Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obrona była w poniedziałek ten tydzień "odpoczywałam" w niedziele mamy z mężem rocznice a od poniedziałku biore się za drugą magisterke 🤨
a wie może któraś coś o układzie moczowym dziecka albo widziała jakąś strone gdzie wszystko jest opisane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to gratulacje 🙂 a ta druga obrona?

ejj a mi przypomniałaś Aniu!!!!!! my jutro z mężem mamy 8 lat od pierwszego spotkania hehehe zapomniałam!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wspolczuje wam laski tej pogody u mnie slonko swieci ale strasznie wieje masakrycznie az bojno okna otworzyc zeby razem z zawiasami nie wyrwalo 😉

No a ja jakies mam dziwne przeczucia,bo czesto te skorcze szyjka mnie boli mala uderza co chwile ze jak pujde do lekarza na to usg to juz zostane w tym szpitalu 😞 wsumie cieszyla bym sie bardzo.

A wy wszystkie broncie sie 😁 na 6 z plusem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam...dostałam używany przez dwie inne osoby, ale wzięłam z grzeczności 🙂
jak tylko będzie mi potrzebny, to po tym jak przyjadę do domu to skoczę do sklepu po taki ręczny z Aventu, bo fajny, ma dobre opinie i chyba ze 100zł kosztuje...fajnie by było taki elektryczny, ale ten 300zł ponad 🙂
a Ty Dosik nad jakim myślałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam, zastanawiam się żeby kupić ale tez na razie nie mam kasy - ten cholerny daszek kończy nas finansowo 😠 a ja już mam dość - mówię dziś do tego mojego kudłatego gada może byśmy kupili rolety do kuchni ( bo od tej strony strasznie daje słońce) - i zawsze ta sama odpowiedź - jak zrobimy daszek - tak tylko ja tu się sama całymi dniami gotuję a nie on!! 😠 😠 no ŻESZ FUCK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słyszałam że najlepszą opinią cieszą sie laktatory z aventa i ktoś mi jeszcze z lovi polecał 🙂 Ja myśle czy kupować teraz czy zaczekać jeszcze, ale wiem ze bratowe było to bardzo praktyczne zaraz od pczyjscia ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha 😁 do płatków 😁
Loli poleca moje melczko do płatków ;D
powiem wam ze z tym to różnie bywa znajoma ma cyce jak melony 😁 a miała mało mleczka
a zn ow taka co miała małe jak pinezki to miała ciagle mleko w tym ponoc nie ma zasady,
ale mam obawy ze mały nie będzie ciągnoł dobrze albo cos i bede musiała odsysać mleczko
kumpela teraz tak miała jej maleka nie umieła zassać mleczka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez zalezy wlasnie od dzidzi, a ja mam problemy z moimi piersiami i chyba cos mi sie wydaje ze bede musiala z kads te pieniazki wytrzasnac na ten laktator.
Bo tez dziecko od samego poczatku napychac tymi sztucznymi mlekami to chyba nie za dobrze :/

Dosik no baaa odrazu cieple mleczko 😁 nie trzeba podgrzewac ani nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam a chce kupic tylko zależy od kasy, dziewuszki moje kochane ehh.. Znacie jakies dobre firmy butów męskich chodzi o takie eleganckie do garniaka. Bo moj juz płacze z bólu w tych co ma a ma po 10 h w pracy i juz nie wytrzymuje a niby porządne są bo ze skóry a tu jednak kicha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska cieżko z dobrymi butami w każdych ejdnak bedzie nie wygodnie jak tyle godzin trzeba stać, wiem bo mój ma z wojasa ze skóry niby fajne i wygodne ale tez mu nogi nawalają jak w nich za duzo chodzi :P
Loli jak będe mieć nadmiar mleczka to Cię zapraszam na płateczki z ciepłym mleczkiem prosto z mojego cycuszka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...