Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No mowila ze trzon macicy mam napiety itd
no co tydzien mowi to samo... ale mysle ze jesli chce mnie widziec co tydzien to chyba nie jest taka zla lekarka i chce mnie miec na oku ze w razie rozwarcia do szpitala jazda..
ale jak tak bedzie dalej z tymi bolami to sama tam pojade bo przeciez ile mozna.
nie boje sie ze bede musiala lezec tylko ze te bole to wlasnie za wczesnie wywolaja mi porod za duzo duzo wczesnie...

i wlasnie chodzi mi o te himoroidy.. to czuc jak wychodza i czemu wychodza i kiedy ?? wiecie cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskieee!!!! 17 stroooon! Kiedy ja to nadrobie?? eh... Loli niestety na zgage nic nie znam... My juz po obiadku itd jutro na zakupy jak znajde chwile to poczytam co tam wypisywałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Np. tutaj sa jakies anty kolkowe
http://cgi.ebay.co.uk/TOMMEE-TIPPEE-CTN-ANTI-COLIC-PLUS-BOTTLES-BPA-FREE-X-4-/390175303022?cmd=ViewItem&pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item5ad842a56e

Oni maja strasznie duzy wybor kochana zalezy jakie by cie interesowaly te butelki.. i ilosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oo tutaj jest taki zestaw dla noworodka cos podobnego co mi pokazalas

http://cgi.ebay.co.uk/Tommee-Tippee-Closer-Nature-baby-newborn-feeding-kit-/220606833819?cmd=ViewItem&pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item335d31249b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu prosze cie ja bardzo

http://cgi.ebay.co.uk/TOMMEE-TIPPEE-CTN-NEWBORN-FEEDING-KIT-100-BPA-FREE-NEW-/220604634976?cmd=ViewItem&pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item335d0f9760

plus sa chyba jeszcze 2 wklady do butelek i smoczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witm dziewczynki! wrocilam wczesniej bo odwolali egzamin, tzn przelozyi na 18 czerwca, szkoda ze tak pozno sie dowiedzalam ale dobrze ze przelozyli bo za malo wiedzialam
przeczytalam 50 stron a i to nie wszystko.. pierwszy raz mam takie zlegości, nie doczytałam co tam z qurką się działo, mam nadzieje ze wszystko jest ok.
Aguś gratuluje córeczki, ja i tak mialam przeczucie ze bedziesz miec dziewczynkę 😉
Nie wiedziałam że wy takie zboczuchy jesteście 🙂 🙂 niezłe tematy poruszacie, co do golenia to mi juz to spedza sen z powiek jak sie tam poziej dostane, jak narazie sobie radze ale coraz gorzej, a zeby męża zatrudnić do tego to mam jakieś opory 😉 no ale ja bardziej podcinam niz gole żeby się można było swobodnie dostać 😁 😁 😁 a nie gole bo mam okropnie wrazliw skórę wszędzie i na całym ciele mam problemy z depilacją, włoski sie wrastają, zaraz mam krostki i takie tam, tylko pod pachai mam spokój, tam spoko, nawet po depilatorze nic sie nei dzieje, a nogi absolutnie nie da rady depilatorem. co do sexu to u mnie tez mało mało.. ja ochoty nie mam ale mężuś chyba tez tylko na mnie zgania ze to przeze mnie bo go wypościłam, a dzis wrocilam wczesniej i mowie mu ze zaplanowalam ostry sex jak nie padne ze zmeczenia i czy sie pisze na to, to mi powiedział menda jedna że się nie piszę, powiedziałam mu że sama go zapisałam. najwyżej go zgwałcę 😁 muszę jakoś odreagować. no chyba że mi sie do wieczora odechce 😁 😁 bo padam dzis troche, przez jakies 4 godziny biegalam po miescie. doslownie biegalam, bo musialam pozalatwiac duzo spraw w roznych czesciach miasta i to tak eby sie na autobus nie spoznic i tylko brzuch trzymalam reka i bieglam, musialo to smiesznie wygladac, jeszcze plecak na plecach a z przodutaki brzuchol, w dodatku w eleganckiej blusce i adidaskach do tego zeby wygodniej w podróży było.. zeby cza zaoszczedzis to na pare mpków nie czekalam tylko na nogach dawaj! i teraz mnie tak w pachwinach cos boli że chodze jak kaczka, no nie wiem czy ten sex wypali 😁 😁 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witm dziewczynki! wrocilam wczesniej bo odwolali egzamin, tzn przelozyi na 18 czerwca, szkoda ze tak pozno sie dowiedzalam ale dobrze ze przelozyli bo za malo wiedzialam
przeczytalam 50 stron a i to nie wszystko.. pierwszy raz mam takie zlegości, nie doczytałam co tam z qurką się działo, mam nadzieje ze wszystko jest ok.
Aguś gratuluje córeczki, ja i tak mialam przeczucie ze bedziesz miec dziewczynkę 😉
Nie wiedziałam że wy takie zboczuchy jesteście 🙂 🙂 niezłe tematy poruszacie, co do golenia to mi juz to spedza sen z powiek jak sie tam poziej dostane, jak narazie sobie radze ale coraz gorzej, a zeby męża zatrudnić do tego to mam jakieś opory 😉 no ale ja bardziej podcinam niz gole żeby się można było swobodnie dostać 😁 😁 😁 a nie gole bo mam okropnie wrazliw skórę wszędzie i na całym ciele mam problemy z depilacją, włoski sie wrastają, zaraz mam krostki i takie tam, tylko pod pachai mam spokój, tam spoko, nawet po depilatorze nic sie nei dzieje, a nogi absolutnie nie da rady depilatorem. co do sexu to u mnie tez mało mało.. ja ochoty nie mam ale mężuś chyba tez tylko na mnie zgania ze to przeze mnie bo go wypościłam, a dzis wrocilam wczesniej i mowie mu ze zaplanowalam ostry sex jak nie padne ze zmeczenia i czy sie pisze na to, to mi powiedział menda jedna że się nie piszę, powiedziałam mu że sama go zapisałam. najwyżej go zgwałcę 😁 muszę jakoś odreagować. no chyba że mi sie do wieczora odechce 😁 😁 bo padam dzis troche, przez jakies 4 godziny biegalam po miescie. doslownie biegalam, bo musialam pozalatwiac duzo spraw w roznych czesciach miasta i to tak eby sie na autobus nie spoznic i tylko brzuch trzymalam reka i bieglam, musialo to smiesznie wygladac, jeszcze plecak na plecach a z przodutaki brzuchol, w dodatku w eleganckiej blusce i adidaskach do tego zeby wygodniej w podróży było.. zeby cza zaoszczedzis to na pare mpków nie czekalam tylko na nogach dawaj! i teraz mnie tak w pachwinach cos boli że chodze jak kaczka, no nie wiem czy ten sex wypali 😁 😁 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki, 2razy mi sie kliknelo 😁 a c d brzuchow to piekne macie, moj moze i najwiekszy ale nie ladny, bo ja szeroka jestem baardzo to obwód duzy wychodzi a i tłuszczyku mam sporo. ja dopiero raz widzialam jak dzidzia sie rusza, tak to tylko czuje, wszystko tłumi tłuszczyk neistety, i nie jest taki rówinutki brzusio okrąglutki tylko tu gdzie pępek jest płaski troche i dziwnie to wyglada. poczeam az kruszynka podrosnie jeszcze ale na taki obwód to wcale ten brzuch nie wyglada, dziewczyna sie dziwila na uczelni ze w ciazy jestem bo bylam w takiej luzniejszej bluzce. tak ogolnie to juz widac no ale na upartego to moglabym tak przytyc. wiec mi sie nei podoba. ja tak jak aga uwielbiam szczuple kobiety w ciazy, a takie grubasy jak ja to mnie nie kręcą. wyglądam jak beczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wrzesnioweczki 🙂)
Loli dz za odwiedzinki na pazdzierniczkach 🙂
U nas spoko zaczynaja sie dolegliwosci typu plecki siuski ale zaczynamy czuc malenstwa wiec sie oplaca udreka z bolami 🙂))
Zagladam do was czasami podpatrzec co u was i widze ze poruszacie coraz ciekawsze temaciki 🙂fajnie bo cos pozytecznego mozna podczytac 😜 Pozdrowionka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładnie ładnie 😠 Podglądają nas i jeszcze się z tym nie kryją 😜 😁 Jejku jaki maluni ten ostatni brzuszek...Ja jutro może coś pokombinuje i też swój wstawie tylko nie wiem jak sama zrobię zdjęcie 😞 Mój brzuszek nie jest mocno wysadzony do przodu, ale za to czuję go aż w bokach i myślę, że jest dość szeroki. Obwodu mam coś ok.95cm. Więc jednak jest taki w sam raz. Lekarz mi powiedział, że tak serio to po 20 tygodniu zazwyczaj zaczyna rosnąć więc mam czas...I lepiej niech nie przesadza z parametrami bo nie śpieszno mi do rozstępów. Rozmawiałam sobie z moim Krystianem na GG i powiedziałam, że gdybym chociaż wiedziała kiedy on wróci dokładnie to było by mi łatwiej,.Powiedział tylko, że swoje urodzinki chce już spędzić z nami 🙂 A ma 24 lipca. Długo...ale zawsze to lepiej niż sierpień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki co tam z rana?u nas znowu piękna pogoda i aż się chce z domu wyjść.. 🙂czekoladka a ty odpoczywaj i jak te bóle nie ustąpią to idź zapytać lekarza czy w szpitalu co one oznaczają lepiej dmuchać na zimne......LOLI co do zgagi to mi pomogło lekko ciepłe mleko ..raz jak już czułam ,że zgaga się zbliża i nasila to mleko mi ją powstrzymało całkowicie 😁 mam nadzieję,ze zawsze będzie pomagało he he 😉miłego dnia wam życzę,zajrzę później pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...