Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja od rana szukam weterynarza ,który ma laboratorium i zrobił by badania Lunie 😞 Dzewczyny czemu tyle problemów mi się zwala na głowę właśnie teraz????? Ona ma już łysy plac na tyłku. Wylatuje jej całkowicie podszerstek a zostają tylko te długie kłaki. I znowu tak się drapie , że masakra...Zmarnowałam tylko czas i pieniądze u tamtego weta. Dieta też jej nie pomaga. Bardzo chciała bym w końcu trafić na weterynarza, który wykona jej jakieś wyniki i postawi jasno diagnozę żebym wiedziała na czym stoję. Serce mi pęka jak na nią patrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten debil wiecie co mi wczoraj napisał? Po tym jak mu powiedziałam, że ma przestać mnie zmieniać to napisał , że dobra to ja sobie ide porobie coś innego bo widzę, że nie w humorze jesteś, to się wycofuje, nie przeszkadzam itp. To mu napisałam szerokiej drogi. I się nie odzywałam. Bo mało mam tu problemów jeszcze on mi będzie dowalał? Po kilku godzinach napisał sms, że mnie przeprasza, że ma czasem takie podłe podejście i że się za to wstydzi, że nie chce mnie zmieniać bo mnie kocha taką jaka jestem itp. Nie chciało mi się z nim gadać. W dupie mam jego przeprosiny. To pisał co chwilę no odezwij się itd. A jak nie odpisywałam to wiecie co mi napisał? WIESZ CO...CHCESZ MILCZEC...TO MILCZ...NIE MUSISZ ODZYWAC SIE DO MOJEGO PRZYJAZDU.PA 😮Napisałam mu tylko wedle życzenia. A on do mnie, że oj proszę cię musiałem coś głupiego palnąć żebyś odpisała. Kocham Cię i tęsknie. 🤢 Nosz kurwa kretyn...Mój ostatni sms do niego brzmiał, że nie jestem jakąś kukłą żeby tak ze mną pogrywał.

Dosik a Ty jak się dziś czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj dziewczyny, jakie Wy tu humory wczoraj miałyście! 😞
Eluś a Ty mi nie mów że to co się z Tobą dzieje, że on Cię wq to nie są hormony ciążowe 🙂 że nie masz humorków, bo właśnie to wychodzi.... 🙂 a to że masz kupe na głowie to każda z nas wie i podziwia, bo nie jedna by sobie rady nie dała! jak dla mnie to jesteś silna babka i czasem tylko Ci, tak jak każdej z nas 🙂 odwala i ponosi.
a wiem co mówie, bo myślałam że wczoraj wybuchnę! najpierw ten pieprzony przewijak, mój mąż który znowu zero zainteresowania 'bo on się nie zna na przewijakach" - a ja się niby znam tak??
później przyjechała moja mama ( która ostatnio dziwnie się zachowuje, bo wpieprza jak głupia lizaki (??????) ) 😠 i bierze takiego lizaka tak go okręca w buzi, że patyk zostaje jej w ręce, a ona cała tą kulkę ma w buzi i do mnie mówi!!!!! nosz qrwa! 🙂 i do tego ten lizak barwi na czerwono!! aaaaa mi się podniosło ciśnienie jak ją zobaczyłam! jak wróciliśmy wieczorem do domu to znowu wyciągnęła tego lizaka i je go w ten sam sposób przy moim M.!!! 😠 😠 😠 a to serio nie wygląda apetycznie jak starsza kobieta je GŁOŚNO lizaka!!! 🙂 wyobrażacie sobie?? fuj 🙂 tak mnie to wyprowadziło z równowagi, że myślałam że wybuchnę!! zadzwoniłam do mojego, naryczałam na niego, że jest nieodpowiedzialny i się nie interesuje i ze mnie dzisiaj wqrwił...
dzisiaj jakieś popieprzone sny o moim szwagrze, który niby to jest z dziewczyną, niby nie! i w tym śnie mi mówi że nie jest, a widzę na jego szyi malinkę 😜 i się obudziłam przed 7. cała spocona i zła 😜 na szwagra????? 🙂 🙂

i niech mi ktoś powie że hormonów ciążowych nie ma! bo ja się czuję skołowana strasznie! do tego ten gorąc!! masakra 🙂 na szczęście jutro jedziemy na nasze małe wakacje...

bobas fajnie Cię zobaczyć 🙂

sioperka aleś tu strachu napędziła 🙂 dobrze, że wszystko się ok skończyło 🙂

Loli nadal kciuki trzymamy, ja też niebo i ziemię poruszyłam żeby Wam pomóc
Dosik może ze zmęczenia te skurcze? ja wczoraj wieczorem też coś miałam...aczkolwiek nie wiem czy to nie skurcze jelitowe, ale dzisiaj jest na razie wszystko ok
buuterfly ajjj ta Twoja Luna! jedź do weta i powiedz że to co dawał to nie działa, a jest jeszcze gorzej! 😞 i się laska nie denerwuj, bo super z Ciebie dziewczyna,a klnij se ile chcesz 🙂 Franek nie rozumie...jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
Widze ze humory znowu zajebiste.... ☺️ to tak jak u mnie ☺️
Dosik mowilam ci ze pojdziesz z nami na odszczal... 🤨ale tak bez smiechu to uwazaj na te skurcze, ja znowu wieczorem tak mialam i sie pocilam tez i patrze na zegarek w razie co zeby nie bylo ze sa za czeste a ja glupia przegapie wiec tez w razie co to sprawdz...
Ela ci faceci sa pojebani!!!!!! 🤨 😞 zal kuzwa.... gdyby ich nie bylo bylo by o wiele lepiej..laski by sie zarly ale nie tak az traktowaly! A nim sie nie przejmuj... nie warto... 😘 widzialas za szybko powiedzialas ze jest inny niz nasi... a facet to facet kazdy, chwa w sobie hama i rozpieszczonego bachora.

LOLIII rozmawialam z ta kuzynka... i bedzie pytac znajomych i postara sie pomoc jak tylko moze, ale chce wiedziec dokladnie gdzie teraz mieszkacie, albo gdzie chcecie mieszkac , albo gdzie Twoj pracuje zeby w miare mozliwosci zalatwila cos w tym rejonie jak by sie udalo...Aga mi napisala ze czarna linia metra ale ja sie nie znam i mi to nic nie mowi zeby jej jakos wytlumaczyc.

A co do facetow CD 😠 zal kurna fakaaaa!!! wczoraj sie zle czulam itd...
Karol byl w domu skrecal te meble...i wiedzial o tym...poszlismy potem do znajomej dac bajki dla jej corki... ten sobie piwo wypil 1 2 ....mowie ze wiecej nie bo sie zle czuje zeby w razie co byl dyspozycyjny. a ten jeszcze 1... ja ledwo siedzialam podnioslam dupe i do domu ten ze mna. polozyl sie spac ja robilam obiad. Budze go raz 2 3..nic... zjadlam sama. On potem sie obudzil i sam sobie obiad zrobil 🤢 mojego nie ruszyl bo ze nie chce.
wstal z lozka to ja sie polozylam... a on przylecial i zmorda ze mam mu zejsc bo on tu lezy... 🤢
A ja nic... to sie polozyl do lozeczka marcela 😠 😠 😠 idiota!!!
potem ze on idzie do mamy, ale chce kase... Zabral grube i mowie mu ze nie wierze ze nie pojdzie na piwo potem zamiast odrazu do domu....
To na mnie zaczol wrzeszczec ze Zgubilam mu papiery do pracy, ze musial lozeczko skrecic, ze udaje ze sie zle czuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no pojebany!!!
zaczelismy sie klucic w huj.... zaczelam ryczec a ten mi dopierdala dalej ubralam sie i wyszlam, zabral mi klucze i potem wieczorem dzieki tesciowej mnie wpuscil do domu 🤢
Bo on chce rozwodu itd bo go traktuje jak smiecia... 🤢
Kurwa czym?????? ze go prosze o pomoc? ze sie zle czuje ?? czy ze obiad stal a on sobie swoj zrobil??? 🤢
Normalnie zal laski w huj.... ale z jaka on to zloscia mowi to idzie sie bac...a przy tesciowej sie poplakal bo ja jestem taka niedobra ... 😮
Niby pogodzeni, ale gada ze mna jak z kolezanka...

AAAA TAM PIERDOLIC WSZYSTKICH FACETOW!!!!!!!!!!!!

PErelka jak tam Twoj w pracy dzis?? bo ten znowu wolne....i cos mi sie wydaje ze bez slowa poprostu go zwolnili... bo on dzwonil pisal sms i nic nie odpowiadaja.... zal normalnie z ta robota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak czytam co ten Twój Karol wyprawia po alku to strasznie mi żal 😞 niektórzy faceci to w ogóle nie myślą.... A po alku to im kompletnie odbija 😞 przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo Agaa to Twoja mama niezla.. hahaha jestem ciekawa jak taka dojrzala kobieta wyglada z lizakiem ktory barwi???????? 😜 😜 😜 🤪 hehehe
eh ten przewijak Ci sie powinien snic 😁 😁 😁 a nie tam szwagier 😜 chyba ze przystojny??? 😁
Aaa no i kolejny facet ma "dalna" i wszystko w d... ehhh masakra... 🤢 A mowilam ze lepiej zostac lesbijka 😜


Ale to jest huj co moja tesciowa wymyslila wczoraj za madre rzeczy....:
- ze sie za wyzywajaco ubieram i karol jest zazdrosny dlatego robi mi wojny.... hahahah 😁 pizgam
JAK KOBIETA W CIAZY MOZE BYC ZBYT WYZYWAJACO UBRANA???? BO JA NIE ROZUMIEM... 🤨 😜
ze nie mieszcza mi sie cycki we wszystkie bluzki??? czy ze nosze krotkie spodenki?? albo w domu tylko bluzka bez stanika jak nikogo nie ma?? bo nie czaje.... czyli co mam chodizc caly czas we workowatych sukniach po szyje???? 🤢 😮
- ze powinnam czesciej Karolowi dawac seksu... bo on jest nie wyzyty i wyladowuje sie zloscia... a sex jest najwazniejszy 🤢 😮
.....czyli co?? mam sie zmuszac jak nie chce zeby on byl szczesliwy??????? 😮
- ze tesciu i szwagier zamieszkaja na zime w naszym wynajetym mieszkaniu a my mamy isc do niej na 1 maly pokoj.. 😮 😠 😠 😠 bo tu jest piec i cos tam cos tam....ze wozka na parter nie dam rady wniesc( A ONI KURWA NA 1 PIETRZE MIESZKAJA TO DAM????????? 🤢 🤨:huh 🙂
a jak sie skonczy zima to mamy spowrotem tu sobie wrocic...
ONA JEST NIEPOWAZNA.... Urodze tu pomieszkamy 3 miechy, potem tam na nastepne 3 az zima sie skonczy i znowu tu?? i z meblami z ciuchami jak pojeby bedziemy latac.... 🤢 zal...

nie wczoraj byl dzien normalnie kurna nie wiem czego... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga... on byl trzezwy... po 3 piwach ktore przespal potem to nic mu nie bylo...
I zaczynam myslec.... ze jak kiedys sie wyglupialismy uderzylam go niechcacy misiem co ma taka kostke do wlaczania zeby gral.... i dostal tym kantem w glowe i mu troche krew poleciala ale malenko mial jak by sie o cos udrapla albo cos... i moze mu cos w tej glowie jakis guz wyszedl 😞
bo on czasem jest kochany czuly itd a czasem to idzie sie go bac... 😞 i to tak z sekundy na sekunde 😞
I powiedizalm to tesciowej i miala wymyslec jak go zaciagnac do lekarza zeby to zbadal...
nier wiem czy ogladasz 1 milosc?? to on sie zaczowuje jak Pawel jak mial tego guza kiedys... identycznie...
nie wie co mam z nim zrobic bo on nigdy by tak sie nie zachowal... i jest naprawde kochanym ale ostatnio mu tak cos odbija 😞 zobaczymy jakos cos wymysle i go podejde z tesciowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no nie wygląda to za 'smacznie' a ja jej nie umiem tak wprost powiedzieć 'przestań matka, to wygląda ohydnie!' niech se je te lizaki....bo serio są dobre 😜 ale nie przy mnie!!

a to że trzeba było zostać lesbijką to ja już dawno z moją szwagierką stwierdziłyśmy 🙂 kobiety to się lepiej dogadają ze sobą i w ogóle....

Aniu pewnie że kobieta w ciąży może być wyzywająco ubrana!!! ale nie wiem czy to źle? właśnie mi się strasznie podobasz w tej sukience różowej 🙂 i masz do tego stuprocentowe prawo, a teściowa to jakaś...pojebana skoro mówi że przez to są te Wasze wojny! co za gadanie głupiej baby...szkoda słów!! a o tym seksie to serio tak poweidziała?????????? czy ona ma równo pod sufitem? ojjj.....
słowem: wczoraj był dzień antymatki i antyteściowej Aniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak bym mojej powiedziala tak..tzn jak 1 to tam sru bo wiadomo wszystko jest dla ludzi 😜 ehhe
ale jak ktoregos z kolei to tak"..A TY CO Z TYMI LIZAKAMI UWSTECZNIASZ SIE ?? BO GLUPAWO WYGLADASZ...." ahhaha moja by sie obrazila dosrala mi ale by przestala.... moze Twoja tez przestanie 😜

Nooo a ona ze mam cycki na wierzchu ciagle i karolowi pewnie sie to nie podoba.... hahaha ale tan kit ze przed wyjsciem ja sie pytam czy tak moge isc czy cos innego ubrac i on jest zadowolony ze moge sie ubrac w miare normalnie i "sexownie" mimo brzucha...
jak do Dosik czy ktoras mowi "seksi mamcia" ahhahahaha 😜
A z tym sexem to ona ma z glowa, wiem po kim karol faktycznie ma taki poped 😜 ehhe ona z tesciem nie moze to nam kaze 😜


Ale laseczki wiem ze kazda z Was miala wczoraj dzien kuzwa do dupy.... ta pogoda tak dziala na ludzi chyba 😞
I zycze Wam kochane bez stresowego i bez problemowego dnia:**** Lepszego niz wczoraj :*
I BEZ SKURCZY!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ja sobie poradze z nim...on by sie zaplakal jak bym sie dzien nie odezwala albo 2 ...
i poprostu jak kazdy facet boi sie tej odpowiedzialnosci itd co na nich zaraz spadnie...
QWszystko powoli trzeba z nimi delikatnie itd... po dobroci i przekupstwami... jak z dzieckiem 🙂
a przez kogo to kurna?? TESCIOWEE 😠 ehh

Lece myszki!! 😘
LOLI CZEKAM NA POSTA OD CIEBIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam serca żeby jej tak poweidzieć...
a Twoja teściowa to się w Wasze sprawy seksu nie powinna wg mnie wtrącać 🙂 hmm swoją drogą to moja słowa 'seks' to chyba w ogóle nie używa 😜

nooo...oby dzisiejszy dzień był lepszy! też nam tego życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ożesz w dupe...Anka tego Twojego to ja bym normalnie gołymi rękoma udusiła. Gówniarz jeden nie wie co to ciąża to po chuj się wypowiada, że udajesz. A nawet jak to tak jak mówi mój lekarz to nasza ciąża i mamy prawo sobie płakać, krzyczeć, się wściekać i użalać nad sobą i leżeć do góry dupą!!!
Ale ja to już bym się faktycznie nad rozwodem zastanawiała 😜 Bo ja to już taka jestem drastyczna. Tylko, że u mnie był by problem bo nas łączy jeszcze...kredyt na 30lat 😁
Agaa no jak moja mama założy jakąś bluzkę z dekoltem to też mnie to razi...Rozumiem , że one chcą być młode itp , ale to można tak z klasą..Tak inaczej. Nie trzeba już cycków pokazywać czy miętosić ostentacyjnie lizaka 🤪 Chociaż na Twoim miejscu cieszyła bym się , że to tylko lizak , a nie np coś z Algidy cieknące po brodzie 😁 😁 😁 😁 A tych moich nerwów to bym hormonami nie nazwała...Bo ja aż tak jak Ty to nie mam. Ale zawsze była taka, że jak mi się za dużo zmartwień i spraw do załatwienia zwalało to już się w tym gubiłam i to mnie denerwuje. A jak jeszcze on zamiast pomóc czy coś to jakieś szopki odwala to to już nie są hormony tylko po prostu przesycenie złych emocji 😜 Co za dużo, to i świnia nie zje 😉 Owszem mam twardą dupę i wole pocieszać niż być pocieszaną, ale cóż...Czasem się przelewa to wszystko i trzeba pęknąć na chwilę....Ale spoko. Rządzić sobą nie dam bo widzę jak moja mama popełniła ten błąd i jakie ma teraz życie. A ja sobie tak nie dam o i już 🙂 Zaraz się skleje do kupy i ogarnę wszystko. A klnąć i tak sobie będę bo lubię czasem 🤪 Jemu napisałam, że jak taka niedobra jestem to niech sobie znajdzie lepszą 😜 Ooo i powodzenie 😁 Trafi na taką Agę co nawet przewijaka nie umie załatwić, czy na taką Loli co ciągle smrodek lakierem robi, albo na Ankę co całe łóżko biednemu chłopu zajmuje i nawet posioperzyć nie da 😁 😁 😁 😁 😁 To wtedy wróci do mnie i będzie prosił żebym mu chujami porzucała 🤪 😁 😁 😁

Dziewczyny dzisiaj mimo wszystko nie dajmy się sprowokować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyyyy...A uraziło Cię to? Jeśli tak to sorki ☺️ Nie miałam na myśli nic złego tylko to, że każda coś zrobi nie tak, ma jakieś nawyki, wpadki, gorsze dni, smutki czy fochy. Więc nie warto wypominać pojedynczych wad. Bo ludzie idealni nie istnieją. Rozumiesz Aguś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę bo uważam że sobie z przewijakiem poradziłam 😜 😜 na pewno lepiej niż to zrobił by mój mąż...
i upierać się nadal będę że Twoje wybuchy gniewu na Krystiana są HORMONAMI CIĄŻOWYMI a Ty ciągle że nie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słońce nie przejmuj się 🙂 wiesz, że przez słowo pisane, to się można kompletnie nie zrozumieć 🙂
dlatego jak kiedyś jeszcze z Michałem nie mieszkałam i rozmawialiśmy na gadu to co rozmowa była kłótnia, bo nie rozumieliśmy sposobu naszych wypowiedzi 🙂 tymbardziej jak ktoś próbuje z czegoś zażartować, co ciebie w ogóle nie śmieszy 🙂
ja się nie gniewam, bo to by sensu nie miało...ale Loli to się o te lakiery obrazi zobaczysz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie, że sobie poradziłaś 🙂 Bo baby zawsze były silniejsze od facetów. Niby więcej ryczymy i się wzruszamy, ale jak przyjdzie co do czego to i tak potrafimy niebo i ziemię poruszyć żeby znaleźć rozwiązanie. A oni tylko, że ja nie wiem, że się nie znam...A to przecież sprawy nie załatwi 🙂
Wiesz...Kij z tym czy to hormony czy nie hormony 😜 Niech się trochę postresuje tam to mu na dobre wyjdzie 😉 A my z synkiem sobie załatwimy wszystko bez jego łachy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, masz w stu procentach rację 🙂 skoro na nich nie możemy specjalnie liczyć....tylko że Ty ze względu tylko na to że go nie ma...a mój jest....ech, to sobie same poradzimy i będzie większa satysfakcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...