Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela krakowska, jak masz jechać do tesco to jedź na prokocim duuużżżo więcej niż na kapelance 🙂 ja właśnie wróciłam jestem strasznie zadowolona, jeszcze kupiłam sobie truskawy 2,5 kg i tyleż samo arbuza, a te co mówiły, że nie ma nic w tesco okulary kobiety okulary!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam tu i tu
kupiłam chusteczki pampersa 6x72sztuki za 25zł
ręcznik mega miękki za 21zł
śpiworek - 37,10
body z długim rękawem 0-3 21zł
body z długim rękawem 3-6 21zł
śpiochy 0-3 3 szt 21zł
śpiochy 3-6 3 szt 32,90
i skarpety niemowlęce 5 par za 14zł
a ponieważ nie wiem co będzie wszystko jest uni 🙂 ubranka są bajeczne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu Ania ale poszalalas;D hihih
A powiedzcie mi.... bo ogolnie pajacykow bodow na naramkach , z krotkim i dlugim bluzeczek mam tak akurat 😉 Ale np nie zaloze przeciez tego do pajaca... 🤢 byly takie spiochy jak by na szelkach ?? bo takich nie mam ani jednych, jak tak to lece pedze do tesco 😜

Juz nie pamietam ktoras z was odradzala mi wozek BEBETTO VOLCANO.... kurcze przeczytalam wszystkie str zopiniami.... sa podzielne zdania. Duzo tez jest wpiso w przed 2 lat,i to wlasnie tych negatywnych a teraz wiecej pozytywow...wiec moze to byla kwestia dopracowania szczegolow?? kurcze bo znalazlam str z rankingiem i odrazu opisami. I wszystko fajnie Ale te z ta najlepsza opinia kosztuja prawie 2000 to w zyciu nie stac mnie na taki wozek, a znowu te tansze i z tych co by sie wzglednie nadawaly to kazdy ma jakas wade.
BEBETO akurat przetestowalam na chodniku i na trawie i bardzo dobrze mi sie nim prowadzilo. Karolowi tez sie podoba.... po za tym za taka cene ok 1100 zl z zadnej firmy nie dostane gondoli spacerowki i fotelika w jednym.
JEdynie co to kwiestia wlasnie kol, pompowane czy piankowe.
A to ze ciezki czy duzo miejsca po zlozeniu zabiera czy cos tam.... a ktory nie???
wiec chyba zostane przy tym chyba ze moja madra tesciowa inny sobie wybierze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam ale faktycznie kurde ja mam mało spiochów zapinanych od góryy... to moze jutro jak moj dzięcioł znajdzie czas to pojedzimy bo samej mi sie dzisiaj nie chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂cześć dziewczyny 🙂dzieki za pomoc przy imnieniu 🙂ANIA8888 ALE TEN TWÓJ BĄBEL DUŻY 🙂JESTEM W SZOKU 🤪ja to w sumie mam jak narazie same ciuszki dla maleństwaL body ,pajacyki koszulki,spodenusie,skarpeteczki ,czapeczki i kilka sukieneczek i do kąpieli reczniczki kapciuszki,szlafroczek i nic pozatym a no i kołderka 🙂i 2 misie z kołysanką 🙂a co do wiekszych zakupów to narazie sie rozglądam cenowo ale z kupnem poczekamy jeszcze z miesiąc 🙂także zazdroszcze wam tych łuzeczek że juz je macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam pełno takich śpioszków 🙂 Większość z lumpa 😜 Moja mama ma szał na ubranka dla dzidzi z pluszu więc takich mam sporo. A sama kupiłam kilka takich z bawełny bardziej przewiewnych. My z Krystianem ustaliliśmy, że poczekam z zakupami na niego. Jak wróci w lipcu to do września zdąże wszystko kupić, a i frajde będę miała większą i on też. No chyba, że mnie coś skorci lub trafie na fajną promocje 😁 Jeśli macie np kupować pościel czy coś na allegro, a macie niedaleko hurtownie Nilago to ją polecam. Ceny są takie same a nawet niższe niż na allegro no i do tego trzeba odjąć koszta wysyłki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z zakupów właśnie 🙂
Kupiłam i dla siebie spodnie i co nie co dla maluszka 😁
Sobie kupiłam spodnie takie czarne na gumie fajne przwiewne 🙂
a maluszkowi kupiłam znów 3 pary bodów, 1 śpioszki, spodnie takie ogrodniczki 😁
i przesłodki sweterek an guziczki z kapturkiem 🙂 🙂 🙂
No i z takich akcesori to kupiłam termometr elektorniczny do maluszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się obkupujecie dziewczyny 🙂 ja uziemiona...nie mam auta,a do najbliższego tesco czy innego dość kawał drogi, także poczekam na przyszły tydzień cierpliwie 🙂
Dosik a gdzie kupiłaś te spodnie i ciuszki dla bobo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...