Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pewnie to się da,ale zawsze lekki strach zostaje chociaż nie wiadomo jak bardzo by się chciało mieć już maleństwo przy sobie to strachu nie da się uniknąć .........ja się boję , ze nie będę umiała urodzić i przez to nie daj Boże zaszkodzę jakoś małej........... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madzia nie mysl tak bo tez tak bedzie nastawisz sie na zle a ma byc, dobrze wiem ze nie zawsze jest tak ja przy corce mialam problemy i musieli ja na sile ciagnac i zlamali jej obojczyk i dwoch lekarzy na mnie skoczylo ze az mialam dwie pregi sine bo mala sie zaklinowala wiec nie zawsze jest kolorowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis wstalam o 10.30, i wlasnie przeczytalam 25stron waszych wpisów 😁 rozkręcacie się. idę coś ugotować.. ale mo smaka na truskawki zrobiłyście, a nie mam gdzie kupić dziś 🤨 wczoraj bylam w tesco i widzialam żółtego arbuza, nigdy takiego nie jadłam, dobre to? może któraś miała okjazję? myślę o nim od wczoraj, a tesco daleko, hmmm , moze skocze dzis do sklepu po jakies owocki, martwie sie ze ta moja niunia taka malutka, moze sie zle odżywiam czy co. za t 🤨dzien mam badanie wiec zobaczymy ile urosła, ale ta 🤨k delikatnie kopie ze chyba nie wiele, mąż jeszcze nic nie wyczuwa przez brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki perelka, juz mi przeszla ochota, pracowalam kiedys przy zboiorze melonów i do dziś pamiętam ten smak i zapach, od tamtej pory juz nie przepadam za tym owocem, ale na truskawki dalej mam ochote 😁 chyba ze by mnie ktoras zniecheciła, tylko jak? w tym roku jeszcze nie jadłam.. kurcze musze kupic przy njalblizszej okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela ..obie Elunie :0 hihi pieknie brzuchole 😉)) 🤪
A Loli ja tez mam nizko brzuszek wiec nie jestes sama 😉)
Ale wy wszystkie macie makie okraglutkie te brzuchole a ja szpiczasty.... 🤨
Co do dentysty, to ja czasem czuje bole ale to pewnie od slodkiego,albo jak zimne zjem bo na szczescie bylam przed ciaza u fajnego bentysty.... ale w szoku bylam jak na 1 wizycie zrobil mi wszystkie zeby za jednym zamachem czyli.. wyryl mi przez cala str ok 4 5 zebow 1 wielka dziure zablombowal i git 😜 hehe
a dentysta szkolny to najwiekszy koszmar!!!! DENTYSTA SADYSTA 😁 😁 😁 😁 ahahha my mielismy taka jedze..... az mnie trzesie jak o niej pomysle...brala na hama i zdrowe zeby rozwiercala na maksa blombowala wyrywala na zywca jak mi kiedys kanalowe robila to myslalam ze iga mi brode przebila tak na chama robila.
A ortodata... masakra!! koszmar.... mi tak paparacik rozkrecila ze jak go zciaglam bo mnie szczeka bolala to nie moglam go wetkac zpowrotem a przez tydzien jest nie moglam normalnie KOSZMAR... za zadne skarby bym nie poszla do dentysty teraz.... 😜

A co do porodu... hhhmm.. juz tyle kolezanek do okola rodzilo w ostatnim czasie opowiadaja i ja jestem przygotowana na kazda ewentualnosc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do dentysty to ja przed ciaza wyleczylam wszystkie ząbki i mam spokój, ale nie radziłabym znieczulenia w ciazy, nie znam sie na tych specjalnych dla kobiet w ciazy, nie wiem jakie dostala moja znajoma ale sparalizowalo jej pol twarzy po tym a nie mogli jej dac na to lekow no bo ciaza, omeczyla sie az do porodu, tylko jakies masarze itd, w sumie nie wiadomo po czym ale najprawdopodobniej po dentyscie wlasnie, nie chce was straszyc bo moze to bylo takie zwykle znieczulenie a nie jakies specjalne, pewnie dentysta niedoinformowany jakis. ja tam narazie sie nie wybieram, dopiero po porodzie sprawdzic jakie tam uszczerbki po ciąży są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ta moja klawiatura glupia jest ciagle jakies inne literki wskakuja.... 😠
co do tego arbuza to tez mi nie za bardzo smakowal, Dzis kupilam truskawki...nie sa takie wyrosniete ani nic takie normalne wygladaja, od starego dziadka na targu wiec mysle ze nie sa az takie sztuczne jak te wielkie pieknie wygladajace 😜 ehhe a za pol kg dalam 4zl wiec tanio mi sie wydaje 😉

A no i czytalam ze ktoras pracowala w butiku jako stylista-sprzedawca..... koszmarrrrrrrrrrrr !! ja pracowalam w galerii nieraz po 10 h cale weekendy itd z meska odzieza... kosmos! nigdy wiecej!! juz wole jakies kaprysne panienki obslugiwac niz facetow! Nie dosc ze sie podwalali udawali jakis maczo, potrafili wychodzic na sklep w samych gaciach, trzeba bylo ich mierzyc ( spodnie - czyli nogawki pas itd) bo nie znali rozmiarow to te laski co z nimi przychodzili to by mnie tam zamordowaly jak by mogly. A jakie wymogi mieli niektorzy.... maatkoo 🤢
Potem przebranzowila sie szefowa na buty.... dla starszych osob i dla takich na maksa dzianych... okropne.. zima to jeszcze ale lato... babcia nie moze sobie poradzic i prosily o pomoc imusialam zakladac jej buty na te .... nogi.. masakra.Albo te dziane lekarki adwokatki itd jak przychodzily po buty..mmmmm..zal! A tez ciagle stac na bacznosc ani sie usiasc ani nic bo kamery, cos nie udalo mi sie sprzedac to opierdol ze za maly utarg ze cos. zjesc nie mozna bylo nic cieplego tylko same hinskie zupki, bo odrazu awantura jak zamowilam sobie obiad kiedy pracowalam 10 h nikt nie mogl przyjsc nawet czesc powiedziec....
A z tym jedzieniem to bylo najgorzej ja glodna na maksa a corki szefowej siedzialy na zapeczu zamawialy sobie pyszne jedzenie jak ja jadlam te proszkowane jedzenie i do mnie z tekstem ze one by nie mogly takich rzeczy jesc.... 😠 😠 to kurwica strzelala... Ale jak sie zbuntowalam i przestalalm lizac dupe to wylecialalam... i dobrze bo marnie placili.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego smaka zrobiłyście mi na truskawki że kupiłam pół kg 🙂 ale musze się z mężem i matką podzielić, bo zaraz do mnie przyjdzie... 😜

kurcze, a wiecie jakie u nas w mieście poruszenie?
http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/434374,nikt-nie-przypuszczal-ze-lekarka-mogla-byc-pijana,id,t.html
poczytajcie...to cholera o moim szpitalu w którym zamierzam rodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly bardzo ładny brzunio 🙂 rośnie sobie rośnie 🙂
a Twój Eluska to taki malutki jak byś się tymi truskawkami objadła 🙂 ja takiego to przed ciążą nawet nie miałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabić!! a już na pewno pozbawić możliwości wykonywania zawodu! znam tą lekarkę! wprawdzie nie byłam nigdy u niej, ale wiem która to! jak można! biedni ci rodzice i te dzieciątko ze szramą na całe życie!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta lekarka to jakiś dramat!!! Nawet jezeli zadzwonili po nią i wiedziała ze piła to mogli dac kogos na zastępstwo a nie robic CC jeszcze nawalona... dramat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...