Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
Ja dzis troszke puzniej bo moj nachwilke w domku zostal, dzis puzniej do pracy poszedl 🙂
A jesli chodzi o te lezaczki to bardzo fajne i mi sie podobaja oba 🙂
Mnie jeszcze lekko pobolewa noga ale jakos ujdzie 🙂
Monia ooo a gdzie to za 3 funciaki taka okazje zlapalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiadomość która do Was pisałam gdzieś zgubiłam...pewnie znowu w innym wątku sie znajdzie 🙂

Madzia dużo sprzedanych tych leżaczków mają, ale zobacz ile też negatywów...szukam innego sprzedawcy 🙂
260zł w sklepie??? o kurde, tos ie opłaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60funtów? x4zł to jest droższy niż na allegro u nas...?!
hmm dziwna ta anglia 🙂 coś tam macie tańszegto tak że zwala z nóg a reszta drogie... 🙂 ale to się chyba pośrodkuje i i tak wychodzi dla Anglii na plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam to szczęście , że u mnie w mieście jest sporo komisów, lumpeksów i hurtowni. Dlatego mogę sobie trochę zaiszczędzić w komisie a pozwolić na coś lepszego w hurtowni. Jutro połażę za kosmetykami jak zdążę...I kupię trochę tych pierdółek dla malucha. Już się nie mogę doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu tez sie nie moge doczekac wlasnie tego wszystkiego, ale nie dosc ze czekam na pieniazki to zaniedlugo czeka mnie tez rowniez przeprowadzka ;/ i kurde jak teraz nakupie to puzniej z tym wszystkim sie przeprowadzac bedzie oooj bedzie ciezko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli musicie jeszcze trochę poczekać...A my już chyba mamy całość pieniędzy na długi 🤪 🤪 🤪 Troszke mamy na koncie i jeszcze kilka tysięcy ma nam szwagier przywieźć bo przyjeżdża na kilka dni do Pl. Zostaje więc tylko głupie CO i na bieżące wydatki i raty kredytu zarobić 😁 A kto wie....Jeśli wytrzymamy i posiedzi tam dłużej to i może na jakieś meble czy mały remont do tego naszego nieszczęsnego pustego mieszkania się zarobi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki grrr.. ale mam dzien .. Internet działa jak kupa kompletna 😠 😠 Ledwie co dałam rade wejsc na forum.. Ehh i dodatkowo dzisiaj zaczyna sie 27 tydzien a moj brzuszek ani o centymter nie urósł 😞 Czyli zostaje 89 cm.. AA i w tesco od jutra beda pajacyki dla maluchow za 2 szt 11 zł 🙂 Tak informuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki 🙂 widze ze dalej zakupki hehe ja ide dzis do lekarza ciekawe co mi powie boje sie stanac na wage 😉 siedze i zajadam sie truskawkami zeby za duzo nie wazyc hihi moja mala ma dzis urodzinki jaka zadowolona byla rano byscie ja widzialy musze jej cos kupic tylko nie wiem co hmmm,moze cod doradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co nie orientuje sie narazie w ogóle na tych leżaczkach ale moja szwagierka ma dla malego takie cos chyba z fisher prica własnie ze to jest hustawka i na nia zaklada sie taki lezaczek wlasnie, moze stac na ziemi albo na tej hustawce jest zawieszony i naciska sie guziczek i sie buja sama delikatnie i moze tez grac do tego. ja malego pilnowalam jak mial pol roku to jeszcze sie nadawlao bo juz sie krecil a tam sa pasy do przypiecia dzidziula jakby co zeby nie spadł, i karmilam go w tym lezaczku jak na ziemi stał. spoko sprawa, moze to odziedzicze 🙂 ale jak nie macie jeszcze to moze cos takiego warto kupic. 2 w 1 w sumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam 🙂 w sumie nic ciekawego...zajęcia teoretyczne w poniedziałek, a praktyczne w piątki. dostałam mase jakichś gazetek i zniżkę do sklepu dla dzieciaków 🙂 może skorzystam 🙂
macie gdzieś tam koło siebie ALDI'ego? dzisiaj byłam po raz pierwszy...i ostatni! żałośnie tam jest! wybór marny, a do tego te niemieckie dziwne rzeczy spożywcze...i kalafior za 4zł! 🙂 więc nie wiem czy aż tak taniej tam jest... 🙂
ooo taki bujaczek 3w1 jest fajny 🙂 ale u mnie odpada, za duży i troszkę za drogi.

Loli to Ty masz nk?? bo Cię znowu szukam i ni ma Cię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...