Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiecie co tak teraz pomyslalam... ze takich grzechotek itp nie warto kupowac bo to potem ci goscie co przychodza ogladac dzcie dawaja przewaznie jako drobny prezencik 😉 i sie z tego robi masa niepotrzebnych kojdow 😜
A np ktos od waszch znajomych robil ten BEBY SHOWER czy jak to tam sie nazywa?? ze przed porodem dawaja prezenty robia zabawe? itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik no jezeli chodzi o mnie to naprawde sporo.. Pomijam juz ze jak kupuje cokolwiek to sama bo ten osioł tylka nie raczy ruszyc i mnie dzisiaj juz tak wkurzył ze dramat.... grrr....... 😠 ale tak to dzisiaj moze kupie juz łózeczko i materac i pewnie bede musiala przemalowac bo mi sie strasznie podobaja białe łóżeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie.. i z tymi ciuszkami tak samo, na bank jakas ciotka babcia czy kto tam kupi jakies body czy pajacyka albo cos.... 😜
A mo ogolnie brakuje kosmetzkow, wanienki, rozka, poscieli termometr i termosik do butelki no i wozka fotelika do samochodu u was tez jest tak te bez tego nie wzpuszcza ze szpital?? .. no i zaczynam sie ogladac za rzeczami mi potrzebnymi do i po porodzie... gatki jednorazowe, podpaski te wielkie =eeehhhhh ☺️ i nie wiem co z tym laktatorem... ale to sie zobaczy w trakcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie kupisz odrazu bialego?? a jesli chodzi o OSLOW.... to moj to samo... 😠 a jak cos kupuje sama to jest zly ze on tez chce cos kupic i wzbrac dla malego... ale go zatykam jak mu mowie ze sklep jest 2 ulice dalej i moze isc kupowac co mu w reke wleci nikt mu nie broni... a jak mu sie nie chce isc to jego pech 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje wam za te rozne tabelki 😉 ale tez juz sama nie wiem jak to liczyc no ale chyba od 27 tyg zaczne liczyc 7 miesiac 😁 bo co 😲
Kurcze juz wszystko posprzatalam i wlasnie jem tosty z serem bo zsluzylam wysilkiem 😉
Jeszcze tylko musze przygotowac obiadek i na tyle 🙂
Anulka8888 tutaj w angli to jest normalka pamietam jak pracowalam w pizzeri i matki sie wlasnie schodzily na takie imprezki 😉 mnustwo prezentow pogaduszek i cos zjesc oczywiscie , super sprawa , ale ja niestety nie mam tutaj tylu znajomych zeby ich na cos takiego zaprosic, bo to wsumie same kobiety na takim spotkaniu sa 🙂 😞
Szkoda ze my sobie wszystkie wspolnie nie mozemy takiego PARTY strzelic napewno bylo by wesolo i kanapki w jajku by byly 😁 z 10 kg truskawek i z 5 arbuzow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ania8888 też słyszałam cos że bez tego nie wypuszczają.
Mnie też brakuje kosmetyków, rożka, kocyka, butelek takich większych, troche ciuszków
tak w sumie czesto mi sie cos przypomina co jeszcze potrzeba 🙂
boje się ze wkoncu o czymś zapomne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakie one sa papierowe czy jakie?? jak nigdz takiego czegos na oczy nie widzialam.
A tu w szpitalu dawaja gaze miedzy nogi i tyle... nie pozwalaja nosic majtek.. ale ja tam sram nie bede jakims czyms miedzy nogami lezec... wogle jak jak do dziecka trzeba wstawac przeciez... ehh masakra. a gdzies pisalo ze dobrze jest miec ze soba suszarke taka co delikatnie dmucha zeby recznikiem szewkow nie haczc po kapieli to tzm sobie mala suszyc... wogle jak sobie nie wzobrazam kapac sie taka obolala sama, a tu ponoc nikt nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tez tak słyszałam. Trzeba sobie samemu radzic i tyle.. eh. Ja tez sie musze wkoncu zorientowac co potrzeba do szpitala i zaoptrzyc sie w rzeczy dla siebie po porodzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieka w polskich szpitalach to jest w ogóle poniżej krytyki 🥴
Koleżanka mówiłą mi że rodzłą tutaj nie daleko mnie w szpitalu w Zabrzu, to pielęgniarki były potwornie nie przyjemnee a na porodówce to już szkoda gadac 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm te co ja mam sa one zrobione z takiej jak by siateczki bawelnianej cos takiego jak nie raz na podpaskach jest taka powloczka cos takiego

http://www.bobas.pl/produkt_min4/33_1.jpg
http://www.bobas.pl/produkt_min4/33_2.jpg

Sa rózne ale widzialam na allegro bardzo fajne:
http://www.allegro.pl/item1007020214_slim_lift_wloskie_majtki_poporodowe_wyprzedaz.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...