Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam tylko jakiegos WordPad Agaa wiem, ze Vista jest lipna ale niestety przy kupieniu laptopa nie mozna puzniej zmienic systemu, tylko non stop musi byc taki, a moj jak kupowal to nie wiedzial myslal ze jak kazdego kompa mozna przeinstalowac chociarz system a tutaj lipna, jakas blokada jest na windowsa, szukam wsumie na stronkach jakis wlasnie exceli ale nie ma nic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ciężko jest ściagnąć z neta excela...jeszcze pełną wersję...może w wordpadzie też się da zrobić tabelkę? hmm a jak nie...to coś wymyślę, tylko muszę poszukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pliki:
http://rapidshare.com/files/181847020/Portable_EXCEL_2007_PL_by_S_S.part1.rar
i
http://rapidshare.com/files/181854292/Portable_EXCEL_2007_PL_by_S_S.part2.rar

to jest ten excel co sie uruchamia bez instalacji...ciekawe czy Ci się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrw.... 😜 jaki error.... napisz mi na maila to cos poradzimy 🙂
Anula mi pisze zebys wziela tabelkę od majówek i przerobiła ją w paincie 🙂 będzie szybciej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby tak ale puzniej jak bede chciala cos zmienic to za kazdym razem bede musiala malowac w paincie wiecie o co chodzi :/ lipka lekka
Hmm Agus postaram sie cos znalesc mam jeszcze troszke czasu jak nic nie znajde to najwyzej bede robila w paincie chodz nie widzi mi sie to poniewaz wpisanie nowej osoby wszystko zepsuje i bedzie trzeba od nowa robic, szczerze to zaczelam w paincie ale w polowie zwatpilam mozna sie zarabac wycinaniami , mazaniami itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ładnie łądnie 😉))
Ja wróciłam nie dawno u fryzjera i jak to w naszym kochanym polskim fryzjerstwie
mówiąc o podcięci koncówek podcinają 5 cm włosów 😜
ale nie jest żle 😁
tyle ze jak siedziałam u fryzjera maleństwo szalało niemożliwie w brzuskzu hihi 😉
🙃
Jakby była potrzebna jakas pomoc w tworzeniu tabelki to wiecie mówicie dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło Loli 🙂 czytaj 🙂
Dosik teraz kwestia jest taka żeby Loli ściągnęła sobie program do tworzenia tabelek...postaram się jej go przesłać...nie wiem czy do ENG doleci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...