Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak Aguś ja pytałam o Ikeę 🙂
zamierzam się tam wybrać we wtorek jak dobrze pójdzie bo jutro mam USG o 17:30
no a w środe wyjeżdzamy sobie na weekendzik do rodziny wkoncu gdzieś sie ruszymy bo tu już
masakrycznie nudnoo 🤢
My już po obiadku i teraz odpoczywamy, znów burza i leje deszcze ta pogoda też jest piękna
a wy brzusie jakie plany na weekend jak sie czujecie ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik świetnie że gdzieś sobie jedziecie z mężusiem!! 🙂
My w Boże Ciało jedziemy na dwudniowe wesele, więc też ciekawie 🙂 poszłam w weselnych butach do kościoła i mnie obdarły cholery!! Nie zamierzam na weselu tańcować jak szalona, ale chciałabym nie mieć bąbli na nogach! a jak kupie nowe to też mnie obedrą.... świetnie po prostu 😁

Dosik to koniecznie daj znać jak po USG 😁 to będzie to 4D?? w Feminie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Aguś to będzie zwykł USG 2D 😉
na to się może wybiore ok 28 tc ale to jeszcze nie wiem.
a Ty będziesz sie wybierała do tej feminy ? 🙂

No tak też się ciesze bo już mnie tu naprawde nudaa dopadaa jeszcze ta pogoda ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 8888- calkowicie i na pelnej lini odradzam wozek bebetto!! to jest firma od nas zz czestochowy, tez sie nad nim zastanawialismy,w sumie to bylismy prawie zdecydowani, ale przez przypadek znalazlam opinie o tym wozku, podrazylam dalej i calkowicie odradzam!! bardzo szybko sie psuje, rama bardzo czesto sie lamie, ciezko chodzi hamulec, jest nieporeczny itp. poczytaj troche opini o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMC ===> o mało co 😁 aaa i jak bedziecie w ikei to błagam zobaczcie na łóżeczka dla dzieci bo takowego poszukuję 🙂 a do ikei mam dosc daleko wiec jak ncos to piszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
któraś pytała czy ktoś jeszcze bez łóżeczka, otóż chyba tylko ja 🙂 ale jeszcze jest czasu troszkę, powoli się za te zakupy muszę zabrać, jak pobiegałam wtedy po mieści co wam pisałam to wieczorem się nie mogłam ruszyć, do dzis zresztą boli w pachwinach, w zycu takiego czegos nei malam, nie wiem co to, ale nawet pod palcami mozna wyczuc takie zgrubienia, to raczej nei zylaki nic nie wiac na zwnatrz
anula wózek mi sie bardzo podoba, ale moze fatycznielepiej pocztac opinie skoro ma byc jakis felerny
jutro jade na zakupy jakies spodnie kupic bo m dzis sie rozlazły normalnie same z siebie, przed samym wyjsciem do kosciola, spielam agrafka tylko i szlam z taka dziurą na udzie 🙂 ale co tam, i tak sie ludzie gapia i tak to co za roznica czy na brzuch czy na dziurę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU... to do tesco moge sie spokojnie wybrac 🙂 a w gazetce sa one moze zebym sobie zobaczyła?? Ania87 to może jak czujesz jakies zgrubienia to wypadało by sie wybrac do lekarza czy cos? Bo dziwne ze tylko po zakupach takie cos masz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!u nas taka piękna pogoda dziś była ,ze mało miałam czasu na forum...Agaa w ciąży chyba nasze alergie się nasilają,bo po chwili zabawy z psem ciotki męża ,bo dzisiaj u niej byliśmy miałam całe ręce w wysypce........jak już wam wspominałam mam alergię i przez to astmę i kurde już mi lekko katar przyszedł muszę unikać piesków niestety... A co do Ikei to bardzo lubię ten sklep dużo fajnych pomysłów można tam wychwycić i naprawdę masa rzeczy do mieszkania ja tam kupiłam łóżeczko dla maleństwa i pościelkę i tą silikonowa osłonkę na łóżeczko o której już też wam kiedyś wspominałam,więc warto tam się wybrać 🙂 🙂
🙂ale mnie dziś mała zaskoczyła.....kopnęła mnie trochę nad kością miednicy no prawie koło pleców ....kurczę niedługo koło łopatek będzie mi się wiercić he he 😁 nie sądziłam ,ze aż tak daleko sięga 🤪 🤪 🤪
AHA I TAK JAK OBIECAŁAM ZROBIŁAM DZIŚ ZDJĘCIA BRZUSIA I JAK MI SIĘ UDA TO ZA JAKĄŚ CHWILĘ WKLEJĘ JE NA FORUM.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eluska, 7 czerwca mam wizyte to jak nei przejdzie to zapytam, ale wolalabym zeby przeszlo to y mi lekarz pachwin chociaz nie obmacywał 🙂
sioperka świetny brzuch, nie da sie już ciąży ukryć 😁 a ja sie ciagle zastanawaiam czy to juz widac ze jestem czy nie a tez mam pokazny tylko ze ja cala wieksza jestem i sobie mysle ze moze ludzie mysla ze jeszcze wiecej przytylam poprostu 🙂
co do alergii to aga ja tez mysle ze w ciazy sie nasila, bo ja jak bylam mala mialam testy i wyszlo ze jestem uczulona m.in na trawy, ale jakos nigdy tego bardzo nei odczwalam a teraz niosłam taka trawe skoszona i mi rece spuchły troche i takie czerwone pregi mialam, na pewno od trawy bo za 2gim razem to samo. co do kota to jam tez troche bylam uczulona i pamietam ze lekarka mi wtedy powiedziala ze to nie wazne ze nie duzo ale ze kot ma bardzo silne alergrny i to sie wiecej liczy niz tye samo pusów na co innego. a wogole to ktos mi moiwl ostatnio zeby uwazac bo dziecko moze byc na to samo uczulone. ale nie rozumiem czyli ze mam unikac tego co ja jestem uczulona zeby dziecko nie bylo tez? bo jak bede miala z tym kontakt to dziecko moze miec to samo uczulenie czy jak? znowu moja "kochana" tesciowa twierdzi ze powinnam wlasnie miec kontakt jak njwiecej zeby dziecko nie mialo potem, zeby sie tak jakby przyzwyczilo czy cos, ale ja tone lucham bo ona wogole ma ciekawe poglady zwlaszcza jesl o mnie chodzi brrrrrrrrrrrr!!!!!!! moze wy sie orientujecie jak z ta cholerna alergią jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka jaki ty masz wieeeeeeeeeeeelkiiii brzusioooo!!! Ale sliczny 🙂 Moj juz jest zauważalny no kurde wkoncu to 6 miesiąc tez porobie zdjęcia i przesle ale nie dzisiaj 🙂 Co do alergii to ja tez mam np. na spaliny, na dym nikotynowy (u mnie wszyscy pala 🤢 ) ale zauwazylam za moje oczy okropnie reaguja na slonce jak wyjde. Od razu zaczynaja łzawić hmm... wkoncu alergia sie zmienia więc testy powinno sie powtarzać.. No nie wiem sama eh... Mam nadzieje ze moja dzidzia alergii miec nie bedzie.. Ja uciekam jeszcze z pieskiem i spac 🙂 DO jutra dwupaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka brzusio sliczny 🤪ja z ta alergia t 🤪o sie nieznam,chociaz teżjestem uczulona ale na metalowe żeczy.niemoge nosić zadnych pierdułek,bo albo puchne albo mam wysypkę a ze zwierzakami mam duży kontakt i moja mama tez miała i jakos z tym problemu niemamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam zapytać 🙂co myślicie o imieniu JESSICA??? bo ja juz sama niewiem usłyszałam dzisiaj te imie i jakoś mi sie spodobało zapytałam męża co myśli i jemu też przypadło do gustu no i w sumie nikt w naszym otoczeniu takiego imienia niema,ale z drugiej strony na GABRYSIE choruje juz kilka dobrych latek i zawsze chciałam tak nazwać córke gdybym ją kiedyś miała,a teraz juz sama niewiem bo oba imiona mi sie podobają 😞które wam sie bardziej podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzusie !! 😉
Już po 8 a wy jeszcze śpicie leniuszki 😁 my już po śniadanku zabieramy się za małe pożądki no i musze popedzic na zakupy kupic sobie spodnie 😜
Bo wczoraj wieczorem moje cudowne jeansy do których się mieszcze dzieki temu ze są z lacyrą i że sa oplontane gumeczką szczeliły mi w krok i to tak masakrycznie ze aż dwie dziury mam 😁
Zaraz na przywitanie dnia moje słoneczko kopało mamusie 😉 ale sie ciesze że dziś mam USG popołudniu i zobacze znów mojego szkarbkaa 🙂)) 🙃
Sioperka: śliczniutki duży ogkrąglutki brzusiooo !! =)
Miłego dnia mamusieeee ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka!! sliczny brzuszek!! moj powoli zaczyna byc widoczny, ale tak aby aby, i nawet mi ostatnio chlopak miejsca w autobusie ustapil 😎 wczoraj niechcacy zeszkoczylam ze schodow, w sumie to mialam wybor skoczyc aalbo poleciec jak dluga, i odruhowo skoczylam chroniac sie przed upadkiem, caly wieczor miala przez to bole brzucha, ale dzidzius dzis zaczal z rana mocno kopac chyba zeby pokazac ze wszytsko ok 🙂 jutro mam w koncu moja dlugo wyczekiwana wizyte.. juz sie nie moge doczekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka śliczny brzusio ! 🤪 😘
czekoladka ja jestem za Gabrysią 😜
co do tesco to wczoraj byłam i rzeczywiście mają ciekawy asortyment i w fajnych, przystępnych cenach.
musiałam również dokupić wkładek laktacyjnych bo już całe opakowanie mi poszło 🤢
bardzo opłaca się wilgotne chusteczki. ja kupiłam np. 4x64 Happy za 16 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...