Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny o rzesz w mordę ja tu podniecona po usg chce jak najszybciej zdać relację....ale nie nie ma tak łatwo 30 stron musiałam najpierw nadrobić....fuck he he 😜 😜
więc tak:LOLI,DOSIK,PEREŁKA UWAŻAJCIE NA SIEBIE I NIE MARTWCIE SIĘ NA PEWNO MALEŃSTWA JESZCZE W BRZUSZKACH POSIEDZĄ.......CZEKOLADKA BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ I MAM NADZIEJĘ ,ŻE ON SIĘ ZMIENI I BĘDZIECIE SZCZĘŚLIWI..ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA 🙂

NO I AGAA LOLI MIAŁA RACJĘ SIOPERZYCA JEST TYLKO JEDNA HA HA 😁 😁 😁 😁 😁
ANIA skoro twój Karol taki chętny to może mu wątek otworzymy..będzie chłop w swoim żywiole he he 😁
no więc piszę jak było na usg co się okazało 4d....miałam na 14:45,ale chciałam ,żeby mój był w końcu przy tym usg i się wepchnęłam z rana na szczęście ktoś tam nie przyszedł i nas lekarz przyjął 😁 😁..w końcu nic dziwnego ja też bym za tyle siana przyjęła 😉 😉 😉 😉
no i malutka moja księżniczka jest ZDROWA POD KAŻDYM WZGLĘDEM I TO NA PEWNO DZIEWCZYNKA ŚMIAŁO POKAZAŁA TO CO TAM MA HE HE 😜 😜
WAŻY 2216g czyli nie jest aż taka wielka jak się spodziewałam 🙂ale za to jest piękna 😁 😁 😁 ma takie superowe baczki i nosek po mnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪śliczne usteczka...akurat na usg robiła sobie drzemkę ....mam na płytce nagrane jej bicie serduszka najpiękniejszy dźwięk jaki słyszałam 🤪 🤪 🤪mój patrzał jak zaczarowany....pewnie nie spodziewał się jakie to uczucie.......zdjęcia muszę zrobić z nagrania się ja nie umiem zrobić tego''stop klatka'' i mów to zrobi i postaram wam się jutro pochwalić moją księżniczką 🙂 🙂
teście już widzieli nagranie też patrzeli jak w obrazek ,a popołudniu a seans wpadnie moja mam i siostra 🙂od dziś to będzie mój ulubiony film he he 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka to suuper ze wszytko ok, juz niedlugo poogladasz małą nie tylko na filmie 🙂
ja właśnie po obiadku i za chwile znow bede mierzyc ten cukier, wiem ze warzywka itd i tak sie staram, ale kurcze łatwo nie jest, mam teraz takią ochote na lody itd a tu nic nie wolno takiego 😞 szkoda. od tego fugowania przetarła mi sie skóra na palcu 😮 i boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedna uważaj na PALUCHY ,A CO DO SŁODKIEGO TO PATRZ NA TO Z DRUGIEJ STRONY przynajmniej się nie spasiesz tak jak chociażby ja...... 🙃
ja też wymęczona jestem ,bo ciągle sprzątanie i malowanie na nowym i pakowanie na starym mieszkaniu..hmm ale to się da..... 🙂a co do usg to super przeżycie to 4d.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam właśnie post czekoladki odnośnie jej małżeństwa.
i właśnie utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłam decydując się na samotne macierzyństwo.
to co biedna musi przeżywać nie mieści się w głowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie pojechałam do niej.
mama prosiła mnie, żebym została w domu (przez to, że mam zagrożoną ciążę bardzo się stresuje i nie chce mnie samej nigdzie puścić).
powiedziała mi, że ona to załatwi i jej powie.
tak, że kiedy się zobaczymy z babcią nie zaskoczę jej brzuszkiem tylko będzie mieć czas żeby się z tym oswoić.
rzeczywiście to chyba będzie lepsza opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka ja sie zastanawialam nad USG 4d i po twoim wpisie nabralam takiej ochoty ze zaraz zaczne szukac gdzie moge to zrobic 🙂 super ze twoja mala jest zdrowa i wszystko z nia dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka super ze mala zdrowa 😉 i wszystko jest wpozadku.

Ja wlasnie wrocilam z malych zakupkow wsumie to nic takiego nie kupilam oprucz skarpeteczek dla malej i tych przescieradelek pod przescieradlo do lozeczka aaa no i dla siebie kupilam zwykle majciochy :P blee fee no ale jakos wytrzymam nie wiem jakos sie odzwyczailam chodzic w zwyklych majtkach 😁
A tak pozatym to truskawy nakupowalam, pomidorki i wielka siatke bobu 😁 ktory wlasnie zachwilke bede obierala tylko najpierw musze cos zjesc i rybke isc wyciagnac zeby sie rozmrozila 🙂
Faktycznie troszke cichawo tutaj no , bo wiadomo Agaa moja pojechala do Krk na balice to zamieszania na forum nie ma 😁
I jutro wkoncu z Igulkiem do lekarza ciekawe ile mnie skasuja na wizyte bo tam gdzie kolezanka mowila ze 3 pierwsze za darmo to gadów nie przyjmuja ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z miasta i i zakupów oj gorąco wytrzymać się nie da .Włączyłam pranie z ciuszkami niuni nie wiem czemu ale jak dla mnie proszek BOBAS jest najlepszy prałam w nim w Czesinej dziewczynom i okazał się najlepszy niż te Lovela i itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam u was? widzę ,że nie ma szaleństw na forum.....fakt Agi nie ma to kurde tu jakoś przymulenie....widać kto nam tu te wszystkie szajby sprzedaje... 😜 😜 😜
mnie dziś natchnęło na kucharzenie i robię pomału sałatkę z kalafiora i drugą z ananasem i kurczakiem.....jakoś mnie zwykłe żarcie znudziło.....no i fasolkę szparagową sobie ugotowałam..ciutek mężowi zostawię 😉do tego zagryzam brzoskwinkę i ciastko bezowe 😁 😁 😁 😁
chwilkę sobie odpocznę i coś tam popakuję ......mama z siostrą już były i maleńka im się podobała 🙂....czasem moja mama mnie wkurza jakby jeszcze do końca nie zdawała sobie sprawy ,ze za chwilkę małą się urodzi....jakoś mam wrażenie nieraz ,że to dla niej jakaś abstrakcja.... 😠 😠 🤢 🤢 ale w d...z tym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...