na sali dziewczyne z cukrzycą ciążową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kto tutaj spioch to spioch 🙂
Sorki ze sie nie odzywalam ale nie mialam internetu, wczoraj mi dopiero wlaczyli to nadrobilam 15 stron przeczytanych uff
Bylam tez wczoraj u lekarza na kontroli , posluchalam serduszka ,zmiezyli brzuszek i wszystko jest wpozadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko dla dziecka Dody 😁

cześć Loli! dobrze, że jesteś bo się martwiłam o Ciebie 🙂

eloite też mam nadzieje, że Twoje dziecię nie będzie takie wstydliwe jak moje... 🙂 daj znam znać oczywiście 😁

kurcze, a ja wczoraj tak się oglądam ze wszystkich stron i uraczyłam swoje oczy dwoma nowymi rozstępami po lewej stronie brzucha 😞 mina mi zrzedła troche....ech ech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!jak tam samopoczucie z rana?my z córeczką niedawno co się obudziłyśmy i zastanawiamy się co by tu na śniadanko sobie pysznego przygotować 😉
ale dziś pogoda u mnie wietrznie i szaro.... 🤢 aż nic się nie chce....dziś jakieś małe sprzątnie przede mną,potem na plotki do kumpeli heh i popołudniu chyba do lakiernika jedziemy z naszym autkiem he he......nudny dzień 🙃
Loli a co do łóżeczka to z jednej strony piękneeeeeeeeee ,ale z drugiej aż za duży przepych he he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...