Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej brzuszki ja tylko na chwile boo ehh niestety Wisła wylała i najprawdopodobniej beda nas ewakuowac wiec tak szybko weszłam. Ja jutro mam pełny tydzien wiec zmierze sobie brzuszek i mam nadzieje ze jakos dam rade napisac. Trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh no z tymi kopniakami to nie glupie ale no jak ci np kopnie za zdzislawa??? i co takie dasz?? no maz mial racje 😁 😁 😁
Moj znowu jak wybral imie to ukladal z naszych inicjalow wyraz.... 🤨i wyszeld S.M.A.K> ahhaah (szponik marcel anna karol) 🙃
Mi Loli mozesz wpisac 97cm 25 tydz. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takiej sukience na wesele?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1046978698#gallery
specjalnie dałam najmniejszy rozmiar żebyście nie myślały 😜
i kolor śliwkowy...? 🙂
ja już od tego sprzedawcy zamawiam któraś bluzkę, więc wiem że mają fajne gatunkowo rzeczy 🙂 ale sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo ładna ta kiecka 🙂

ja wczoraj też sobie coś pięknego kupiłam :P pokażę wam kiedyś :P

myślę tak nad imionami. bo okazało się, że chłopak i tak bardzo podoba mi się Saszka. To jest zdrobnienie od Aleksandra, które w sumie też mogło by być.. Olek/Alek, ładnie.
Macie jakieś propozycje? Jak nazwać przystojnego mężczyznę? 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 🙂 nie wiem...z tego co widziałam to w gorzowie nawet słonko miało sie pokazać! szczęsciara 🙂
nasza nowa Eluska_09 napisała o powodzi w KrK i do niej to pisałam...
sukienka fajna, ale czy na wesele dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki kochane moje lece... jade ustalic sobie jazdy na prawko 😁 😁
trzymajcie sie tam .. mam nadzieje ze Was tam mocno nie pozalewa bo wy wszytskie tak w tych okolicach mieszkacie 🤨
jak bede miala jeszcze okazje to dam znac 😘
a jak by co to ty jest moje gg 3772250 i kom jak by co tam 🙂 663524536 🙂
O Loli mozesz dodac nr tel czy gg czy cos do tabeli czy meila....zeby kontakt byl 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki,
Aga ja pisałam, że paskudna jest glukoza 🥴 ja nie musiałam kupować saszetki gdyż miałam robiony test obciążeniowy w szpitalu, a co do wyników moczu to faktem jest, że ciężarówki podobno łatwiej wpadają w infekcje...ja dostałam wit. C i żurawit, bakterie poszły precz ale ph mam 8 i podobno niektóre w ciąży tak mają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie dzięki Bogu nie zalało 😞 Szkoda mi tych powodzian... 😞 😞 😞 U mnie dalej pada i jest szaro. Na szczęście nie ma wiatru więc jest w miarę ciepełko. Ja już pozałatwiałam wszystkie sprawy...Chyba ze 100km zrobiłam na nogach. Ale mam już wybraną przychodnie, odebrany dziennik budowy i oddany pierwszy dług.
Co do imion to Sasza jest ładne, ale mi też jakoś bardziej kobieco brzmi. Chociaż lubię takie imiona jak Sasza, Natasza, Tamara....Wkońcu płynie we mnie część wschodniej krwi 😜 Muszę jakoś ogarnąć te dokumenty i się spakować bo o 16.10 mam autobus. Kaszel już osłabł, ale dalej jest...
Czkawke rozpoznaje tak, że sobie leże i nagle dziecko zaczyna tak w jednym miejscu rytmicznie podskakiwać. Idzie to odróżnić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah te imiona 🙂tyle ich jest ze niewiadomo które wybrać.mój synus nazywał sie dawid junior adam,po mężu i teściu a teraz mój sie śmieje ze dla dziewczynki powinnam dać swoje imie 🤢ale ja niemam na tym punkcie obsesji tak jak mój mąz 😁 😁dla dziewczynki podoba mi sie wiele imion:zuzia,martynka,majeczka,lilienne i GABRYSIA i na te ostatnie mój mąż tez sie zgadza,wiec unas chyba gabrysia bedzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wczoraj mnie coś pobolewa brzuch...Nie wiem tylko czy to mały się tam tak kręci i od tego boli,czy może ta podróż tu to za duży wysiłek czy może od tego kaszlu...Hmm.W sobotę mam wizytę to się wszystkiego dowiem 🙂 Spadam zaraz na PKS, ale najpierw chyba zachacze o Mc Donalda ☺️ No wiem, że to niezdrowe i że tam drogo, ale mam takiego smaka, że hej! Na zwykłego hamburgera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka chyba pogoda bo mnie też coś zbiera...od wczoraj ból gardła a dzisiaj razem z katarem!! uchhh!!
ja nie wiem czy moje bobo miało czkawkę...kiedyś w nocy się obudziłam i wydawało mi się że dziecko się trzęsie w brzuchu...może to było to? 🙂 dzisiaj mi zasadziło pare solidnych kopniaków 🙂 coraz mocniejsze jest... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam wam dziewczyny mija dzień........mi dość pracowicie.....trochę sprzątałam a teraz zaczyna mi się nudzić .....mojego jeszcze nie ma i pewnie najszybciej za godzinę z pracy wróci i znowu nie pójdziemy razem na zakupy dla małej ,bo już wszystko będzie zamknięte........

LOLI JA 25 TYDZ. 106 CM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja mam coś dla Was 🙂
[URL=http://img203.imageshack.us/i/1905u.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6430/1905u.jpg[/IMG][/URL]

też będę ją na bieżąco uzupełniać.

za pomoc w jej realizacji 😜 dziękuję Loli i majówkom 2010 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo rany dziewczyny ale mam dzisiaj dzien uuu!! Po prostu jakiś szał... Moje gardło juz nie wyrabia a jutro ustna z polskiego i jak nie zacznie działać to sie załamie :/ zaraz zmierze brzuszek to Wam napisze 🙂 tabelka świetna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...