Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli tabelka niezła 🙂 pierwszy szkic zawsze tak wygląda, ale będziemy ją poprawiać 🙂 i dodawać szczególy,a kto będzie chciał to poda te obwody brzuszka: 🙂 Aguś i fajnie by było gdybyś sobie tą tabelkę wkleiła tak jak suwaczek, chociaż samego linka 🙂 będzie każda zawsze mogła na to wejść w każdej chwili 🙂

eloite! gratulacjeeeeeee 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus wkleje wkleje jutro zrobie zeszte i wpisze zaleglosci bo wiem ze niektore z was juz maja wybrane imiona dla swoich maluszkow wjec tez musze powpisywac 😉

No to gratulacje SYNUSIA 🙂

My z Olenka znikamy spac do jutra brzuszki, milej nocki wam zycze, no i standardowo jeszcze jakis filmik na dobranoc i ZzZzZzZz
Spijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite witaj w klubie synusiowych mamusiek 😜 Ech znowu pada, ale życzę wam miłego dnia 😘 Synka obudziła rano czkawka...Biedny się rzucał jak szalony. Zjedliśmy śniadanko,chwile się pobyczymy i ruszamy załatwiać sprawy. Tatuś do soboty może skończy obecną pracę i ponad 4000zł już mu wpadną 🤪 Za dwa tygodnie pracy???? Te pieniądze wystarczą na jeden dług u jednego brata oraz na np jego utrzymanie tam i podróż do domku. Cieszę się...Zwłaszcza, że u nich cieplutko i słonko świeci to może sobie kochany pracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂

buuterfly widzisz ile dobrych stron ma jego wyjazd 😉 najważniejsze, że wyjdziecie na prostą i kiedy przyjdzie na świat Wasze maleństwo, będziecie mogli się w pełni nim cieszyć zamiast np. martwić się o długi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moze w tej tabelce obwod brzucha wpisywac przy rownych tygodniach, np 24,25 i kazda bedzie w inny dzien mierzyla, bo tak to nie bedzie zadnego porownania, to tylko taki luźny pomysl, nie wiem co o tym myslicie, a nr tel moim zdaniem nie bo to formu jest ogolno dostepne jednak, nie wiadomo kto tu moze wejsc, ja swojego nie chcialaym podawac bo juz mialam w zyciu przykre sytuacje i musialam zmieniac nr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos czuje że dzisiejszy dzień bedzie cięzki,po wczorajszym pakowaniu gratów do przeprowadzki chodze jak kaczka 🤢 i smutno mi bo muszę już oddać kiciusie,moje małe rozrabiaki 😞 😞.2 juz mają nowy domek ,dzisiaj też jednego oddam i jeden zostaje narazie z nami bo jest zarezerwowany dla mojej mamy.pogoda beznadziejna.pózniej jeszcze po odbiór łóżka 🤪 🤪prezent od mojego kochanego na moje obolałe plecy,no i nieukrywam ze cieżko mi juz sie podnieść z samego materaca ☺️ale sie cieszę po tylu latach doczekałam sie łoza małżeńskiego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
a moze w tej tabelce obwod brzucha wpisywac przy rownych tygodniach, np 24,25 i kazda bedzie w inny dzien mierzyla, bo tak to nie bedzie zadnego porownania, to tylko taki luźny pomysl, nie wiem co o tym myslicie, a nr tel moim zdaniem nie bo to formu jest ogolno dostepne jednak, nie wiadomo kto tu moze wejsc, ja swojego nie chcialaym podawac bo juz mialam w zyciu przykre sytuacje i musialam zmieniac nr.
Z TYM MIERZENIEM TO RACJA ANIU,KAŻDA BEDZIE PILNOWAŁA SWOJEGO TYGODNIA,KIEDY SIE ZACZYNA I WTEDY ŁATWIEJ PORÓWNAĆ 🙂NO A Z NM. TELEFONU TO TEŻ JESTEM NA NIE. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ale się wczoraj rozpisałyście.Loli fajna tabeleczka jakby co to moja mała będzie miała na imię Oliwia 🙂co do reszty tabelki to się dostosuje do większości.ELOITE GRATULUJĘ SYNUSIA SUPER,ZE MAŁY JEST ZDROWIUTKI 😁 😁 😁 😁
buuterfly co do wyników moczu to też miałam takie jakieś dziwne ,ze nabłonki i bakterie ,ale mój lekarz powiedział ,ze w ciąży jest to częste i w moich nie widział nic niepokojącego,więc u ciebie pewnie też będzie wszystko ok nie martw się na zapas. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki 🙂 jak tam na dzis? Zgaga jak to mowia jest w tedy jak rosna wloski 😉 dzidzi mi sie sprawdzilo przy corce 🙂 kiedys zdjecie zeskanuje i wam pokaze jaka miala czuprynke hehe co do tabelki jest super pomyslem a co jeszcze do zgagi to unikajcie swiezego pieczywa i ciasteczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki jak tam u was mija poranek?
U mnie jak zwykle swieci sloneczko ale pewnie do godziny 12-13 sie wszystko zepsuje :/ ehh
Jesli chodzi o te tygodnie to wydaje mi sie ze dobra sprawa i tak bedziemy robic.
A co do nr to jak uwazacie
Powiedzcie mi jakie to jest uczucie jak dziecko ma czkawke??? Bo jeszcze ani razu nie zauwazylam nic podobnego?? Co slychac jak dziecko czka?? czy co ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ciekawe 😁 bede sie musiala Elusi zapytac bo ona wczesniej pisala ze jej maly ma czkawecczke 🙂
Kurcze moja jak zwykle od rana rajcuje 🙂
Sioperka no to imie postanowione u nas tak na 90% bedzie Aleksandra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...