Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny !! 😉
Aniu no dziwie się ze się bardzo bałaś sama jakbym dostała jakiegos krwotoku wpadła bym w panike i w lek, ja mam obawy jak mnie lekko gdzieś zaboli 🤢
Loli: pisałam Ci a nie wpisałaś mi danych do tabelki 😁
Eluśka: powodzenia na tej maturce dziś 🙂
Mój synuś dziś leniwyy troche pokopie i znów spokojny 😉
Nie moge sie doczekac jak go zaobaczyc juz gdzies za tydzien góra za 2 na USG 🙂)
Ja tymczasem lece coś zjeść i na zakupy zajrze tu troszke póżniej 🙂
Bużkaa Mamuśki !! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania 0303 no nieźle nabroiło to twoje maleństwo he he 🙂oby teraz już było ok!!!Loli a co do tego noszenia na rękach to mam nadzieję ,ze tak będzie 😁 😁 😁 😁 jutro lecę do lekarza ciekawe co tam nowego i czy dostanę te skierowanie na badania i glukozę... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem czy super, ja mam taki wielki bo i mały przed ciążą nie był tylko było na nim troszkę zbędnego tłuszczyku, znalazłam gdzies kartke z przed ciąży co się wszędzie wymierzyłam jak miałam zamiar się odchudzać 🤔 i miały się te liczby zmniejszyc, ☺️ ☺️ no i tam cos kolo 90 juz nie pamietam 90 cos pod pępkiem było, dobrze mieć taki odnośnik, bo tak to te obwody nam się różnią bardzo bo jedne są szczuplutkie inne troche mniej, wiec do porownania to tak kiepsko nam się to przyda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam u was drogie moje wygląda temacik piersi i mleczka. Ja tak od 18 tyg takie minimalne kropeleczki zauwazałam, ale dziś jestem w szoku. Najpierw zaswedziało, a potem jak lekko nacisnełam poleciało na przwde dużo najpierw z jednej a po chwili z drugiej. Szoook!
Dla mnie oczywiście. Pierwszy raz jestem w ciązy więc to wszystko co sie ze mna dzieje jest niesamowite.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też to mam ,ale na szczęście nie zalewa mnie siara wielkimi ilościami wszystko umiarkowane i bezproblemowe jak na razie........Aqaa albo Anulla 88 już nie wiem która to miła dość duże ''wycieki''aż z plamami na piżamce......więc wszystko przede mną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki ehh matura zdana ale tak sie wsciekłam ze dramat. Ja mowilam a komisja sobie gadała.. A przez to moge sie spokojnie odwołac od egzaminu jestem taka zła bo sie napracowałam nad tym a ona nawet nie sluchała. Pytanie wogole z kosmosu ale wazne ze zdane. Co do siary tez mam ale nie w jakis wielkich ilosciach . Tylko kropelki i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska - gratuluję zdania Matury, teraz będziesz miała trochę spokoju 🙂
Przepraszam ze nie zaglądałam chwilę, ale piszę intensywnie, na razie wysłałam spory kawał do promotorki i czekam na dobre wieści 😉
Dziewczynki fajny pomysł z tabelką dołączam swoje dane:
imię: IGA
brzuszek już 97 cm (ale to po kolacji mierzony 🙂 )
25 tydzień
we wtorek mamy USG kontrolne, już czekam jak na szpilkach, trzymajcie za nas kciuki żeby było dobrze
pozdrawiam cieplutko wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z pogotowia...Ze mną ok nie panikujcie tylko moją siostre jakieś cholerstwa dopadły, a że ma 6 lat kazałam matce załatwiać transport i pojechałyśmy do szpitala. Mała ciągle kaszle i brała jakieś leki, a dzisiaj poszłyśmy na spacerek i po chwili z oczek zaczęły jej lecieć łzy i pełno paskudnej ropy. Rano nie otworzy oczu 😞 I ten kaszel jej się nasilił. Wynik taki, że jest bardzo osłabiona, ma kropelki do oczu, silniejszy lek i inhalacj. Oraz całkowity zakaz wychodzenia z łóżka przez conajmniej 10 dni. Moja biedna perełka 😞
Idę spać bo już mi się też oczka zamykają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...