Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc brzuchatki .Sioperka sliczniutki masz brzuszek 🤪 u nas na przemian slonce i deszcz jak mi sie wstawac nie chcialo o 7 rano masakra widze ze zakupki niektore z was maja juz porobione ja lozeczka nie kupuje mam po dzieciach take ladniutkie kiedys wam posle zdjatko 😉 niedawno od mojego znajomego urodzila zona chlopczyka jak to mowia wielkoluda prawie 5 kg i 64 cm dlugosci jest co nosic no nie hehe .Jaks sie czujecie na dzis ?Znikam bede pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
sioperka brzuszek uroczy 🙂 koszulka też boska 😁

Perelka powiedz mi, czy może kupowałaś tą sukienkę z allegro co Ci poleciłam? bo ja kupiłam - czarną ( znowu... ) i oprócz tego że jest troszeczkę za krótka to super w niej wg mnie wyglądam 🙂 jak na ciążę oczywiście 😉 ciekawa jestem jak by wyglądała ta śliwkowa....

Ja byłam w tesco a tych bodziaków nie widziałam...kurcze, zresztą bodziaków mam dużo, teraz na pajacyki poluję!

do Ikeii koniecznie się wybiorę, ale po tym szaleństwie weselnym co mnie teraz czeka 🙂

co do alergii to cieszę się że jest nas tyle 🙂 na trawę też mam, więc na świeżo skoszonej nawet nie siadam...a ostatnio zapach zaczął mi się podobać, co dziwne, bo też zawsze drażnił 🙂
Ania87 teraz chyba co drugie dziecko nowonarodzone ma alergię, więc nie wiem czy jesteśmy w stanie temu zapobiec....

Dosik napisz coś tam fajnego w tesco kupiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!super ,ze mój brzusio wam się podoba....Eluska ostrzegałam ,że wielki he he przestraszyłyście się pewnie trochę co he he??? co do imienia też bym wybrała Gabrysię 🙂
Ania a co do alergii to ja kiedyś rozmawiałam o tym z lekarzem i mówił ,ze nie ma żadnych sposobów na zapobieganie alergii dziecka będąc w ciąży po prostu, albo będzie maleństwo miało po nas geny ze skłonnością do uczuleń, albo nie wiec nic nie wiadomo.........nie słuchaj teściowej chyba bzdury gada.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak uważam sioperka, że nie mamy wpływu na alergię u naszych dzieci....
tylko nie wiem skąd mi się wzięło to, że w ciąży alergia może na dobre zaniknąć! 🙂 🙂 też jakieś bzdury!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ja kupiłam juz papmers wiec na razie odpuszcze sobie 🙂 To moze tez bym sie wybrała dzisiaj... hm... ?? w srode mam wizyte to zobacze co z moim cukrem a co imienia to ja tez za Gabrysią jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura...nie wydaje mi się żeby wyschły, no chyba że Ci je teściowa wszystkie pootwiera naraz 🙂 tam jest termin przydatności, więc tyle powinny zostać mokre 🙂
ale kurcze, jak to trzeba na promocje zwracać uwagę! w tym Lidlu było chyba 5 paczek chusteczek z pampersa za 19,99zł! a to samo opakowanie w realu za 27zł! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu ja kupiłam takie 4x72 szt za 20zł. pomyliło mi się, ale już sprawdziłam 🙂

Madzia nie wiem...ja byłam zaraz w poniedziałek to było tego sporo...musiałabyś sama zobaczyć 🙂 w tesco też widziałam fajne promocje na te chusteczki! i pieluszki z Huggies'a były chyba po 36zł dla NewBornów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka ,ale masz fajowski brzuszek 🙂 I koszulka rewelacyjna...Zwłaszcza te guzikowe oczyska 😜
Czekoladka mi się i tak bardziej podoba Gabrysia. Agaa , a jak Twoje łóżeczko? Zrobiłaś już coś z nim? Ja poczekam do 26 tyg i wtedy wkleje zdjęcie i podam wymiary do tabelki...Co do imienia mamy problem 🤢
Ja dzisiaj nie śpie od 5 ,ale pojechałam z rodzicami zawieźć siostrę do przedszkola i do znajomych na kawke. I tam się dowiedziałam, że ich 17sto letnia siostrzenica urodziła dziecko ,które ważyło ponad 4,200kg 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Eluś 🙂 nie, moje łóżeczko stoi nienaruszone, tak jak przyjechało...farba i pędzel czekają 🙂 a ja czekam na pogodę żeby móc iść z nim do garażu i tam je poszlifować, albo na balkon...
już sobie obiecałam że na pewno rusze w przyszły poniedziałek po tym szaleństwie weselnym co nas czeka...kurcze, w sobotę rozumiem wesele, jakieś to wszystko poukładane, ale w czwartek?? 🙂 dziwnie jakoś 🙂
4,200? huh.... 🙂 🙂 sporo 🙂 moja koleżanka urodziła tydzień temu dziewczynkę 3,600 i 58cm a normalnie sama była malutka i drobniutka 😁 a znowu większa troszkę koleżanka-dziewczynkę 2,700kg 🙂 znowu brak reguł... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Sioperka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie szal jaki masz brzuchol 🙃 hihih super 😉 i bluzke tez fajna 😉 hihi
Ja bylam dzis u lekarza... wszystko oki, brzuch boli bo.. sie rozciaga, i bo lozysko mam na przedniej scianie czy cos, a dol brzucha i krocze boli bo malutki ma glowke na dole... i nieraz pewnie mnie tam uciska na cos... no i co do wagi dzieci.... moj maly wazy 1270 g hahahah jak mi dr to powiedziala to myslalam ze z kozetki spadne 😜 ahhaha ma 27cm 😜 EHEH wiec nie straszcie mnie prosze takimi duzymi dziecmi bo cos czuje ze ten moj tez maly nie bedzie 😜
A no i data porodu....27,08 takze... znowu sie przyspieszyl.... 😉
Taka smiechawe dzis z lekarka mialysmy hahah wyszlam z takim bananem od niej ze te wszytskie kobity na mnie jak na glupka patrzyly... ahhah 😜

A bylam na zakupach kupilam taki kuferek na przybory do kapania kosmetyki itd...przy przewijaku postawie bedzie zawsze wszystko pod reka 😉 no i te chusteczki... pampersa 2x 72 szt za 7 zl. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...