Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sioperka to super że wszystko wporządku z maluszkiem od bratowej 🙂
widzisz nie można zawsze odrazu brać najgorszej myśli 🙂
ja własnie od znajomej wróciłam, troche se poklachałyśmy ale zaraz znów na 18 jade
do kosmetyczki :P ale mówie zajrze co tu u was ale tak cichutko widze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh widze ze kazda cos humor nie taki ☺️
Elus a Ty nie placz mycha 😘
Dzis to jest normalnie nie do wytrzymania... siedze i poprostu ze mnie leci 😞 jak bym spod prysznica wyszla... w dodatku maly albo sie napina albo takie jakies szybkie kopy daje jak kiedys... chyba tez juz ma dosyc 😞
Moj dzis w domu... przyszedl z kolega i powiesili szafke w lazience wkoncu, lozeczko skrecili 🙂 😁 troche po przestawiali 🙂 takze czekam tylko na Marcelka 🙂
I z ta praca to jutro prawdopodobnie tez bedzie mial wolne.... 🤢 Ale na szczescie dzwonili do niego z propozycja pracy na tirach na fermie drobiu 🙂 czasem tylko by jechal na wegry na 3 dni albo do szczecina na 2 🙂 a tak to ciagle do domu by wracal i weekendy wolne 🙂 placa stala pensje 1700 plus diety za wyjazdy 🙂 takze o wiele lepiej niz tu gdzie ma na godzine 🙂
Jutro z rana jedzie ustalic wszystko co i jak i czy faktycznie tak sie oplaca 🙂
Te skurcze niby przeszly...teraz kilka znowu mialam... ehh 🤨
Spakowana kompletnie, i maly tez 😉


A Wam jak dzien mija??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh dziubasy ... ta pogoda nas wykonczy, psychicznie bo kazdy zmeczony i chodzi nabuzowany czy jak tam... i fizycznie bo przeciez to sie tak nie da 😞

Net mi znowu cos szwankuje bo wyczerpalam swoj limit pamieci na miesiac ale jak znowu zacznie chodzic to Wam przesle fote lozeczka 🙂

lece sie polozyc bo nie idzie udygac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania no to tylko pozazdroscic wszystkiego ze masz juz wszystko ogarniete 😞

Ela ryczec to mi sie tez chce 😞 ehhh masakra moze jutro bedzie jakis lepszy dzien 😞

Lece na jakies zakupy obiadowe 😞 bo ciemno w lodowce swiatlo sie pali ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nastrój tu dzisiaj panuje... Uhh.. a mnie moj wkurzyl dzwonil przed chwila i mowi ze raczej obiadu jadł nie bedzie i ze musi jechac do siebie. 😠 a dlaczego to mi nie powiedział... A ja siedze i rybe robie! Grr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik dobrze ze z twoja bratowa jest wszystko ok.ale im maleństwo strachu narobiło 😞ja też jakiś mam humor beznadziejny 😞 😞 😞chyba za bardzo sie przejełam wczorajsza wizytą 😞 😞 😞cały dzień przeleżałam.brzuch mi sie co chwile napina spuchnieta jestem jak balon 😞ani obiadu ani mieszkania nie ogarnełam 😞i jeszcze prasowanko wyprawki ...eh kiedy sie ten dzień skończy 😞 😞 😞 😞ten mój osioł tez mnie wkórza zero zainteresowania 😞 😞 😞pojechał sobie do znajomych a ja siedze sama w 4 ścianach.wczoraj to samo głowa mi peka a on muza na ful,zero zrozumienia on jest zawsze najważniejszy 😞 😞a póżniej przylazł piany i przyprowadził jaiegos pianego kolesia,mógłby przynajmniej uprzedzić,to bym sie przykryła 😠 😠 😠dupek 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuu ale tu cisza.....czekoladka ja chyba też pierwsze pranie do szpitala zrobię w płatkach mydlanych ,a dopiero później w proszku jelp'a......byłam u mamy po moją torbę i niedługo też będę ją kompletować....OC dziś zapłaciliśmy hmmm i kasa znika..... 🥴 🥴 🥴 🥴
ale to się jakoś da 🙂idę robić kolacyjkę do jutra dobranoc nerwuski 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekoladka jednak na chwilę jeszcze wróciłam ,bo mój stwierdził ,ze sam zrobi nam kolację no a ja jestem jak najbardziej za he he......a co do bratowej to to moja nie dosika he he 😜 😜 😜 😜 no i u mnie też już nie jest aż tak gorąco ,bo trochę popadało....przynajmniej będzie się dobrze spało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Porąbało tych chłopów czy co? Mnie mój poucza, że przeklinam. Proszę go, żeby tego nie robił bo i tak się oduczyłam już bardzo. Ale on na złość mi zwraca uwagę i droczy się ze mną. A ja nie jestem w nastroju do przekomarzania. On wypoczęty, jedyne co robi to chodzi do pracy, żyje i tęskni. A ja? Martwie się o małego, w domu też nieraz dadzą popalić, pies mój ma już łysy tyłek i nie wiem już co mam z nią robić. Jestem już na skraju wytrzymałości i ostatkiem sił się powstrzymuje, żeby mu nie powiedzieć weź ty już tu wracaj bo ja nie daję sobie rady z tym wszystkim, a też chciała bym choć chwilę odpocząć i się nie martwić przed porodem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly ja niestety wiem z doświadczenia ,że faceci w większości to straszni egoiści...więc doskonale cię rozumiem i też z drugiej strony podziwiam ,bo ja bym chyba zgłupiała......ale wiesz musisz to wytrzymać już tyle czasu dałaś radę ,ze i te ostatnie tygodnie musisz mimo ,że jest ciężko wytrzymać.trzymam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzucha, cholernie mnie boli dół cały az sie poce masakrycznie sie wystraszyłam miałam 5 takich 😞
teraz chwila spokoju oby się nie powtórzyły jejku 😞
tak się bałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik spokojnie kurcze niech tam aTwoja dzidzia jeszcze posiedzi. Elus dasz rade juz nie długo. Eh.. moj mnie tez wkurzyl bo przyjechal dał koszule do prania i pojechał do domu. Bo niby sie chce umyc u siebie i wyspac. Srututu kurwa mac! o jakies popierdzielone gry chodzi o nie o spanie. Normalnie bym go zabiła i jeszcze obiadu nie bo on jadl drozdzowki w pracy! To niech sie w dupe pocałuje i nie wiem po co mi tyle ryby bylo potrzebne i ziemniakow. Dramat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naszczescie jak narazie mieneło, oby jzu nie wróciły te skurcze 😞
Eluskaa a co Twój to maniak gier ? ;>
spokojnie, ale fakt faktem tez bym sie wkrzuszyła na niego ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...