Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli to ma fuksa, że sobie tak może malować pazury 🙂 Ja to muszę w koncie się chować i najlepiej żeby smród z lakieru z wiatrem leciał bo jak ojciec poczuje to drze ryja. Bo go głowa boli....Dobrze, że po chlaniu go nie boli 😜 Marudzi, że mu smród leci itp. Jakiś dziwny jest 🥴 Sam gorzej śmierdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ejj ale jak dobrze pamiętam, to jak był i mieszkał z Tobą jeszcze to bardzo dobrze się dogadywaliście i nigdy na niego nie narzekałaś 🙂 więc jak wróci to pewnie też tej dupy nie będzie zawracał 🙂 i patrz jak to minęło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski !no nie zazdroszczę wam tych problemów z dziadami...ANIA naprawdę bardzo ci współczuję twój to potrafi przegiąć.....buuterfly ty tam twarda sztuka to nic nie pisze he he a ty Eluska sama zjedz rybę i niech twój spada konsolą się najeść zatęskni to będzie błagał chociaż o kawałek kosteczki rybnej JA MOJEMU KONSOLĘ SPRZEDAŁAM HA HA 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎.....dostał za to nowe pokrowce i dywaniki do samochodu to nie płakał 😉 😉 Agaa ,a co do lizaka i twojej mamy to niezła beka hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁.....o ile się tego nie widzi więc cierpliwości życzę ..... 😜 😜 😜
a co do skurczy to ja nie wiem ja chyba jeszcze żadnych nie miałam ..bardziej kłucia pojedyncze ,ale rzadko a tak to nic .........Oliwka chyba się nie będzie spieszyć 🙂 🙂a ty DOSIK uważaj na siebie.
Dziś pomału będę przygotowywać kuchnię do przeprowadzki i za większe porządki się wezmę a od jutra zaczynam prać ciuszki maleńkiej i też pomału ją pakować na nowe mieszkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki właśnie temu, że tyle mam na głowie tak szybko mija 🙂 Tylko zaraz musi to być choroba mojej pieski? Teraz już nie dam się tak spławić weterynarzowi. Dopóki się nie dowiem co jej jest, nie przestanę nękać wszystkich wetów w okół 😜
Wróci dziad to mu z liścia dam, Franek mu kopa zasadzi a Luna nie przybije mu piątki za karę 🙂 Nie powinnam na niego narzekać bo i tak nie jest taki zły...Ale co tam 😜
Czekam aż szanowny tato się obudzi po wczorajszej popijawie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Was to śmieszy, mnie też śmieszyło jak o tym pisałam ( bo co za paranoja, żeby matka tak robiła a żeby córkę to tak drażniło! hehe ), ale kurde jak można? to już bym wolała żeby dekolty ubierała, bo ma co pokazać...ale pewnei to też by mnie drażniło 🙂 bo drażni jak ubiera getry z tymi koronkowymi końcówkami BO ICH PO PROSTU NIENAWIDZĘ I NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA TAKIE COŚ NOSIĆ!!! 😠
ale Ci sioperka teraz pozazdrościłam tej przeprowadzki 🙂 ja uwielbiam się pakować itd 🙂 a dzisiaj mam piękny dzień, bo się będę na nasze mini wczasy pakować 😁 i radość jak cholra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam jestem ostatnio leniwa i najlepiej bym tylko siedziała przed kompem i nie uśmiecha mi się to pakowanie ,ale jak już zacznę to powera dostanę i nie będzie źle....... 🙂a tobie bardzo zazdroszczę wyjazdu ........hmmm my może jedynie nad może w weekend ,a tak to dupa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahahahahahaha jestem posikana jaki analfabeta ze mnie jak ja pięknie napisałam w tym moim słowniczku MOŻE HAHAHAHAHA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki widze ze od samego rana wypisywanie roznych zeczy 😉
Wyzalanie sie na maxa ehhh przerabane i tyle kazda z nas ma jakies problemy na glowie.

Anulka ja aktualnie mieszkam teraz na south wimbledon, jak ona mieszka w londynie to bedzie wiedziala o co chodzi a moj pracuje w centrum , tylko ze musimy praktycznie zostac w rejonach poludniowego londynu (south west london) bo ja tutaj mam szpital itp. Dzieki za fatyge kochana :*

U mnie nawet dzien zapowiada sie nawet nawet jesli chodzi o pogode ale nic wjecej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Elu co druga dziewczyna chodzi w takich legginsach, ale ja tego nie rozumiem....i jak do tego jeszcze noszą balerinki, a mają rozmiar nogi powyżej 40, to strasznie mnie to razi 😜
sioperka kurde co ja bym dała za jeden dzień nad morzem!!! 🙂 mega dużo żeby się pomoczyć w możu, a nie tylko nogi w jakimś strumyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w centrum zakopca jest jakiś aqua park, ale właśnie wolałabym taki odkryty, co się raz płaci i można cały dzień siedzieć 🙂 na takim była Twoja mama?
moi teściowie chcą też jechać do tej tatralandii, ale czy ja wiem czy mam ochotę tyłkiem świecić przed ludźmi? tymbardziej że ten tyłek w nienajlepszej kondycji jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jesli chodzi o aqura park to nie mam zieloonego pojecia nawet gdzie to jest 😁
No sie smiala wlasnie ze placisz i siedzisz ile chcesz , ale wlasnie nie pamietam tej nazwy jak ta miejscowosc sie nazywala a to dzis sie wybierasz do tego Poronina?
A w tej tatralandi to moj brat byl i mowil ze nawet spoko.

Musiala bym sie dowiedziec gdzie to dokladnie bylo kochana a ile mam czasu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Loli specjalnie nie musisz się dowiadywać 🙂 ale dziękuję jak by co 🙂

no mieliśmy jechać dzisiaj, ale mój mi to wczoraj powiedział, że dzisiaj po południu możemy jechać, to mu mówie że najwcześniej o 16tej, bo wcześniej upał jak cholera i nie dam rady prowadzić, a mamy 4 godziny drogi przed sobą i zdecydowaliśmy się jechać juro o 6 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za daleko masz Madziu! my z południa to też nad morze często nie jeździmy...ja oprócz Zielonej Szkoły to byłam dwa razy w Lebie i Władysławowie...ooo i w Rowach byłam, to trzy razy.
nad morzem jest więcej do robienia niż w górach, chociaż w górach jak ktoś lubi - a ja uwielbiam - są piękne widoki i można po nich pochodzić 🙂 aż żal że teraz nie pochodzę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...