Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli Kochana, ja wiem jak to jest za granicą tez była sama chwilę we włoszech, wiem jaka to tęsknota, dosłownie za wszystkim, ale gagatku nie jestes tam sama masz swojego mena 🙂 no i niunia się nie długo pojawi 🤪 bedzie sie kim zająć, a w jakim Ty mieście mieszkasz, jezeli moge zapytać?
i Widzisz Ty tęsknisz ale nie masz możliwości sie z nimi zobaczyć teraz a moi mieszkaja naprawdę nie daleko i poprostu nie chce im sie nas odwiedzić - bardzo przykre naprawdę zawsze myślałam ze jesteśmy zżytą rodzinką, nigdy bym sie nie spodziewała po nich czegoś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania dziekuję za zaproszenie, juz zaakceptowane 🙂
aj to faktycznie w tak duzym miescie ciężko znaleźć bratnią duszę bo wszyscy zagagniani jak cholercia i nikt nie patrzy na drugiego człowieka ale wierze ze w koncu jakiś pozytywnie zakręcony babiszon się znajdzie i tam 🙂
No! a to juz całkiem nie długo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha! dobre Ania z tym wysrodkowaniem 🤪 Eluska wiem ona to w ogóle młodzik, ach przypomniałam sobie kiedy i my z mężem mielismy po tyle 🙃 dwa dziki normalnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dodaję fotek, bo aparatu nie miałam 🙂 🙂 🙂 a teraz mam to będę dodawać, tylko się muszę fajnie ubrać i uczesać hehe

Elu Ty to w ogóle super laska jesteś 🙂 jeszcze wyższa ode mnie, a prawie o 20kg chudsza 🙂 tez tak chce po p orodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde znów tu weszłam 🙂 ela ja o 63 to moge pomarzyc nawet bez ciąży, a wzrostu 172, ale tak jak i aga twierdze ze wrócę do wagi z przed wesela, tak powiedzmy z rok przed weselem mi odpowiadała, było wtedy coś pomiedzy 75-80 i tak 75 by mi w zupełności wystarczyło.. no ewentualnie jakbym sie w to odchudzanie wciagła to 70. ale narazie pomarzyc.. no ale póki co do 100 nie dobiłam czyli jakiś sukces jest,a ten mój mężul sie ze mną założył że dobije 120 w ciąży, wredniak jeden, nie mam owy o takiej wadze!!! przegra 3 miesiace wstawania do dzecka w nicy 😁 tylko pewnie pozniejsze miesiace bo cyca mu przecież nie pożycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj co Wy takie z tym wzrostem? ja mam 173cm i kiedyś bardzo cierpiałam z tego powodu 🙂 kompleksy na masakrę 🙂 i dałabym wszystko żeby być taka niska jak większość z Was 🙂 a teraz? czasem też tak jest że marzę o tym żeby mieć z 5 cm mniej.... 🙂 ale już sie przyzwyczaiłam 🙂 czyt.zmądrzałam 😜 wysokim też jest źle na świecie... 🙂 jedyny plus to na koncertach wszystko widać 😜 ale co mi teraz po koncertach? 🙂 🙂 🙂 aaa i może przez tą moją figurę będę miała podobno poród łatwiejszy?! tak lekarz powiedział....ciekawe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się uśmiałam jak zobaczyłam ten Twój komentarz 😁
Anula ma problem z pisaniem na brzuszku...dlatego jej nie ma 😞

ejj zaraz Wam napiszę co mi dzisiaj położna dała w szkole rodzenia za listę co mam zabrać ze sobą do szpitala!! padniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEZBĘDNIK PORODOWY:
- majtki jednorazowe 3 szt,
- podkłady jednorazowe 6 szt!!!!!!!!!
- lewatywa 2 szt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! what???
- koszule nocne 2 szt
- szlafrok
- kapcie,
- papier toaletowy 1 szt ( pewnie w razie sraczki to dwie sztuki??? szpital nie ma papieru??? )
- podpaski duże,
- pieluchy jednorazowe ( dla położnicy - 1 op --- nie rozumiem o co chodzi?? )
- sztućce, kubek,
- termometr
- maszynka do golenia 😜
- karta przebiegu ciazy,
- mala kosmetyczka ( broń Boże wziąć dużą!! )
- woda niegazowan

NIEZBEDNIK DLA DZIECKA:
- pieluchy jednorazowe ( 3-6 kg - 1 pacz )
- pieluchy tetrowe 3 szt
- oliwka
- krem p/odparzeniom,
- plyn do mycia noworodkow,
- szczoteczka do włosów

a co mnie rozwala najbardziej to na dole tej kartki pisze:
UWAGA! zabrania się wnoszenia na sale porodowa i oddział położniczy toreb prywatnych. rzeczy zbedne beda oddawane rodzinie lub przechowywana w szatni pacjentow. powyzsze zaleceina są konieczne dla zachowania reżimu (!!!!!!!!! ) sanitarno - epidemiologicznego, a tym samym bezpiecznego pobytu pań i noworodka w szpialu.
amen......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...